Suvestinė


Populiarus turinys

Rodyti daugiausiai patikusį turinį nuo 2017.12.08 Iš visur

 1. 10 points
 2. 4 points
  Va tokią taurelę žemyna dovanojo. Gaila palankstyta kiek.
 3. 3 points
  man tai juokinga kai pasižiūri apsiriša su maišeliu kad rankenėlė neišsiteptų, paskui po metų pardavinėja kaip naują, aš suprantu viena, jeigu dėvėti tai dėvėti (nekalbu apie daužymą ir gadinimą), įmetei į purvą, pakišai po kranu nuplovei, reikia epoksidkės užvarai, užkniso nusipirkai naują, nes atidirbo, su tokiais daiktais reikia dirbti, o ne nagus lakuotis ir su pleistriukais žaisti
 4. 1 point
 5. 1 point
  Greičiausia XXa. pradžia.
 6. 1 point
  Tai kad rusai sugrįžo tik keturiasdešimtaisiais. Kiek teko skaityt - vokiečių kareiviai per pirmą pk elgėsi baisiai arogantiškai, vietinius už vergus laikė. Atiminėjo turtą, nauji dideli mokesčiai ir t.t. Po kurio laiko žmonės pradėjo bruzdėti, įvairiose vietose kilo neramumai, vokiečiams darėsi sunku kontroliuot aituaciją ir jie leido steigtis vietinei valdžiai (iki tol valdžioje buvo tik vokiečiai, su kuriais vietiniai net susikalbėti negalėjo, nes mažai kas vokiečių kalbą mokėjo). Jei ne pirmas pk, Lietuvos kaip tokios jau seniai nebūtų ir lietuviškai kalbančių gal tik keletas bobučių bebūtų likę.
 7. 1 point
  http://www.pugoviza.ru/files/class_butt_cat.shtml?d=2&n=fire&nreg=&gr=&fn=fire
 8. 1 point
  na negaliu patylėt, tylėjau tylėjau, bet žinot kasinėtojai juodo metalo, tas juodas metalas bėgių pavidalu laukuose neguli, tam kad prikasti toną metalo ir gauti tuos niekingus 100 € trunka tikrai ne vieną savaitę, ir jis guli tikrai ne prie jūsų namo durų, būna "pasiseka" užeiti šiukšlyną, tai kasama su traktoriumi jeigu jį turi, bet ir tai visokios šiukšlės, skardos, lūženos, tankai ir lėktuvai tikrai nesimėto. Kas dėl ritės, tai pats metalo detektorius ace 250 su standartine rite pakankamai gerai kabina juodą metalą, papildomos ritės sakyčiau skirtos labiau pažengusiems tikslu ieškoti ko nors vertingesnio, kad ir tų pačių monetų šiek tiek giliau ir gal būt signalas geresnis, nei papildomų ričių, nei krūtesnių detektorių juodo metalo paieškai už ace 250 (kalašnikovą) tikrai nereikia (pažiūrėkit youtubei kad ir rusų pardavėjų pristatymus Poryvajevo to paties ace 250 ir viskas bus aišku jeigu manim netikit) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. 1 point
  Šeip pats dirbu metalo supirktuvei ir matau ka atneša kasinėtojai kai í diena uždirba po 100eur net ir daugiau kartais buna net tokiu radiniu kad ir virs 1000eur paima aisku cia sekmes reikalas o kurgi dar pats smagumas kasinet ? Todėl ir pačiam pabodo tas smulkmes visokias rinkt todėl užsimaniau juodo metalo paieškom uzsiimt
 10. 1 point
  Vaikystėje, mokykloje ant rūkomo popieriaus perpiešiau 3 rub., nudažiau vandeniniais dažais, tai direktorius kai kišenes kratė dėl sigarečių, rado ir pagazdino, kad perduos nepilnamečių komisijai, bet prasmukau.
 11. 1 point
  Apvali gilesnė ir 15 - 30 - 55kHz dažniais Epilsinė - ypač užterštoms vietoms, dažniai 15 - 30- 81 kHa. Privalumas prieš standartines - keičiamas ir didelis akumuliatorius kote, aukšti dažniai rodo labai smulkius daiktus, papuošalus ir geriau dirba labai užterštose vietose. su 28cm ritėmis vaikšto ~80 visų DEUS naudotojų ir tikrai randa. Tai turbūt optimaliausia ritė iš visų (neskaitant specifinių sąlygų). Šita ritė yra DD, nežinau su kuria Terros rite lyginam - ar su 9" mono ar su 10.5 DD, jei su DD, tai darbas identiškas, jei su mono, tai DD ritėje nėra centro, yra linija ir pamojavus reikia įsiminti menamas linijas tiesiai nuo savęs ir 90 laipsnių kampu, susikirtimo vietoje - centras, kitas būdas - mojuoti rite virš objekto ir stumti ritę į priekį, kai staigiai dingsta garsas, radinys yra iškart už ritės (ties iškirpimu). Jei garsas vienodas, gali būti, kad įjungta 4 programa - PITCH, ten ir yra vienintelis garsas. Šiaip labai mažai infos, kad kažką patarti... parašykit kokia programa, jautrumas, gruntas, versija ir t.t... tada galėsim patarti.
 12. 1 point
  Draudžiama kasinėti saugomose teritorijose - kvr.kpd.lt . Kitur reikalingas žemės savininko leidimas. Suradus galimai turintį kultūrinę vertė daiktą (formaliai 50m+) per 7d. reikia pristatyti KPD. Reliai KPD susidomės jei kasit kur negalima ir jei rasit ir jiems neatiduosit ką privalot atiduoti. Su KPD klausimas tuo ir užsidaro, bet dar gali atsirasti visokio plauko "specialistų", kurie "žino", kad tai "draudžiama" ir gali bandyti prisikabinti, todėl geriau pasiskaityti visą įstatymą ir nepasiduoti provokacijoms. Na ir aišku yra protingumo ir žmogiškumo ribos - kasinėjant pvz pasėliuose, tikėtina sulaukti labai neigiamų reakcijų, kaip ir kasant šalia Vilnius - Klaipėda magistralės tikėtina sulaukti pareigūnų vizito, nes priskambins "pilietiški' važiuotojai pro šalį.
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
  Šiuos dienos popietes pasivaikščiojimo rezultatas
 16. 1 point
  Neturtingi valstiečiai rengdavosi vos ne skudurais karų metu. Manau, kad po mūšių ir marodierių atsirasdavo. Arba koks nabagas į nelaisvę pakliuvęs kitais keliais pasuko. Arba... Kolega su md tą sagą rado kitur ir bevežant namo pametė :-) Galima pafantazuot tiktai.
 17. 1 point
  Knygose rašoma kaip atsitraukinėjančius prancūzus gaudė kaimų gyventojai, apiplėšinėjo, nurenginėjo ir panašiai...Taip kad radus konkretaus pulko sagą dar nereiškia, kad pulkas toje vietoje buvo.. galbūt naujas prancūziškos uniformos savininkas kokiais nors 1815 metais ją tiesiog pametė sodindamas bulves pas močiutę Nemakščiuose kuomet gryžo iš koledžo Vilniuje
Forumo laiko juosta yra Vilnius/GMT+02:00