Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 04/13/2019 in all areas

 1. 9 points
  Šiandien tokia įdomesnė kokarda išlindo.
 2. 8 points
 3. 8 points
  Katia 1793 m 20 kapeiku
 4. 7 points
  Šiek tiek kakalikų
 5. 7 points
 6. 5 points
  Įdomią vietelę radau. Reikės su didesniu šiufeliu sugrįžti.
 7. 5 points
  Seinų apskrities šunelio žetonas istorijai
 8. 5 points
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Медаль_«В_память_300-летия_царствования_дома_Романовых»
 9. 4 points
  "Знак Троицкого 107-го пехотного полка. "
 10. 4 points
  Sveiki, gal padesit su kokarda?
 11. 3 points
  Sagutė 33 Napaleono kita neaiški.
 12. 3 points
  Keletas radinių. Pentinas, boratinkos. Viena jų - ženkliai mažesnė, bet nudilus neįskaitomai. Ar buvo smulkesnių nei solidas monetų?
 13. 3 points
  Čia rusiškos 76mm patrankos ekstraktorius. Įrankis po šūvio įstrigusiai gilzei ištraukti.
 14. 3 points
  Sveiki ! Truputelis ir mano radiniu.
 15. 2 points
  Kas tai galėtų būti? Raštas graviruotas ranka, metalas - bronza (ištraukus buvo visas žalias, bet labai lengvai nusivalė tiesiog rankose). Tamsesnis raštas lyg iš kito metalo inkrustuotas būtų.
 16. 2 points
  Dar keletas radiniu........... Ar cia buves ziedas ? Aliuminis.
 17. 2 points
  Stai dar toks "islindo".....
 18. 2 points
  Tas pirmas zalias, kiek radau infos, apie 1900 ar pan. Del kitu dar neissiaiskinau. Dvi fermas apvaziavau, leidimu negavau, teko eksperimentuoti.. Pasirodo siukslinykas buves nuo Viktorijos laiku. Apie 1950 uzdarytas. Reikes nuosekliau padirbeti.
 19. 2 points
  Spėju kad apyrankės dalis, ornamentai archajiško stiliaus
 20. 1 point
  Rastas nera tipinis siems krastams. Gal is kitur atvezta, gal kazkas rankdarbiais uzsiiminejo. Gali buti ir vyresnis daiktas, nes naujais laikais daugiau pakabuku religiniu buvo. Nors aisku tai ne taisykle.
 21. 1 point
  Galėjo būti kažkas panašaus tokio
 22. 1 point
  Esu radęs smulkesnių nei boratinka neįskaitomų
 23. 1 point
  Ne mūsiškas dizainas. Gaila, kad ne sidabrinis.
 24. 1 point
  http://www.pugoviza.ru/files/class_butt.shtml
 25. 1 point
  carine rusija, metai 1857-1917
 26. 1 point
  toks plonokas, bet gali buti, kad dalis apyrankes.
 27. 1 point
  Ne turejau omeny, kad pasalinsi vinis ir degusias monetas trauksi. bet ne ten deginai, tai nedegusias trauksi Su plugu dar praeik, tada ieskok, jei jau buvo ieskota 2 kartai ne riba. paskui foto radiniu lauksim
 28. 1 point
  Pats pirmas tai rusiškai vadinama - kanina (arklio pakinktų detalė dirželis per ją verdavosi). Sagą panašią tekę rasti tik čia nelabai matosi bet mano panaši buvo tai angliškas herbas bet čia galiu klysti.
 29. 1 point
  Medalikėlis ir saga. Medalikėlio tokio pat neradau internete, tai gal koks įdomesnis tada... bet čia bus naujesnių laikų tikriausiai, na, o saga, tik tiek pavyko rasti, kad susiję su ,,Vremevych herbu".
 30. 1 point
  Sveiki. Po paieškų su išjungtu detektoriumi eidamas namo per suartą lauką vizualiai radau ant molio grumsto išartą va tokią žvaigždę. Isimečiau prie radinukų. Pirma mintis kad tai pentino ratukas tik kažkos tai didokas 5 cm skersmuo ir pernelyg aštrus pasirodė plius centrinė skylė neišdilusi nesimato sukimo žymių. Kai nuploviau pasirodė paauksavimo pėdsakai tai kilo mintis o gal čia kokio ordino detalė? Kas tai galėtų būti? Gal kas turite minčių?
 31. 1 point
  Tai kaip ir viskas atitinka? Patinka man tokie radiniai!
 32. 1 point
  Nespejau redaguoti . Uz galvos yra trikampis . Tai reiskia Московское пробирное управление, Нижегородский и Тульский губернские пробиреры
 33. 1 point
  Alavas buvo naudojamas buityje panašiai kaip dabar plastikas. Labai įvairūs daiktai gaminami buvo. Metalas nepatvarus, bet labai lengvai apdirbamas, tai nebuvo daromi dėvėjimui skirti dalykai ar stiprumo reikalaujančios dalys. Daugiausia visokie pigūs baldų ar daiktų papuošimai, ar indai. Žvakidžių fragmentų ir taurelių pas save esu radęs. Nebent daugiau fragmentų rastum, tada būtų galima identifikuoti. Bet ar tikrai ten alavas? Jis nebūna rausvas, oksiduojasi baltai/gelsvai. Jei tai alavas, laisvai peiliu kur kampe gali įpjaut. Jei tai vario lydinys - neįpjausi.
 34. 1 point
  Ieskojau gamintojo su ПУ . Tai radau ne lietuvoje . Atrodo ПАВЕЛ УТКИН . Kie supratau, su tokiu zenklu gamino iki 1895m. , nors tas Utkinas mire apie 1850m.
 35. 1 point
  Šaukštelis tai gerulis. Tokį prabos ženklą naudojo Vilniuje tarp 1908 iki 1929 metų. Nors, gal ten priekyje ne "П" ženklas? Kitų imperijos miestų auksakalių ženklus irgi verta peržiūrėti, nes tokių inicialų nerandu Lietuvos auksakalių kataloge.
 36. 1 point
  Vel , .......kastelejau Gal zinote kas cia? Lyg ir varinis......
 37. 1 point
  Paieškos magnetu rasta nemaža monetų kolekcija ir pora banknotų
 38. 1 point
  Daug informacijos apie diržų sagtis, variacijas, inicialus, etc. - https://vk.com/topic-105227068_32940570 Ir, kaip tik, ištrauka: Информация из справочника "Поясные бляхи Русской Армии и Флота" Федосеев С.Б." Если судить по клеймам на пряжках, то можно обнаружить не так много клейм производителей блях для армии, гвардии и флота. Пряжки периода с 1834 по 1907 годы редко имеют клейма, так как выпускались на казенных предприятиях. Но в 1907 году произошла небольшая реформа по замене пряжек – они были заменены на мельхиоровые и желто-медные. В это время производство пряжек раздали в руки частников, так как были достаточно большие объемы, причем заказы получали даже на партии в 2-3 тысячи штук. При этом для производителей производство пряжек не было основным направлением в работе. При наличии необходимого оборудования они могли немного и на некоторое время расширить свое основное производство. Получается, что в основном только в период с 1907 по 1913 годы (до первой Мировой войны, когда требовалось очень много пряжек для новобранцев). Вот краткий перечень производителей, клейма которых вы можете увидеть на пряжках. ... Б.Ш.Д. Акционерное общество фабрик Брюннеров, Шнайдера, Дитмара. Основная продукция – лампы и горелки ... Ir atitinkamai metai būtų 1907 - 1913.
 39. 1 point
  Carines Rusijos husaru saga ( kostyliok), naudota iki 1917 m., zemesniuju rangu Ir, kiek suprantu, carines Rusijos caro seimos nariu sefuojamu pulku saga, gaila, be kilpeles.
 40. 1 point
  Draugas išsikasė tvenkinĮ.Tvarkant žemes,aplinką rado akmeninį kirvuką.Žinodamas mano pomėgius, net nesakęs, atnešė parodyti.Esu tokių matęs muziejuje,bet rankoje laikiau pirmą kart.Su mūsų įstatymais taikomais tokiems artefaktams buvo supažindintas.Tad dedu drąsiai į viešumą. http://www.picshare.ru/view/9977074/ http://www.picshare.ru/view/9977078/ http://www.picshare.ru/view/9977080/
 41. 1 point
  Siandien nelabai, miresiukai...
 42. 1 point
  Kokarda padžiugino
 43. 1 point
  Rytu Lietuva, siandien
 44. 1 point
  Kauno gubernija, gaila, mirusi. Siandien:)
 45. 1 point
  Sezono atidarymas , pirmosios
 46. 1 point
 47. 0 points
  Nuo zoomorfinės Baltų sagės. ~XIIa.
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00