Suvestinė


Populiarus turinys

Rodyti daugiausiai patikusį turinį nuo 2017.10.22 Iš visur

 1. 18 points
 2. 16 points
 3. 16 points
  Pirma mano rimta moneta tik ekaterinai nosi kliudziau su kastuvu karjera pradejau seis metai
 4. 15 points
  Šiek tiek foto, vėliau bus daugiau ir kokybiškesnių. Prasidėjo viskas laaabai anksti - pasiruošimas" Kada, nepabijoję blogo oro, susirinko patys drąsiausi ir išvermingiausi, dr. Gintautas Zabiela instruktavo susirinkusiuosius: Ieškotojai buvo suskirstyti į 4 grupes ir su archeologais, kurių dalyvavo net 14, užsiemė pozicijas, 1 ploto foto: Darbo metu pradeda plaukti pirmieji radiniai, mus aplanko Šilalės rajono meras. Foto iš kairės dr. Gintautas Zabiela, meras, KPD atstovė apžiūrinėja radinius: Lietus lijo su retomis pertraukomis, didžioji dauguma ieškotojų didvyriškai laikėsi ir sulaukė pietų, kuriuos parūpino taip pat Šilalės rajono savivaldybė, už ką jiems didelis dėkui. Kareiviška košė, šiltas gėrimas, puiki, ore tvyranti atmosfera įkvėpė tęsti paieškas: Po pietų ieškotojai vėl patraukė į likusius plotus tęsti savo darbo. Buvo surastas ir sprogmuo, tarnybos liko budėti net ir po renginio: Keletas įdomesnių radinių: Didelio ginklo, galbūt kardo dalis: Strėlės antgalis (archeologams juodas metalas labai svarbus): Renginio pabaigoje buvo išdalinti rėmėjų prizai už įvairius nuopelnus Pasiruošimas bendrai foto (bus geresnių foto vėliau): Nepaisant lietaus, renginys praėjo sklandžiai, renginiu patenkinta tiek rajono valdžia, tiek archeologai, kuriems Jūsų surasti radiniai padėjo lokalizuoti būsimų tyrimų vietas. Medvėgalis atskleidė savo paslaptis dėka Jūsų, susirinkusių padirbėti Lietuvos istorijos labui! Didelis Ačiū!
 5. 14 points
  Tikiuosi visi sėkmingai gryžote namo ir ekstremalios oro sąlygos archeologinių žvalgymų metu niekaip neatsiliepė Jūsų sveikatai. Smagu buvo pamatyti tokį būrį žmonių, kurie tikrai norėjo ten būti - šuniškas oras nebuvo priežastis nesusipažinti su kolegomis, nesišypsoti ir gerai leisti laiką, tuo pačiu parodant, kad tikriems savo hobio mylėtojams kliūčių praktiškai nėra Esat drąsūs - nepabūgote mistinių KPD sąrašų, apie kuriuos vis pasigirsdavo viešoje erdvėje iš žmonių turinčių specifinį jumoro jausmą arba tiesiog bijančių savo šešėlio. Prisimenant pernykštį sąskrydį kuomet buvo pragariškai karšta ir šitą, kuomet tarpais pliaupė kaip iš kibiro - galima sakyti, kad jei reikia, mes galim pereiti ir ugnį, ir vandenį Apie archeologinių žvalgymų rezultatus gal kiek per anksti kalbėti. Archeologai apdoros surinktą medžiagą, palygins su ankstesnių tyrinėjimų medžiaga ir pateiks ataskaitą, kuria, manau, bus galima pasidalinti ir čia. Iki šiol Medvėgalio archeologiniame komplekse trūko vienos svarbios dalies - tai kapinyno. Sprendžiant pagal radinius mum pavyko surasti tą trūkstamą detalę. Ar tai tiesa - parodys detalesni archeologiniai tyrinėjimai ateityje, bet bent jau dabar archeologai žino kur reikia atkakliau šurfuoti Pabaigoje paantrinsiu kolegom Irfui bei Mikfort ir klubo vardu sakau nuoširdų ir didelį AČIŪ visiem sudalyvavusiem. Mes parodėm, kad metalo ieškiklininkai nėra saujelė susivėlusių murzių, kurie tamsiomis naktimis, juodom panagėm prie žvakių šviesos skaičiuoja iškastus sidabriokus ar variokus, o normalūs ir paprasti žmonės turintys nuostabų pomėgį, kuris taikant teisingą politiką gali atnešti daug naudos valstybei ir šalies istorijos pažinimui. Ta linksma nata ir baikime didelis AČIŪ Jums visiems dar kartą ir iki sekančio P.S. Renginio foto dabar renkamos į vieną vietą, kiek vėliau jomis pasidalinsime. Jeigu fotografavote, galite ir norite pasidalinti savo nuotraukomis, prašome jas atsiųsti el. paštu: ieskotojas.lt@gmail.com.
 6. 13 points
 7. 13 points
 8. 12 points
  cia tai darbos daug, bet jegos reikia daug jegos plaut nera visishkai:DDD
 9. 12 points
  Šiandien nors ir vėjas, bet vistiek radau. Galbūt kas nors papasakos daugiau?
 10. 11 points
  Valanda tetulės darželyje:)
 11. 10 points
 12. 9 points
  Savaitgalis. Kryžius rastas smiletaxi, tik mes apsimainėm.
 13. 9 points
  Truputelis radiniu, sidabras :)!
 14. 9 points
  pastarieji keli pasivaikščiojimai po tešlas laukuose nieko ypatinga, auskaras gražus visai
 15. 9 points
  Na kad šitie trečiokai visada super prastam stovį.Šitas pagal stovi geriausias kiek radau.Nu bet smagiau tokia rast negu buratinkas lukštenti mirusias...
 16. 9 points
 17. 8 points
  Kai visada, sovietų daugiausia
 18. 8 points
  Nusivalė iš buratinkų nuotraukos...
 19. 7 points
  nuolaužų pusdienis
 20. 7 points
  Na atsakau Donatai į tavo auskariuka...
 21. 7 points
  Pirmadieni tokia mažulė išlindo...
 22. 6 points
  Kas geriau nusimano. :)Nerandu informacijos, kas per laikrodis. Kieno gamybos, kokio metalo korpusas?
 23. 6 points
  Po ilgos pertraukos isejau pusdieniui. Saga monstras. Gal kas kokios info apie ziedeli? Ismusta офк ir 875, praba butu kaip sidabro spalva vietomis kaip aukso.
 24. 6 points
  vakar ne dau radinuku, bet kaip supratau kas koks MD radom dar be rites
 25. 6 points
  Apie mus rašo Lietuvos Žinios: http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/rakinama-zemaiciu-priesistores-skrynia/253349
 26. 5 points
  Šiuos dienos popietes pasivaikščiojimo rezultatas
 27. 5 points
  Rašalinė su rašikliu tik be rašalo
 28. 5 points
 29. 5 points
  Visiems didelis dėkui. Šaunuoliai, nepabūgę prasto oro ir "durnu" apkalbų. Buvo gera kai pamatėm kiek ir kokių puikių žmonių atvyko. Aš asmeniškai labai patenkintas nes susipažinau ir pabendravau tikrai su puikiais žmonėmis, dėkui kad esat, dėkui kad pasitikit mūsų klubu.
 30. 4 points
  Dar trys valandos laukuose, bent viena ant kurios kazkas matosi. L
 31. 4 points
  Sveiki visi. Beveik po metu pertraukos ir aš šeštadienį pakasinėjau. Štai rezultatas. Kieno sagtis, ta saga kaip kulkos, ir tas rombas?
 32. 4 points
  Šiek tiek prozos ir daaaaaug nuotraukų http://www.ieskotojas.lt/archeologiniai-zvalgymai-medvegalis-2017/
 33. 4 points
  Jei su rožiniu kaspinu ant koto - tai mano! Baisiai mėgstu rožinę spalvą (Vyšninis raištelis ant rankenos buvo užrištas). Čia vis prizas kaltas: į vieną ranką MD, į kitą - prizas, ir -" į kojas", kad niekas neatimtų. Tik autostradoje pradėjau galvot ar kastuvą įsidėjau ar ne. Straipsniai smagūs, neįprasta Deniso teigiamą straipsnį šia tema skaityt. Toks vaizdas, kad jis nelabai suvokia, jog susirinko tai tie patys žmonės, kurie laisvalaikiu po laukus vaikšto.
 34. 4 points
  Vos neverkiau kai žetono gabaliuką radau ;(((. Iš kur tokių sadistų atsiranda. Kas įdomiausia, kad Pagal 3 pirmos raidės atitinka kaimo pavadinimą, kuriame kasiau.
 35. 4 points
  Šventės ir vadinamos šventėmis, nes vyksta retai ;). O jei rimtai, tai iki tos šventės reikia padaryti krūvą namų darbų, todėl gali atsitikti taip, kaip šiais metais, t.y. nusivėlinti. Bet kokiu atveju visų ieškotojų palaikymas ir ypač dalyvavimas yra labai svarbus, tai yra mūsų bendruomenė ir turim pajusti bendrą dvasią.
 36. 3 points
  Eilinės sagos, gal kiek carine idomesne
 37. 3 points
  O aš maaniau, jog pas mane monetos prastai išlikusios. Bet, pasitodo, būna kur kas blogiau. Kaip tiktas Lietuvis iš kart pasijutau geriau. :-)
 38. 3 points
  Keturios valandos keltu pedomis ir veina sage pradziugino mano kolekcija L
 39. 3 points
  https://www.facebook.com/KlubasMINK/?fref=ts - pirmos profesionalios foto.
 40. 3 points
  Renginys buvo super, organizavimas aukščiausiam lygyje. Netgi šilto maisto gavom. Rezultatai taip pat buvo įdomūs - laiko veltui negaišom. Iš pažiūros vien metalo laužo apie 80 kg buvo prikasta.
 41. 2 points
  Šiandien irgi radau
 42. 2 points
 43. 2 points
  krasnoselskaja juvelirnaja fabrika ( kostromos prababimo rumai ) paauksuotas sidabras 875 prabos
 44. 2 points
  Trys su puse valandos ir kaip visada musu krastuose kruva lavoneliu ;( L
 45. 2 points
  Apie Medvėgalio šturmą rašo vietos žiniasklaida: http://www.silale.lt/go.php/lit/Placiau-/65
 46. 2 points
  Kai nelabai norisi tai randi 100 priežasčių kodėl to ar ano nedarai, bet kai degi tuom tai randi daug varijantų ir padarai.
 47. 2 points
  Kuriamas precedentas pagal kurį visus trumpins. Jei jau žodis "darbai" yra, tai turi būti atlygis\darbo santykiai. Tai tada ir leidimo statybom (kokiom statybom?!?) ir individualios veiklos pažymėjimo reikalaus. O statybose privaloma spec apranga (šalmas), sugumo instruktažas, sveikatos patikrinimas ir t.t. ir pan. Mano šuo kai savo š nori užkast oho kokias duobes rausia - ir neužkasa, rūpūžė. Tai gal jam šalmą taip pat uždėt ir leidimą "statyboms" pradėt rūpint? Jei yra galimybių - baudą ginčykit. Ale gerai Joniškyje - pasakai, kad bobutė Žiedelį pametė, susimoki keliasdešimt eurų, atsivarai buldozerį, brigadą su md ir dirbi sau visą dieną visiškai legaliai! :-) Situacija grynai iš piršto laužta, tiesiog gautas nurodymas žūt būt už ką nors baudą išrašyt.
 48. 2 points
  Reklama: Šeštadienio ryte startuoja ekspresas į Medvėgalį. Maršrutas drieksis vaizdingomis Lietuvos vietomis per tokius didmiesčius kaip Trakai ir Vievis (Kauną pralėksim "su vėjeliu" tik autostrada). Kviečiame pasinaudoti ekspreso paslaugomis. Vietų kiekis ribotas! Tokiu būdu atlikdami viešuosius darbus jūs ne tik galėsite išpirkti žalą ir smulkias nuodėmes, padarytas visuomenei su MD, bet tai galėsite padaryti ekologiškai - nereikės pleškinti kuro, sumažinsite savo co2 pėdsaką Žemėje, sutaupysit savo ir biudžeto lėšų (nedilinsit automobilio padangų ir Lietuvos asfalto dangos), nereikės baimintis išpurvinti savo prabangaus automobilio odinį saloną, (Bla bla bla)... Bet svarbiausia - galėsit keliauti ne vienas, o LINKSMOJE KOMPANIJOJE! Dėl detalesnės info rašykite AŽ. Kas pirmesnis - tas gudresnis. :-) Ekspresas iš Trakų pajudės 6.45 ryto.
 49. 2 points
 50. 2 points
  Labai skurdžiai šiandien. Bent MAXIMOS maišą su PPSH dėtuvėm radau, gal kas atpažins.
Forumo laiko juosta yra Vilnius/GMT+02:00