All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. 2019 metų radiniai

  Katia 1793 m 20 kapeiku
 3. Paieškų magnetas

  Monetos nebent eurocentų prie magneto limpa... Taip, visos tos geležies kruopos blokuoja signalus. Ir taip ten detektorius nuolat kaukia. Nedeginau vietoje, tris dienas trūnėkus į palaukę tampėme. Vieta jau 2 kart praskanuota, bet vis viena nesinori kalno vinių po lauką paskleisti.
 4. Liukas?

  Kas per liukas? Maždaug 70x40cm., apie 10mm. storio , vietomis matosi žali dažai. Suvirinimo vietos blizga kaip nierža. liukas_001.wmv
 5. Paieškų magnetas

  degusias monetas trauksi? nori, kad vinys nemaisytu? kaip detektoristui, keista, kad sudeginai, o ne I sali nuo tos vietos pastumei. va butu ir radiniu prie to pacio, o lauza netoliese sukurti galima
 6. 2019 metų radiniai

  https://ru.wikipedia.org/wiki/Медаль_«В_память_300-летия_царствования_дома_Романовых»
 7. Earlier
 8. 2019 metų radiniai

  Tai kaip ir viskas atitinka? Patinka man tokie radiniai!
 9. 2019 metų radiniai

  Nespejau redaguoti . Uz galvos yra trikampis . Tai reiskia Московское пробирное управление, Нижегородский и Тульский губернские пробиреры
 10. 2019 metų radiniai

  http://kleima.ru/zolotoe_i_serebryanoe_delo_xv_xx_292/ Numeris 1061 nurodo gamintoja....
 11. Time Left: 1 month and 22 days

  • PARDUODU
  • Naujas

  Parduodu savadarbi gilumini impulsini metalo detektoriu Delta Pulse. Komplekte yra blokas, akumuliatoriaus pakrovejas, rite 1x1 m. Maksimalus gylis kuriame gali aptikti dideli metalini objekta yra apie 4m ir 5 m. Miestas Visaginas, siunciu i kitus miestus. Kaina 200 eur.

  $226.00

 12. Šukė

  užvedet ant kelio mane su alavu galimai gali būti panašios dekoracijos šukė : Тарелка настенная декоративная
 13. 2019 metų radiniai

  http://kleima.ru/zolotoe_i_serebryanoe_delo_xv_xx_292/ Numeris 1061 nurodo gamintoja....
 14. Šukė

  Alavas buvo naudojamas buityje panašiai kaip dabar plastikas. Labai įvairūs daiktai gaminami buvo. Metalas nepatvarus, bet labai lengvai apdirbamas, tai nebuvo daromi dėvėjimui skirti dalykai ar stiprumo reikalaujančios dalys. Daugiausia visokie pigūs baldų ar daiktų papuošimai, ar indai. Žvakidžių fragmentų ir taurelių pas save esu radęs. Nebent daugiau fragmentų rastum, tada būtų galima identifikuoti. Bet ar tikrai ten alavas? Jis nebūna rausvas, oksiduojasi baltai/gelsvai. Jei tai alavas, laisvai peiliu kur kampe gali įpjaut. Jei tai vario lydinys - neįpjausi.
 15. 2019 metų radiniai

  O prabavimo ženklas taip pat atitinka?
 16. Šukė

  hm, galimai alavas tikrai galėtų būti. Jau ne vieną tokią šukę esu radęs..
 17. Šukė

  Ar ne bus koks alavas, cinkas nes pabale. Kazkas is dekoro elementu
 18. Šukė

  Gal kas žino ir gali identifikuoti nuo kokio indo, puodynės, ar apdailos, ši šukė? sunku pasakyti koks tai metalas.. varis arba žalvaris..
 19. 2019 metų radiniai

  Ieskojau gamintojo su ПУ . Tai radau ne lietuvoje . Atrodo ПАВЕЛ УТКИН . Kie supratau, su tokiu zenklu gamino iki 1895m. , nors tas Utkinas mire apie 1850m.
 20. 2019 metų radiniai

  Šaukštelis tai gerulis. Tokį prabos ženklą naudojo Vilniuje tarp 1908 iki 1929 metų. Nors, gal ten priekyje ne "П" ženklas? Kitų imperijos miestų auksakalių ženklus irgi verta peržiūrėti, nes tokių inicialų nerandu Lietuvos auksakalių kataloge.
 21. 2019 metų radiniai

  Vel , .......kastelejau Gal zinote kas cia? Lyg ir varinis......
 22. Erelio galva

  Nuo zoomorfinės Baltų sagės. ~XIIa.
 23. Liukas?

  Šulinio dangtis?
 24. Paieškų magnetas

  Trakų r. išsinuomočiau paieškų magnetą pusdieniui. Sudeginau seno statinio konstrukcijas, noriu iš pelenų vinis ir kt šlamštą išrinkti, kad į dirbamą lauką nepakliūtų.
 25. Garrett detektoriai

  Dauguma bevielių ausinių tra labai gerai klausytus muzikos, bet visai netinka paieškoms, nes vėluoja signalas ir tai labai blaško, bes išgirstate signalą, kai mostas jau būna nuėjęs iki galo. Prekiaujam belaidėmis ausinėmis specialiai metalo detektoriams su mažu vėlavimo laiku. Jei kam reikia +37061488350
 26. Erelio galva

  labai nedidelis
 27. Erelio galva

  nieko nesimato
 1. Load more activity