All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Last week
 3. Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas.
 4. http://directlot.ru/lot.php?id=489168 cia as pagooglinau
 5. Atsirado papildoma inf. https://auction.violity.com/101924776-chasovoj-instrument-lyaufcirkul https://antiqmall.ru/lot/4440 https://auction.violity.com/101695685-lyaufcirkul-chasovoj-1
 6. Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra . Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.
 7. Vienam rusu forume atsake ......Каверномер 19 век. Jokios nuorodos nedave . Galutinai man liko neaisku ka jis matavo . Gal veliau gausiu daugiau atsakymu .?..
 8. Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:
 9. 2020 metų radiniai

  Vandeniui nuėjus, įdomių dalykų galima užmatyti.
 10. 2020 metų radiniai

  Toks įdomesnis žalias akmenukas pakliuvo. Galima bus žieduką pasidaryti
 11. Turejau pries tai xp orx db galvojiu pasikeist i deus arba eq800 ka patarsit?
 12. Panašu i pašto herba

  ne visai tokie patys, bet motyvas tas pats
 13. Earlier
 14. Panašu i pašto herba

  Pasto dazniau su ratu vaizduojamas budavo. Bet atmesti ir sios versijos gal nereiktu. FW = Friedrich Wilhelm kaip ir atitiktu Tokiu kreivu ereliu ir pas prusus, ir pas nepoleonke budavo
 15. Panašu i pašto herba

  Nemanau kad pašto. Primena napoleonika. Siūlau dar įkelt į kokį belklad ar kladoiskatel forumą.
 16. Radau žalvarini ereli manau prūsiškas manau galbūt kokio buvusio pašto gal emblema iš nugarines dalies apkibęs paprastu metalu ir rūdimis.
 17. 2020 metų radiniai

  Dar pora ežiukų.
 18. 2020 metų radiniai

  Dėl šio titnago nėra aišku. Reikės pasitarti:
 19. 2020 metų radiniai

  3 pencai (1866 ar 1856. Neįžiūrėjau). Šiek tiek fosilijų ir gremžtukas. Ant saulės žiūrint viduje lyg kažkokio augalo liekanos. Neturiu padidinimo stiklo kol kas, kad detaliau pažiūrėti.
 20. Kieno antspaudas?

  Panašu į savadarbį. Kirilica, škia ne bajoriškas.
 21. Detektorius pradendančiajam?

  Uztenka ir 250 tik rite mazoka. bet siukslynuose ir ji puikiai tinka. Nesvarbu aparatas, jei pries tave tame arime jau 20 kaseju praejo Taip kad per daug ir investuoti neverta, nes po duobeta lauka viakscioti praktiskai jo net nebereikia
 22. 2020 metų radiniai

  Auskaras grazus. Panasiai atrodanciu sagu buvo. Su panasiais israitymais, puosnios. ~17-18a. Daznai sidabrines, arba paauksuotos sidabrines. Tik kazko tavasis radinys I sidabra nepanasus. Gal pasidabruotas buvo.
 23. Kokia tai moneta

  Vytauto ir yra
 24. Kiek zinau, tai misko paklotes niekur negalima raust. Tik privaciam miske, isskyrus savininka, niekas nesiskus, tai kaip ir nera problemos. Valstybiniam miske is miskininko per ausi gali gauti, arba iskvies policija. Duobiu nepalikit po saves, neikit kaip sernai surfu ir nemanau, kad kas kabinetusi labai. Yra kazkokie draustiniai, kur jokia veikla negalima. Net grybavimas. Nepamenu tipo draustinio... Iprastuose zemelapiuose yra ribos ir pavadinimai draustiniu. Tik pasidomek kur veikla draudziama ir tiek, zinosi kur gali vaikscioti
 25. moneta ar ne ?

  Labai dekingas ..
 26. Minelab detektoriai

  Šeio realiai, ar Nox 800 turi daugiau kažko nei 600, neskaitant gold modo ir tu nustatymu, kaip sviesa, ar pns kur mazai itakoja. Be galvoju mest At Pro ir imt NOX 600 ar 800 .
 27. moneta ar ne ?

  Siūlau čia parašyti, tikriausiai gausi atsakymą: https://en.numista.com/forum/forum12.html Nepamiršk pasverti ir parašyti diametrą ar dar kokią papildomą informaciją
 28. Makro / Nokta detektoriai

  Sveiki, Neseniai įsigyjau Simplexą, dar neišbandytas, instrukcija perskaityta, tačiau įdomu kokius režimus jūs naudojate ieškant simplexu kokioje aplinkoje. Dėl paplūdimio kaip ir viskas aišku norėtųsi daugiau informacijos dėl All metal, park 1. park 2 ir field.
 1. Load more activity