All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Įvairios įdomios nuotraukos

  Dėkingas!
 3. Today
 4. Įvairios įdomios nuotraukos

  Galiu tik pasakų ir aš papasakot - šią tema žinių turiu nedaug. 1 nuotraukoje - ant sagų aiškiai matosi LR uniforminės sagos su vyčiu. Taigi antsiuvai su "UK" galėtų reikšti "ulonų korpusas" ar ką nors panašaus, bet ne Britaniją. Antsiuvai yra lengvai nuimami, tai net ir gavus labdaros uniformą kitos kariuomenės antsiuvų nenešiotų. Pagal tai sprendžiant ir medalis turi būti Lietuviškas. antra nuotrauka, spėju, yra daug ankstesnė. Nežinau kas tokias sagas ar kokardas nešiojo.
 5. Yesterday
 6. Įvairios įdomios nuotraukos

  Kokie tai žmonės, ką įmanoma išgliaudyti iš uniformų? Lietuviai tikrai, proseneliai pažįstamo. Tačiau daugiau apie juos kaip ir nieko nežinoma. Kokia tai uniforma, sagos, kokarda? Kaip ir britiška panašu, tačiau ar laisvės kovų savanoriai turėjo tokias? Ir koks medalis kabo? Ar gali būti laisvės medalis ir foto daryta po 1928, tačiau su labdarine uniforma? Ar čia britiškas tas medalis vaivorykštės spalvų juostele? Nes kyla abejonių žiūrint į nuotrauką...Aš visiškai nesigaudau ir kuriu pasakas..Gal kas rimčiau ką pasakys? Dėkui!
 7. 2019 metų radiniai

  Rastas nera tipinis siems krastams. Gal is kitur atvezta, gal kazkas rankdarbiais uzsiiminejo. Gali buti ir vyresnis daiktas, nes naujais laikais daugiau pakabuku religiniu buvo. Nors aisku tai ne taisykle.
 8. Last week
 9. Antrasis Pasaulinis karas

  Radau kulką, nesuprantu, kas jai buvo daryta ir kam. Ar laikas ja tokia padare, ar dar kokie velniai... labai panašu, kad ji išdidinta apliejant metalu. Ką manote?
 10. 2019 metų radiniai

  Viename gale dvigubas ir storesnis (kur skylė), o smailame gale kraštai aštresni, ir pats objektas plonesnis. Mano versija - galbūt siauro diržo ar juostos galas? Bet kokiu būdu tas tamsesnis raštas padarytas? Šiais laikais tai vienus metalus dengia kitais galvanizacijos ar elektrolizės būdu, bet objektas mano manymu ne vėlesnis nei 19 a. Tuo metu tokių technologijų dar nebuvo. Galbūt klystu?
 11. 2019 metų radiniai

  Galėjo būti kažkas panašaus tokio
 12. 2019 metų radiniai

  pakabukas cia greiciausiai bus. tik ka reiskia per daug interpretaciju gali buti
 13. 2019 metų radiniai

  Esu radęs smulkesnių nei boratinka neįskaitomų
 14. 2019 metų radiniai

  Sagutė 33 Napaleono kita neaiški.
 15. 2019 metų radiniai

  Kas tai galėtų būti? Raštas graviruotas ranka, metalas - bronza (ištraukus buvo visas žalias, bet labai lengvai nusivalė tiesiog rankose). Tamsesnis raštas lyg iš kito metalo inkrustuotas būtų.
 16. 2019 metų radiniai

  Keletas radinių. Pentinas, boratinkos. Viena jų - ženkliai mažesnė, bet nudilus neįskaitomai. Ar buvo smulkesnių nei solidas monetų?
 17. 2019 metų radiniai

  Nieko sau
 18. 2019 metų radiniai

  Dar keletas radiniu........... Ar cia buves ziedas ? Aliuminis.
 19. Saga

  pridedu piešinuką, atrodo kaip karūna, kažkas panašaus į granadierių sagas.
 20. Saga

  Gal galit padėti atpažinti, kieno tai saga, o gal ne saga čia, kniedės tipo užsegimas, ant diržo gal, skersmuo 20 mm, žalvarinė atrodo
 21. Medalikeliai 2019

  Tikra tiesa ...
 22. Medalikeliai 2019

  Ne mūsiškas dizainas. Gaila, kad ne sidabrinis.
 23. Medalikeliai 2019

  Stai dar toks "islindo".....
 24. 2019 metų radiniai

  Tas pirmas zalias, kiek radau infos, apie 1900 ar pan. Del kitu dar neissiaiskinau. Dvi fermas apvaziavau, leidimu negavau, teko eksperimentuoti.. Pasirodo siukslinykas buves nuo Viktorijos laiku. Apie 1950 uzdarytas. Reikes nuosekliau padirbeti.
 25. 2019 metų radiniai

  idomus buteliukai
 26. 2019 metų radiniai

  Įdomią vietelę radau. Reikės su didesniu šiufeliu sugrįžti.
 27. Earlier
 28. Raktas?

  Čia rusiškos 76mm patrankos ekstraktorius. Įrankis po šūvio įstrigusiai gilzei ištraukti.
 29. Sage

  http://www.pugoviza.ru/files/class_butt.shtml
 30. Sage

  carine rusija, metai 1857-1917
 1. Load more activity