Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 08/17/2019 in all areas

 1. 5 points
 2. 5 points
  1a saga grenada ta kuria mire jau kita napaleono, 72 pulkas
 3. 5 points
 4. 4 points
 5. 3 points
 6. 2 points
  Kažkuom panašus į French M51 combat helmet , bet nesu tikras nes sagtis neaiški.. (pagooglinau irgi..)
 7. 2 points
  11. Pirmiausia rūpi saga. Už ko užsigriebti ieškant? Pugoviza greitai rasti nepavyko. Neeilinė, kūginės formos, kažkokio bajoro. Tas blizgėjimas joje ką nors sako? 22. Petnešų sagtelė. Pakankamai preciziškai padaryta, netgi išsiardo į tris dalis ir vėl susideda. Užrašas ant jos išduoda, kad prancūziška – déposé 1387. Bet kodėl tokie metai? 33. Dog tag‘as, žetonas. Ką nors iš tų skaičių išskaityti galima? 44. Na kryželis čia tik tarp kitko. Kai kuriose vietose prasimuša lyg kitas metalas nei varis, bet nemanau, kad sidabruota ar kažkas.
 8. 2 points
  Vienoje vietoje pasitaikė 5 sagos (panašu, kad kažkoks rūbas buvo numestas) pagalvojau gal kokio miškininko, bet vieną nuvalius išlindo erelis.
 9. 2 points
  Kokia tai moneta? Niekur nerandu info. Dėkui.
 10. 2 points
  As parasiau is tos pozicijos , jei tai yra ne mano garazas ir ne mano palikti daiktai , o bando "prikabinti" mane.
 11. 2 points
  Rasta eiline saga , netoli tos vietos kur buvo rasti ww2 vokiciu " BAIKERIU" akiniu likuciai . Aisku , kad ne tas pats laikotarpis , bet vistiek "veza" visi laikotarpiai .....
 12. 2 points
  Sezono įkarštis ir atostogų pradžia
 13. 1 point
  Sveiki, zodziu ieskant pasitaike keli tokie akmenukai. MD ir pinas reaguoja puikiai, md kaip i spalvota metala. Vienas nuo kito gulejo per 5-10 metru, paemus i ranka jauciasi, kad tikrai sunkus. Rado dar ir mano kolega toki ir panasaus dydzio, o kita didesni, kaip kokia nuolauza, apsilydes ar isvagotas giliu groviu nesuprasi. Kolega rado nuo manes kokia 10-15 metru, o ta apsilydziusi na ir apie 15 metru. Kaip ir akmuo lydesis bet lyg su metalu na truputi kitaip atrodo nei sie, bet ir sunkus. Sia tema kartais paskaitydavau, tai juokas imdavo kaip kazkas ideda foto ir aiskiai matosi, kad ne meteoritas, bet dabar pats idedu foto ir klausiu kas tai??? Prie galingo magneto nelimpa, bet md reaguoja, akmuo ir tikrai sunkus.
 14. 1 point
  Sveiki. Ištiko nemenka problema, įvykus gaisrui, ne mano patalpose, buvo rasta 2pk šovinių iškastų iś žemės, svietinių be sprogdiklių... Kadangi pas mane buvo rasti metalo detektoriai, viskas nurašinėjama man. Įdomu tas, ar gali būti panaudojami šoviniai iškasti iš žemės ir tiek laiko ten prabuvę?
 15. 1 point
 16. 1 point
  http://www.pugoviza.ru/files/class_butt_cat.shtml?d=68&n=art&nreg=&gr=&fn=art
 17. 1 point
  sveiki, užėjau keistą gilzę, tokios dar nebuvau radęs
 18. 1 point
  Nebent tai giminių garažas :). Manau kad surado sąsajų, nes kitaip tikrai butu teisiškai silpnai. Nesuprantu kaip galima laikyti sprogmenis namie, kam to reikia. Randi iškvieti tarnybas dar pagirs. Ne pirmas kartais spaudoje kai skaitai kaip md naudotojai turi nemalonumų tik dėl to kad namie randa arsenalą o ne dėl monetų ir panašiai. Gaila.
 19. 1 point
  Ar antpirščiai ir medalikėliai tai 1 pasaulinio kareivių atributas? Nes pasitaiko prie prie šrapnelio ir tūtelių
 20. 1 point
  https://www.collectors.com/coin/gordian-iii-riding-horse-240ad-authentic-silver-ancient-rom/4184325019953170353 žymės: Gordian riding horse
 21. 1 point
  jei Romos gal padės: https://www.all-your-coins.com/en/blog/antique/comment-identifier-les-monnaies-romaines
 22. 1 point
  Labai panasu........ Aciu, Mariakas....
 23. 1 point
  Rasta prie apkasu . Gumos likutis buvo salia. Rasiklis del gabaritu aiskumo.....
 24. 1 point
  vokiečių "baikeriai" per WWII buvo su tokiais akinių rėmeliais
 25. 1 point
 26. 1 point
  solid civitat elbing 1763
 27. 1 point
  šiandienos pasivaikščiojimas...
 28. 1 point
  Laikinai persimečiau iš lenkų į carizmą
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00