Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 11/06/2017 in Posts

 1. 3 points
  Sveiki visi. Beveik po metu pertraukos ir aš šeštadienį pakasinėjau. Štai rezultatas. Kieno sagtis, ta saga kaip kulkos, ir tas rombas?
 2. 2 points
  vakar ne dau radinuku, bet kaip supratau kas koks MD radom dar be rites
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  Tikiuosi visi sėkmingai gryžote namo ir ekstremalios oro sąlygos archeologinių žvalgymų metu niekaip neatsiliepė Jūsų sveikatai. Smagu buvo pamatyti tokį būrį žmonių, kurie tikrai norėjo ten būti - šuniškas oras nebuvo priežastis nesusipažinti su kolegomis, nesišypsoti ir gerai leisti laiką, tuo pačiu parodant, kad tikriems savo hobio mylėtojams kliūčių praktiškai nėra Esat drąsūs - nepabūgote mistinių KPD sąrašų, apie kuriuos vis pasigirsdavo viešoje erdvėje iš žmonių turinčių specifinį jumoro jausmą arba tiesiog bijančių savo šešėlio. Prisimenant pernykštį sąskrydį kuomet buvo pragariškai karšta ir šitą, kuomet tarpais pliaupė kaip iš kibiro - galima sakyti, kad jei reikia, mes galim pereiti ir ugnį, ir vandenį Apie archeologinių žvalgymų rezultatus gal kiek per anksti kalbėti. Archeologai apdoros surinktą medžiagą, palygins su ankstesnių tyrinėjimų medžiaga ir pateiks ataskaitą, kuria, manau, bus galima pasidalinti ir čia. Iki šiol Medvėgalio archeologiniame komplekse trūko vienos svarbios dalies - tai kapinyno. Sprendžiant pagal radinius mum pavyko surasti tą trūkstamą detalę. Ar tai tiesa - parodys detalesni archeologiniai tyrinėjimai ateityje, bet bent jau dabar archeologai žino kur reikia atkakliau šurfuoti Pabaigoje paantrinsiu kolegom Irfui bei Mikfort ir klubo vardu sakau nuoširdų ir didelį AČIŪ visiem sudalyvavusiem. Mes parodėm, kad metalo ieškiklininkai nėra saujelė susivėlusių murzių, kurie tamsiomis naktimis, juodom panagėm prie žvakių šviesos skaičiuoja iškastus sidabriokus ar variokus, o normalūs ir paprasti žmonės turintys nuostabų pomėgį, kuris taikant teisingą politiką gali atnešti daug naudos valstybei ir šalies istorijos pažinimui. Ta linksma nata ir baikime didelis AČIŪ Jums visiems dar kartą ir iki sekančio P.S. Renginio foto dabar renkamos į vieną vietą, kiek vėliau jomis pasidalinsime. Jeigu fotografavote, galite ir norite pasidalinti savo nuotraukomis, prašome jas atsiųsti el. paštu: ieskotojas.lt@gmail.com.
 6. 1 point
  Šiek tiek foto, vėliau bus daugiau ir kokybiškesnių. Prasidėjo viskas laaabai anksti - pasiruošimas" Kada, nepabijoję blogo oro, susirinko patys drąsiausi ir išvermingiausi, dr. Gintautas Zabiela instruktavo susirinkusiuosius: Ieškotojai buvo suskirstyti į 4 grupes ir su archeologais, kurių dalyvavo net 14, užsiemė pozicijas, 1 ploto foto: Darbo metu pradeda plaukti pirmieji radiniai, mus aplanko Šilalės rajono meras. Foto iš kairės dr. Gintautas Zabiela, meras, KPD atstovė apžiūrinėja radinius: Lietus lijo su retomis pertraukomis, didžioji dauguma ieškotojų didvyriškai laikėsi ir sulaukė pietų, kuriuos parūpino taip pat Šilalės rajono savivaldybė, už ką jiems didelis dėkui. Kareiviška košė, šiltas gėrimas, puiki, ore tvyranti atmosfera įkvėpė tęsti paieškas: Po pietų ieškotojai vėl patraukė į likusius plotus tęsti savo darbo. Buvo surastas ir sprogmuo, tarnybos liko budėti net ir po renginio: Keletas įdomesnių radinių: Didelio ginklo, galbūt kardo dalis: Strėlės antgalis (archeologams juodas metalas labai svarbus): Renginio pabaigoje buvo išdalinti rėmėjų prizai už įvairius nuopelnus Pasiruošimas bendrai foto (bus geresnių foto vėliau): Nepaisant lietaus, renginys praėjo sklandžiai, renginiu patenkinta tiek rajono valdžia, tiek archeologai, kuriems Jūsų surasti radiniai padėjo lokalizuoti būsimų tyrimų vietas. Medvėgalis atskleidė savo paslaptis dėka Jūsų, susirinkusių padirbėti Lietuvos istorijos labui! Didelis Ačiū!
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00