Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 04/25/2020 in Posts

 1. 4 points
  Šiek tiek šiandien fosilijų išlindo.
 2. 3 points
  Vandeniui nuėjus, įdomių dalykų galima užmatyti.
 3. 3 points
  Dar pora ežiukų.
 4. 3 points
  Dėl šio titnago nėra aišku. Reikės pasitarti:
 5. 3 points
 6. 2 points
  Vienam rusu forume atsake ......Каверномер 19 век. Jokios nuorodos nedave . Galutinai man liko neaisku ka jis matavo . Gal veliau gausiu daugiau atsakymu .?..
 7. 2 points
  3 pencai (1866 ar 1856. Neįžiūrėjau). Šiek tiek fosilijų ir gremžtukas. Ant saulės žiūrint viduje lyg kažkokio augalo liekanos. Neturiu padidinimo stiklo kol kas, kad detaliau pažiūrėti.
 8. 2 points
  Lyg butu Vytauto didziojo, bet jietis is desynes,o uzrasas turetu but ПЕЧАТ
 9. 2 points
  Dar vienas jūros ežys:
 10. 1 point
  Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:
 11. 1 point
  Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas.
 12. 1 point
  http://directlot.ru/lot.php?id=489168 cia as pagooglinau
 13. 1 point
  Atsirado papildoma inf. https://auction.violity.com/101924776-chasovoj-instrument-lyaufcirkul https://antiqmall.ru/lot/4440 https://auction.violity.com/101695685-lyaufcirkul-chasovoj-1
 14. 1 point
  Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra . Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.
 15. 1 point
  Radau žalvarini ereli manau prūsiškas manau galbūt kokio buvusio pašto gal emblema iš nugarines dalies apkibęs paprastu metalu ir rūdimis.
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Keletas valandu ir senas auskaras (neaisku tik su metalu is ko padarytas),moneta,pakabutis su J.K. iskastas is nejudinamos zemes (Sidabras?) Kazkoks neaiskus daiktelis.Ir sio ieskojimo vinis buvo panzerfaust 30 klein galva rasta tarp medzio saknu.Po nuotraukos padarymo padeta,kad niekas nerastu
 19. 1 point
  Sendien prasibegau.Carine moneta,kapeiku,kazkokia saga neaiski su zvaigzdute,kitas lyg ir zenklelis ir jei gerai isziuriu parasyta rasytinem vilkas,daugiau nieko nesimato.Peilis is 50cm gylio nejudinamos zemes ir aisku kaip be pasagu...:D
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  Papildysiu dar šiek tiek šia temą. Šiandien gavau atsakymą viename forūme dėl dantų kuriuos buvau radęs. Žmogus kuris atsakė mano temoje jau beveik 10 metų domisi vandens organizmų priešistore Mano visiems rodyti ir nustatyti "kaulų likučiai" pasirodo taipogi dantys smulkiu, ne plėšriu žuvu kuriu nustatyti praktiškai neimanoma nes beveik visi dantys skirtingi ir ju dydis neviršyja 1-2mm Tai papraščiausiai vadinama mikrofosilijomis. O Trys didieji dantys (90% tikimybė) jog priklausė https://en.wikipedia.org/wiki/Enchodus Tik maniškiai jaunos žuvies todėl tokie maži o didysis tai tik labai maža atskilusi danties viršūnė.
This leaderboard is set to Vilnius/GMT+03:00