Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 10/13/2017 in all areas

 1. 6 points
  vienas is malonesniu rudens radiniu - Poniatovskio keturgrasis
 2. 2 points
  Rasau tiesiai is naktiniu kasimu su md. Radinukai dziugina. Bet ryt ryte pamatysiu juos. Plotai neaprepiami. Gal koks 1000 hektaru. Kaimynai , kazkur anapus , nedziugina, nes blykcioja su prozektoriais, turbut iesko. Gal manes, o gal net mano 10 aru zemeje. Kazkada dirbome zeme bendroveje, bet dabar susipykome. Dar tie KPD, FNTT ir NSO. Nelengvi laikai kasejams.
 3. 2 points
  Vagoną uniformų atsivežti paprasčiau, negu visą dalinį
 4. 1 point
  Nepapulk NSO ir balon neįkrisk. :-) Vakar vos guminių nepamečiau arime į molį įklimpęs. Kai kurie ūkininkai net derliaus kol kas nenukūlė, žvėrys baigia grūdus nuėsti. Nežinia ar šiemet ars, bet suartose vietose pas mus sunkiai praeinama.
 5. 1 point
  Gazeee pardavė ūkį, kad md nusipirkt, o čia - kaimynas vaikščiot neleidžia! Blogai, kai kaimynai tokie.
 6. 1 point
  Tokiu, kad aš prieš 12 metų ūkininkavau ir pardaviau ūki. Ir tuo metu kovojome dėl žemių nuomų, pastatu pirkimų už pajus ir t.t.t. O jis kviesdavo mokesčius, nes pavydas yra liga o jis tikriausiai ja serga. O dabar turiu 1.5h žemės prie namu ir ta naktimis vaikščiojau, kad tas rupūžė nematytu, nes jei pamatytu, kad turiu MD, tai bučiau praneštas tuoj pat instancijom ir sekamas kur ir kada einu. Mat kažkada tikriausiai mažu žmonių rate buvau gerai visiem žinomas, kaip nemenkas ūkininkas ir dirbdavau 1000h Žinoma mano nuosavos buvo tik 10 procentu o kita dirbama pas kitus ūkininkus, kitaip tariant - chaltūrinamą.
 7. 1 point
  Bulbos jau nukastos seniai. Kaimynas pranešė, kad suarė. Daugeliui žmonių yra smalsu, kas jų žemėje guli. Kiek ko esu prašęs leidimo - visi leido su sąlyga, jog parodysiu ką radau. Beveik kaip KPD, tik toji dar ir radinius atima :-)
 8. 1 point
  Buvome vėl ant rusų, kruvos gilzių nerodysiu, tik stai, kas truputį įdomesnio išpuolė. Graži saga, savadarbis lietas skaičius 8 antpečiams , 2 antgaliai sautuvu sompalams, vamzdziams valyti.
 9. 0 points
  Mano pažįstamas Latvijos pajūryje rado gintaro gabalą. Apsidžiaugė, įsimetė į kelnių kišenę ir pajūriu patraukė toliau. Po kurio laiko su "itin jautria vieta" pajuto, jog darosi karšta. Puolė to "gintaro" iš kelnių kratyt. Bekrapštant radinys delne užsiliepsnojo. Plaštakos apdegimą teko gydyti ligoninėje, nes žaizdos buvo gilios, sunkiai gijo. O galėjo likti ir be tų.... Aaaaa.... Invalidas galėjo likt, va. :-) Tai tokios karinės paskirties šlamšto žemėje yra tikriausiai daugiau, nei taikiu metu pamesto metalo. Mano sodyboje rastos menetos telpa į saują, o visokių šrapnelių, skeveldrų, nesprogusių ar gabalais skilusių sviedinių, sprogdiklių dalių, gilzių, šovinių - kilogramais. Iš pradžių džiaugiausi, dabar tiesiai į kibirą metu, nunešęs užkasiu kur gilioje duobėje. Vienu žodžiu - būkit atsargūs, gintarų į kelnių kišenes nedėkit, kad netaptumėt invalidais :-)
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00