Visa veikla

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. 2018 metu radiniai

  žetonų eldorada aptikom kolega
 3. Vakar
 4. Hal kas iš rimtai šia tema besidominčių norėtų pasinaudoti finansavimu tyrimams?
 5. https://pro.europeana.eu/post/research-grants-programme-2018-call-for-submissions-open?utm_source=Facebook&utm_medium=cpc&utm_content=Ad2&utm_campaign=ResearchGrants
 6. 2018 metu radiniai

  Ir iš kur jūs tokius traukiate? :-)
 7. 2018 metu radiniai

  Jo, šitas su kaimu kazkokiu, ir gelezinkeliu turbut. Gal kas girtas ten vienam lauke ir primete tu zetonu.
 8. 2018 metu radiniai

  sveiki, dar vienas žetonėlis papuolė.
 9. Medalikelis?

  jo, ankstyvoji lietuviu kalba cia
 10. Praeitą savaitę
 11. Medalikelis?

  Turiu toki pati, tik pas tave imantresnis. Visada galvojau, kad jie lenkiški.
 12. Medalikelis?

  Siandien toks medalikelis issoko, skirtas Blaivybes sajudziui 1858 m., idomu tai, kad sidabruotas, ir sidabravimo dar like. Tekstas skaitomas, lietuviskas, idomus:)
 13. Kokarda?

  Ačiū! Dar toje vietoje buvo taip pat paauksuotos "kojelės" tvirtinimui prie audinio, bet gale pritvirtintas kažkas geležinio - iš jo nieko atpažįstamo nelikę - tik rūdžių dėmė. Galbūt ir yra kas dar dirvoje likę, bet gruntas labai mineralizuotas, padidinus jautrumą ta vieta visa geležim kaukia.
 14. Medalikelis?

  yra wikipedijoj siek tiek aprasymo. ten lyg ir buvo del skirtumu pagal laikotarpius siek tiek info. siaip ir tos stampovkes gali buti ankstesnio laikotarpio, cia ne spelioti, o tikrinti reikia, gilintis ir cia rasiau apie amulus, kurie su kryzium platejanciais galais. nes kitokio tipo amulai ivairiu metalu ir apvalus buna. va tie apvalus aliumo ir sidabro taip pat esu mates.
 15. Medalikelis?

  butent benedikto amulai vario lydinio. kazkaip neteko matyti ju kitu metalu. del amziaus - sunku pasakyti. pradejo stampuoti dar anksciau (tikslaus amziaus neprisimenu), bet stampavo iki 19a pabaigos, ar 20 pradzios. kitame forume buvo atkase kazkas info, kokie yra skirtumai senesniu ir naujesniu amulu benediktui. man irgi atrodo, kad tokios stampovkes yra ne ankstesnes, nei 19a antra puse. senesni lietiniai buna. pagooglinus pagal uzrasus galima rasti pavyzdziu.
 16. Medalikelis?

  Teko rast ir švininių, ir alavinių. varis ir jo lydiniai iš viso meinstrymas iki 20 amžiaus, kai aliumas perėmė estafetę
 17. Kokarda?

  tai bus Rusijos imperijos valdininko петличныи знак. Jų buvo tiek plikų, tiek su venzeliais, herbais, įstaigų pavadinimais. gana dažnai jie buvo surenkami - ant lapų vainiko dėdavosi kita detalė. Todėl šitas tavo rastas net neaišku - ar pliki lapai buvo, ar nuolauža sudėtinio.
 18. Medalikelis?

  Taip pat buvo variniai? Pas save kiek medalikėlių randu - visi aliuminiai. Dar šiais laikais galima sidabrinių (ar auksinių) gaut. Kadangi varinis ir gerokai pagulėjęs žemėje, sakyčiau, kad šis ne ankstesnis nei 19 amžiaus antra pusė... Reiktų palyginti su kitais. Jei gamyba serijinė, tai maždaug toks laikotarpis ir būtų. Jei skiriasi - tai gali būti ir 18 amžius.
 19. Medalikelis?

  cia toks gaminys, nepjautas is niekur, esu mates kitam forume dar keli tokie rasti, skirti sv. Benediktui
 20. Medalikelis?

  antroj nuotraukoj esantys uzrasai kryziuje primena medaliona, ovalu. gali buti, kad is tokio pasigamino kryziu pakabuka.
 21. panasu, kad sita https://www.ngccoin.com/price-guide/world/poland-poltorak-km-166-1755-1756-cuid-1096137-duid-1541872 nebutu lavoniukas, tai butu net labai solidi kaina https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=2400&lot=1010 jei aplieta, tai gal nebent sidabruota, ale falshakas tu laiku. bet greiciau didesnio nominalo padirbinetu, o ne tokia. greiciausiai varis lenda lauk. per laika susisluoksniavo. prastos prabos lydinys. nenurodo kiek % ten jo ieina I sudeti, tiesiog bilonas... pazeistos taip sluoksniuotis kartais pradeda.
 22. 2018 metu radiniai

 23. Kokarda?

  Hal kas turit infermacijos kas tai per objektas?
 24. Minelab detektoriai

  sveiki, noriu paklausti gal kas turite programele equinox atnaujinimui?bandziau is ju svetaines parsisiuntes atnaujinti,nieko nesigavo.programa neprisijungia prie md ir galu gale uzlusta.gal ka netaip darau?
 25. Paauksuotas varis. Pagal eksponuotų varinių dalių aptirpimą sakyčiau, kad maždaug Aleksandro laikų, bet galbūt klystu. Apie 3,5 cm dydžio. Radus pirmą gabaliuką jau apsidžiaugiau, jog būsiu pirmą auksą suradęs. Deja...
 26. Medalikelis?

  Toks vaizdas, kad kryžius išpjautas iš kažkokio didesnio dirbinio, galbūt ikonos.
 27. 2018 metu radiniai

  Ttam paciam lauke buvau rades Niunbergo zetona kazkada,tik siektiek senesnis uz tavo rasta.
 1. Užkrauti daugiau veiksmų