All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Meteoritai

  Ne , ne, cia akmenimis, seip labiau panasu i titnaga, bet va svoris isskirtinis
 3. Meteoritai

  Pagal oksido spalvą panašu į alavą ar šviną. Pabandykit peiliu pjauti kampu ką. Tie du metalai lengvai įrėžiami.
 4. Yesterday
 5. 2019 metų radiniai

 6. Last week
 7. Šalmas

  Širdingai dėkoju už operatyvumą ir žinias Išties į M51 panašus. Manau, kad taip ir bus. Ačiū
 8. Šalmas

  Kažkuom panašus į French M51 combat helmet , bet nesu tikras nes sagtis neaiški.. (pagooglinau irgi..)
 9. Minelab detektoriai

  Tiek lauktas detektorius, bet apžvalgos jau pirmą dieną liūdnos.. (Tiek išvaizda, tiek objekto aptikimu) Tikėjausi įsigyti pirmą detektorių, bet akivaizdu kad Minelab nedadarė vandens apsaugos kuri buvo bent jau man svarbiausia. Na ka darysi.. sako kad dar šiais metai pasirodys ir kitų gamintojų detektoriai, tai teks susilaikyti nuo pirkimų :))
 10. Kablys forumo atnaujinimas

  Neįtikėtina, po metų ar kiek.. jau galima ir užsiregistruoti :> Matomai Google Captcha buvo sudėtinga pataisyti..
 11. Šalmas

  Sveiki, Papuolė toks šalmas. Googlinau, bet nelabai man pavyksta išsiaiškinti šalį ar modelį. Žiūrėjau žymėjimų, bet dėl dažų praktiškai nieko nesimato. Gal kam teko matyti? Dėkoju.
 12. Šalmas

  Sveiki, Papuolė toks šalmas. Googlinau, bet nelabai man pavyksta išsiaiškinti šalį ar modelį. Žiūrėjau žymėjimų, bet dėl dažų praktiškai nieko nesimato. Gal kam teko matyti? Dėkoju.
 13. Meteoritai

  Zinoma. Virs 90% akmeniniu meteoritu turi savije nuo 10 iki 30% grynos gelazies ir del to puikiai limpa prie magneto.
 14. Meteoritai

  O akmeniniai meteoritai irgi limpa?
 15. Meteoritai

  Nera grynos gelezies - nelimpa prie magneto. Tikrai ne meteoritai.
 16. Meteoritai

  Sveiki, zodziu ieskant pasitaike keli tokie akmenukai. MD ir pinas reaguoja puikiai, md kaip i spalvota metala. Vienas nuo kito gulejo per 5-10 metru, paemus i ranka jauciasi, kad tikrai sunkus. Rado dar ir mano kolega toki ir panasaus dydzio, o kita didesni, kaip kokia nuolauza, apsilydes ar isvagotas giliu groviu nesuprasi. Kolega rado nuo manes kokia 10-15 metru, o ta apsilydziusi na ir apie 15 metru. Kaip ir akmuo lydesis bet lyg su metalu na truputi kitaip atrodo nei sie, bet ir sunkus. Sia tema kartais paskaitydavau, tai juokas imdavo kaip kazkas ideda foto ir aiskiai matosi, kad ne meteoritas, bet dabar pats idedu foto ir klausiu kas tai??? Prie galingo magneto nelimpa, bet md reaguoja, akmuo ir tikrai sunkus.
 17. 2019 metų radiniai

 18. XP detektoriai

  Ar kas susiduret su tokia problema: minelab pro find25 pinas pjaunasi su x35 rite (28 cm). Su senąja rite tokios problemos nebuvo.
 19. Kas tai?

  Beje, jei israizytas atvaizdas, tai toks papuosalas galejo buti naudojamas kaip antspaudas. Bet toks atvaizdas nera oficealus, tai nebent laiskam plombuoti vasko plomba. Ne heraldika cia, toks labiau asmeninis. https://www.google.lt/search?q=red+cameo+old+jewelry&tbm=isch&tbs=rimg:CY2afvGgzzDHIgiNmn7xoM8wxyoSCY2afvGgzzDHEXUu6GdW7E5r&tbo=u&ved=2ahUKEwjn7Yzpsc3kAhWR0KYKHaGYDNcQiRx6BAgBEAo&ictx=1&uact=3
 20. Kas tai?

  Kas per papuosalas nepasakysiu, bet bus is sitos serijos. Idomus radinys https://www.google.lt/search?biw=1794&bih=900&tbm=isch&sa=1&ei=9VN7Xb6DL5PZmwWhtZ7gAQ&q=red+kameo+jewelry&oq=red+kameo+jewelry&gs_l=img.3...793.4582..4810...2.0..2.1094.5091.2j1j2j0j1j0j2j2......0....1..gws-wiz-img.AcGwcrevss0&ved=0ahUKEwj-0YOvsc3kAhWT7KYKHaGaBxwQ4dUDCAY&uact=5
 21. Tai ne turbut, o tikrai Civiline, tiksliau kam priklauso nepaskaysi, nes nera skiriamuju zenklu ar uzrasu... Bet gali buti ir ~18-19a. Grazi, neipasta
 22. Iškastų šovinių panaudojimas

  Kaltuma turi irodyti, o ne tu savo nekaltuma. Jei ne pas tave rado, tai kame beda? Tegul su patalpu savininku ir kalba. MD turejimas nieko neirodo. Gali, ar negali buti panaudoti saudmenys, jie nesiaiskins. Jei yra tokie namie, vadinasi laikai, o tiksla issiaiskins veliau. Bet tai yra nelegalus saudmenu laikymas. Parakas viduj yra - ir kapec, tai bus straipsnis atitinkamas. Gaisro metu tokie soviniai suveikia.
 23. Earlier
 24. Vokiečių stovykla

  Vienoje vietoje pasitaikė 5 sagos (panašu, kad kažkoks rūbas buvo numestas) pagalvojau gal kokio miškininko, bet vieną nuvalius išlindo erelis.
 25. Paieškų vieta

  Sveiki, gal čia yra žmonių kurie yra kasinėje Kaibučių kaime? Ar konkrečiai žmogus iš Rumšiškių
 26. Kas tai?

  Kas tai ? Metalas bronza. Plotis 6cm.
 27. Kas tai?

  sveiki,nenorėdamas kurti nauja tema parašiau čia.po rite papuolė.gal kas susidures su tokiu?spėju tai spaudas.kolega sako papuošalas.
 1. Load more activity