Suvestinė


Populiarus turinys

Rodyti daugiausiai patikusį turinį nuo 2018.08.20 Iš visur

 1. 11 points
  Paskutine atostogu diena marijos zemeje. L
 2. 11 points
  Mano geriausi sio menesio radiniai UK.
 3. 9 points
 4. 8 points
  Taip, pirmas auksinis 583 praba, antras žalvarinis kalinių darbas
 5. 8 points
  Bulviakasis pas močiute
 6. 7 points
 7. 7 points
 8. 6 points
  Oplia. Laukuose, centrinė Lietuva. Turėtų būti kažkas tokio http://www.ancient-roman-coin.com/img_coins/Gordian III_RIC IVc 4, Cohen 302.jpg, bet, deja, toli gražu. Yra kokių nors rekomendacijų su jos valymu?
 9. 5 points
  keli savaitgalio pasivaiksciojimai
 10. 5 points
 11. 5 points
  Papildau PRIEŠ ir PO serija: Čia dar pusiaukelė. Gal būt nusivalys ir veidas. Pomidoras visagalis.
 12. 5 points
  keli pavaiksciojimai
 13. 5 points
 14. 4 points
  Du išeimai į miškeli
 15. 4 points
  Taip tai nuo rusiško kardo (šaška) rankenos galo. Buvo paauksuota, pas mane gerai išsilaike, tik labiau sumaitota
 16. 4 points
  Pagaliau įprotis rinkti metalą pasitvirtino kaip reikiant. Viena vielutė pasirodo auksinė.
 17. 3 points
  Irgi romėnas išlindo, bet žemė nepagailėjo.
 18. 3 points
  Tikrai taip, tik pomidoru, matyt geras papuolė : ]. Laikiau 5x, per visą naktį, arba dieną. Kiekvienos sesijos gale su ausų krapštuku pavalau, vienu galu vieną pusę, kitu - kitą. Krapštukas pasidaro juodas. Tai pirmi du kartai atrodė nieko gero nebus, o po to stebūklas. Aš pats apakęs ir visi kas matė.
 19. 3 points
  Kaime atostogų metu, savam kieme rastos monetos. Vėl begalo daug kapeikų, gal kiek įdomesnė 10 kapeikų 1934 m. Daugiausiai džiaugsmo tai 1925 20 centų ir 1936 1 centas. Išviso - 45 vienetai monetų. Tik keista, kad namas 1887 metų, tai turėtų būti ir carinės Rusijos kapeikų bei Vokietijos imperijos, bet nepavyko rasti nei vienos. Gal jau per gyliai esą jos ar kaip?
 20. 3 points
  neišeina kokybės išspausti
 21. 3 points
  Esu radęs vieną labai panašaus gaminimo. Spėju tik tai, kad tarkime naudojo gaminant kokį nors muilą. Galime tik susisinchronizuoti ar nebusim radę iš tos pačios kolekcijos/vietos. Aš savąjį radau Kauno rajone (į pietvakarius nuo Kauno).
 22. 3 points
  Atostogos LT tesiasi
 23. 3 points
 24. 2 points
  žetonų eldorada aptikom kolega
 25. 2 points
  sveiki, dar vienas žetonėlis papuolė.
 26. 2 points
  Siandien toks medalikelis issoko, skirtas Blaivybes sajudziui 1858 m., idomu tai, kad sidabruotas, ir sidabravimo dar like. Tekstas skaitomas, lietuviskas, idomus:)
 27. 2 points
  Radau tokį pat pavasarį. Akmuo ametistas, jei įdomu
 28. 2 points
  ir 250 ir at traukia patikėk, kantrybės, stiprybės, gero kastuvo, tikrai ten dar daug bus, kiek aš savo kiemą rausiau ir dar randu tai patikėk, nurinksi visus švarius, po to pradėk rinkti įtartinus
 29. 2 points
  Atostogavom ir bunkeriukas aplankytas Nebuvo gido tuo metu nes buvo užsikalbėjęs su kitais, tai nuėjom savarankiškai patyrinėti - taip ir nesupratau kas čia per dalykai, pirmoje foto, aprašymo nebuvo? Visa kita kaip ir aišku, faina. Gaila tik kad tas bunkeris sunkiai prižiūrimas, tik entuziastų rankomis. Tačiau eksponatai ir sukurta aplinka labai įtraukianti Kaip suprantu jie irgi su MD aplink bunkerius nurinkinėja viska Apačioj pridedu daugiau nuotraukų.
 30. 2 points
  Stambus guzikelis papuole, gal kas gali padeti su identifikacija, kas ir kada tokias bombas nesiojo? L
 31. 2 points
  toks feraris ant 1/12 vokietuku. tik i kita puse bega na ir inicialai neatitinka kas ant monetos ir sito spaudo. https://en.numista.com/catalogue/pieces35626.html
 32. 2 points
  Aš irgi labai greitai.
 33. 2 points
  Vakarykštis smagus vakaras ir praeitos savaites pramogos kaime
 34. 1 point
  Paauksuotas varis. Pagal eksponuotų varinių dalių aptirpimą sakyčiau, kad maždaug Aleksandro laikų, bet galbūt klystu. Apie 3,5 cm dydžio. Radus pirmą gabaliuką jau apsidžiaugiau, jog būsiu pirmą auksą suradęs. Deja...
 35. 1 point
  butent benedikto amulai vario lydinio. kazkaip neteko matyti ju kitu metalu. del amziaus - sunku pasakyti. pradejo stampuoti dar anksciau (tikslaus amziaus neprisimenu), bet stampavo iki 19a pabaigos, ar 20 pradzios. kitame forume buvo atkase kazkas info, kokie yra skirtumai senesniu ir naujesniu amulu benediktui. man irgi atrodo, kad tokios stampovkes yra ne ankstesnes, nei 19a antra puse. senesni lietiniai buna. pagooglinus pagal uzrasus galima rasti pavyzdziu.
 36. 1 point
  Teko rast ir švininių, ir alavinių. varis ir jo lydiniai iš viso meinstrymas iki 20 amžiaus, kai aliumas perėmė estafetę
 37. 1 point
  tai bus Rusijos imperijos valdininko петличныи знак. Jų buvo tiek plikų, tiek su venzeliais, herbais, įstaigų pavadinimais. gana dažnai jie buvo surenkami - ant lapų vainiko dėdavosi kita detalė. Todėl šitas tavo rastas net neaišku - ar pliki lapai buvo, ar nuolauža sudėtinio.
 38. 1 point
  panasu, kad sita https://www.ngccoin.com/price-guide/world/poland-poltorak-km-166-1755-1756-cuid-1096137-duid-1541872 nebutu lavoniukas, tai butu net labai solidi kaina https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=2400&lot=1010 jei aplieta, tai gal nebent sidabruota, ale falshakas tu laiku. bet greiciau didesnio nominalo padirbinetu, o ne tokia. greiciausiai varis lenda lauk. per laika susisluoksniavo. prastos prabos lydinys. nenurodo kiek % ten jo ieina I sudeti, tiesiog bilonas... pazeistos taip sluoksniuotis kartais pradeda.
 39. 1 point
  Aš irgi norėčiau suzinoti, pagal uzrasus pagooglinau ir suzinojau, kad pavaizduotas Alexandras Didysis, panašiu monetu yra, bet lygiai tokios pat nėra.
 40. 1 point
  tik ne 1900 isivaizduoji su arkliuku ir kibireliais gruno pylima tokiame plote? mano proseneliu namai buvo statomi kitoje vietoje, nuo senosios. tai paieskociau signalinio ploto kur nors netoliese, jei nera, kas prisimena kur kas stovejo.
 41. 1 point
  Su reguliarios armijos atėjimu, visi pulkai pradėjo priklausyti karaliams. Tačiau karaliai kontroliuoti visus pulkus turėjo problėmų ir dėl to nusprendė atiduoti šefams. Šefas galėjo būti karališkos šeimos nariai arba labai svarbūs zmonės. Šefai sugalvodavo savo pulkui uniformą, galėjo keisti uniformos detales, del savo vardo autoriteto
 42. 1 point
  teko lapkriti buti ten anksciau ten reivas budavo organizuojamas tai va - budami prie juros, pamatem, kad ekskursijos daromos, nusprendem uzeiti. ar po 2 eur mokejom, ar uz du tiek. siaip su gidu idomiau, nes siaip tustoka ten... gido pasakojimai 80% viso efekto. ypac jei nesi kasinetojas gidas man rodos universiteto destytojas, ar kazkas panasaus. visai verta uzsukti einant pro sali
 43. 1 point
  Keltu auksine ar sidabrine?Nelabai matosi ant nuotraukos.
 44. 1 point
  Sveiki, gal kas žino kam priklausė šį saga? Lyg ir lietuviškas Vytis, bet kitoj pusėj rusiškos gamyklos štampavimas. Atsiprašau už kokybę.
 45. 1 point
  perokside kiek mirkiau vario lydinius, tai nieko blogo nepadare. esu ir po para palikes mirkti. tiksliau per nakti, po nakties jis jau nebeaktyvus likdavo, nebeburbuliuodavo. nuvalai metala ir I nauja uzmerkdavau. tai taip po poros paru perokside metalo nenuede, oksidus atmuse, nors ne visus. ukinis muilas vario lydiniui dar irgi neblogai. bet keistai jis viekia. vienus lydinius atrodo giliau grauzia, kitus atrodo tik osidus grauzia, o metalu ne, bet oksidus nuimineja tikrai efektyviau ir greiciau. vienam metalui ne tik patina nuvalge, bet ir pavalius sausinant atsirado blizgiu vietu, o to tikrai nesinori. o siaip jei bukle gera ir tikrai norisi ilgam islaikyti metala, tai nieko geriau aliejaus near. bet procesas laaabai ilga gali buti.
 46. 1 point
  O as savo radau Vilniaus r. bandysiu suzinot is Baltarusijos kolegu,gali paziuret gal atrasi savo antspauda http://belklad.by/forum/viewforum.php?f=24
 47. 1 point
  ir ar nebuvo taip, kad karunu panasiu negalejo iprasti kilmingi deti I herba? ar ir nebus cia kilmingesnis, nei siaip pirklys, bajoras, ar pan?
 48. 1 point
  Galbūt nuo šalmo "Hełm wz. 1931 używany przez wojska KOP" ,kaip variantas http://www.info-pc.home.pl/whatfor/baza/m_pol_powst_ak_44.htm Bet kokiu atveju retas radinys
 49. 1 point
  Pavyko surasti (donoro) pauksciui,gal zinot nuo ko gali buti? nes ismera tai gan didele.
 50. 1 point
  Pora valandu pas buratinu karaliu. L
Forumo laiko juosta yra Vilnius/GMT+03:00