Visa veikla

This stream auto-updates   

 1. Paskutinę valandą
 2. Kadangi Lietuvos Bankas žada keisti berods neribotą laiką, tai galima pabandyti parduoti kažkur užsienyje, jei nepasiseks - į banką. Kartais reikia teisingo pirkėjo tinkamu laiku, bet jei nepabandysit - nesužinosit.
 3. Aišku reiškia labai naivu tikėtis
 4. Šiandien
 5. Žiūrėk nepadaugink :).. Nors kai kam ilenkus vieną kitą taurelę kojos pačios neša kur radinių daugiau ir jie geresni.
 6. nu vis dėl to pabandžiau truputi palyginti tai manyčiau forma beveik atgavo tik minusas kad kur buvęs mikroįtrūkimas padidėjo tai db vizualiai matosi bet bus galima dabar ramiai kabint ant sienos prieš po
 7. Jei lyginsi, greičiausiai nukris žvaigždė, tada ja reiks prilituoti arba priklijuoti, todėl sakyčiau, palik taip, kaip yra.
 8. Vakar pramušėm miško keliuką, šis tas išlindo, klausimas apie polušką, dažnai tokių randat?Man pirma pasitaikė, maža tokia, gaila, negyva, 1851 metai.
 9. Na po šimto metu gal ir pakils
 10. joa zinau tik klausimas dabar ar lygint ja ar palikt kaip yra
 11. Vokiška Meklenburgo sagtis. Super!
 12. Panašu į 17 a barokinio koklio fragmentą. Turtingą vietą radot...
 13. Vakar
 14. Pagaliau išknisau kažką tokio, dėl ko ir buvo detektorius pirktas. Dar neapdėjau radinių rastų be detektoriaus kol kas, bet jau link to. Griviennik 1792 metų radau ant žemės besivoliojantį prieš kelerius metus - nuo tada ir ptadėjau galvoti apie md. Smagu, emocijos liejasi per kraštus. Visiems "į sveikatą" :-)
 15. Šiandien nušienavom naują pievą - o ten, po medžiais - tikras "klondaikas" - per dvi valandas iškasiau 6 monetas, 4 gilzes, šaratų, kulkų, sagtį ir kišenę šiukšlių '-) Dienos pažiba - 1735 polushka moneta, puikiai išsilaikiusi. Kitos - 3 ankstyvųjų sovietų, ir viena aliuminė centų. Viena moneta praktiškai neįskaitoma. Matosi užrašas "2 kopeiki", bet erelis ir data visai nudilę... Panašu į 1813 metų pagal nuotraukas. Gilzės nuo mosino - datos neįskaitomos, bet į tą pačią duobę sumestos ir kulkos - jos skirtingų tipų - tarp jų ir senojo tipo - bukais galais. Tas gilzes užkabinau 30 cm gylyje! Apžiūrėjau tik nedidelę pievos dalį, bet likusi dalis matosi, kad arta buvo kadaise. Ech, kaip azartas paėmė. :-) :-) :-) Blyn, o kaip geriausiai čia įkelti nuotrauką?
 16. Sveiki. Turiu kelias stambias geros būklės kupiūras 200 lt. Su pinigais sunkiai bet išgyvensiu. Keist į europietiškus ar laikyt? Ta prasme ar yra perspektyva kad tikrai vertė pakils?
 17. galas irgi toks pats,tik as jo neslifavau.
 18. Nieko keisto. Kulka pagaminta iš plieno padengto vario, smaigalys buvo atviras užtat oksidavosi ir rudijo, o kitas galas buvo sandariai užspaustas tutoje , negavo drėgmes ir liko kaip naujas
 19. Paauksavimo sluoksnis paprastai būna labai plonas, tai jį labai lengva su švitriniu nuvalyt. Bet čia tikriausiai aukso ir nebuvo. Auksas nesioksiduoja, ant jo neužsideda patina ir jis visada žvilga metališkai - nebent au procentas lydynyje labai mažas, bet ir tai supainioti sunku. Labai keista kulka. Galas lygtais varinis, o priekis iš plieno?
 20. truputi sveitimo popieriaus ir ,,auksas"baigesi.
 21. taip,naudodavo panasius,bet netokius,cia yra tik gagsinis sovinys (mokomasis).
 22. Nesu specialistas, bet pagal užlankstytą priekį galima spėti, jog tai "statybinis" šovinys - anksčiau tokius be kulkos šovinius naudodavo vinims į mūrą kalti. Bet gal ir ne tas.
 23. Time Left: 28 days and 18 valandą(-ų)

  • PARDUODU
  • Naudotas

  dauguma iki 1950, Prancuzija, Belgija, Austrija ir kt., metai skirtingi visu, 20 eu

  30.00 USD

 24. Buvome vėl ant rusų, kruvos gilzių nerodysiu, tik stai, kas truputį įdomesnio išpuolė. Graži saga, savadarbis lietas skaičius 8 antpečiams , 2 antgaliai sautuvu sompalams, vamzdziams valyti.
 25. Na, aukso spalvą supainioti sunku. Iš filmų siužetų žinom, kad tokiom kulkom buvo užsakinėjami trukdančių asmenų likvidavimai :-) Gal čia kas vesterną filmavo!
 26. Greiciausiai prieslektuvinio kulkosvaidzio spyna, bet gal galit pasakyt kokio?
 27. Kiek teko matyt meteoritų, jie yra labai didelio svorio, vientisi, viduje specifiškai kristalizuota metalo žvilgesio struktūra. Bet aš ne specialistas čia, gal ir kitokių meteoritų būna. Paieškokit internete, kiek pamenu, per mikroskopą geriausiai skirtumai matosi - kažkokia skirtinga kristalų išsidėstymo tvarka juose būna, skirtinga nuo žemėje susidariusių geležies gabalų.
 28. Džiaukis, kad dronas tavęs su merga neaptiko :-) :-) :-) Daugelyje šalių dronų naudojimą pradeda riboti dėl pažeidžiamo privatumo.
 1. Užkrauti daugiau veiksmų