irfas

Nariai
 • Parašė

  2.015
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  30

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Gruodžio 23 2017

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

289 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Vievis
 • MD
  XP DEUS
 1. Todėl reikia kasti visus spalvotus signalus. Ir geriau MD su ištempta diskriminacijos skale.
 2. Smulkūs raudoni eurocentai yra tik dengti vario folija, viduje - geležis. Prie jūros pagalvojau, kad vinių kas pribėręs, o kai patikrinau, pradėjo lįsti susprogę (surūdiję) eurocentai.
 3. Tai dabartinio greito vartojimo pasėkmė. Visi nori čia ir dabar. Jei negavo infos per 30s, jau plešia marškinius. Forumuose reikia skaityti senesnę info ir ypač jaunimėliui to nesinori daryti, geriau jis paklaus snukiaknygėj. Taip ten kasdieną tenka atsakinėti į tuos pačius klausimus.
 4. XP detektoriai

  Jeigu norite, mes asmeniškai jums surinksim komplektą su bet kuria rite, bet kuriomis ausinėmis, žodžiu 100% pritaikytą jums komplektą. Skambinkit, rašykit ir susiderinsim, kontaktai paraše.
 5. XP detektoriai

  Po pusdienio X35 ritės bandymų (28cm) susidarė įspūdis, kad ritė gerokai ramesnė, stabilesnė ir svarbiausia - gilesnė net standartiniuose režimuose. Boost funkcija gylio prideda, bet tuo nereiktų piknaudžiauti pastoviai, nes pasak kitų ieškotojų, tai greitai nusodina akumuliatorių, kas buvo minėta ir gamintojo aprašyme.
 6. Kruzer ir Kruzer Multi detektoriams turim jau visas rites ir papildomą dėklą baterijoms, taip pat sandėlyje yra ekrano apsaugos. Ka ko reikia - skambinat, rašot kontaktais apačioje.
 7. Akumuliatoriai tikrai labai geri. Ir aišku, kad akumuliatorius krauti reikia greičiau, nes jų ir darbinė įtampa mažesnė (1.2V vs 1.5V).
 8. Kai lieka 1 padala. Naudoti kokybiškas alkaline baterijas, kurios atiduoda didesnes sroves (High Energy, High power i pan), nenaudoti laikrodziams longlife baterijų. Vandeniui pamurkdyti MD neužteks, kaip minimum reikia samčio, o kai bus vėsiau ir hidrokostiumo. Nardinti galima iki 3m. nors yra ir paskendusių, tiesa ilgiau naudoti prietaisai tai buvo.
 9. XP detektoriai

  Rytoj planuojame gauti naujas X35 rites (visų 3 dydžių), kas labai nori išbandyti - jau galite užsisakyti: http://metalodetektoriai.lt/detektoriu-rites/xp-rites . Kaip ir minėta, jos veiks tik su 5 programine versija.
 10. XP detektoriai

  Aš dar nebandžiau, o internete pilna trolių iš konkurentų stovyklų su savo pasisakymais. TX Boost funkcija veiks tik X35 ritėms, o kas naudoja tik ausines, tai bus tikrai šventė, nes įdėti labai reikalingi nustatymai. Atvažiuokit į sąskrydį, išbandysim gyvai
 11. XP detektoriai

  Jau yra prieinama v5 versija XP DEUS http://www.xpmetaldetectors.com/blog-detection/en/update-deus/deus-v5-available/ Laukiam bandymų ir atsiliepimų. Naujos X35 ritės bus apie rugpjūčio vidurį (kuriose v5 labiausiai pasiteisins)
 12. Paprastai - sekančią darbo dieną jau būna pas klientą, jeigu užsakoma iki pietų :), įskaitant ir Terrą (yra ir abu Equinoxai), visi Garrett, Makro, XP ir t.t....
 13. Jeigui parduoda 2 kartus naudotą trečdaliu kainos pigiau, tai jau nelabai logiška ir įtartina. Video galima padaryti ir su kaimyno prietaisu, juolabiau, kad ritė neturi S/N. Garantija yra kažkur ten, vadinasi gedimo atveju ten ir reikės siųsti. Šiaip ebay supuvo paskutiniu metu, asmeniškai pats esu senais laikais nusipirkęs MD su sugedusia rite (niekas nieko nekompensavo, nes jinai kažkiek ir veikė), vieną kartą pardavėjas paėmęs pinigus tiesiog dingo (paypal kompensavo tik dalį sumos) ir vieną kartą esu susidūręs su vogta paskyra, t.y. pardavėjo reputacija buvo nepriekaištinga, bet kažkas pavogė jo prisijungimus ir pradėjo pardavinėti nesamus daiktus pigiau, kaina taip pat buvo gerokai mažesnė, nei turėjo būti. Bet laiku sureagavo ebay ir nieko blogo neįvyko. Taip pat esu pirkęs vaikui laikrodį iš Kinijos su GPS funkcija, laikrodis buvo katastrofa, beveik niekas neveikė kaip turėjo. Pareikalavau grąžinti pinigus per ebay sistemą. Pardavėjas maloniai sutiko grąžinti pinigus su sąlygą, kad atsiųsiu atgal prekę. Išsiunčiau registruotu paštu su sekimu, bet sekimas baigėsi ties Kinijos siena (LT pastas neturi su kinais sutarties), pardavejas aiskino koks as geras pirkejas ir kad jis nieko iki siol negavo, galiausiai baigesi laikas per kurį turi įvykti grąžinimas, pardavejas nebeatsakineja, o ebay parode vidurini pirsta, t.y. net nera galimybes kazkam apskusti, nes viskas automatu padaryta, ten nera gyvo zmogaus. Negaliu net palikti blogo atsiliepimo pardavejui. Tai tiek tos patirties iš ebay. Esu girdėjęs, kad žmonės gavo siuntinį, pasirašė, išpakavę nieko nerado ir nieko nebegalėjo padaryti, nes visas procesas jau įvyko ir niekas šalia nestovėjo atidarymo metu. Jeigu siųsit ne iš EU reikės mokėti muitus ne tik nuo MD kainos, bet ir nuo siuntimo kainos. Seni bajeriukai, kad tai dovana, arba jis kainuoja 20 dolerių dažniausiai nebepraeina, nes paštas reikalauja ir pirkimo dokumentų, kortelės išrašo, paypal išrašo ir t.t.... P.S. X Terra nekainuoja 680Eur http://metalodetektoriai.lt/laisvalaikio-detektoriai/minelab-ieskikliai/X-Terra-705 , o pateikus rimtus argumentus kaina gali ir dar pasikoreguoti
 14. XP detektoriai

  ...Naujas Boost režimas yra nauja opcija dažniuose nuo 3.7Khz iki 4.4 kHz ir gali ženkliai padidinti radimo gylį didelio laidumo objektams... Šis režimas veiks tik naujoms ritėms ir žemuose dažniuose, nes pati dažnio prigimtis leidžia giliau skverbtis į gruntą. Su esama 11" rite galima tik šiek tiek sukelti siųstuvo galią (TX power)
 15. Kas geriau?

  Nematau argumentų :). Jeigu dėl vandens - AT PRO (čia vienareikšmiškai, nors apsaugos ir nėra patikimos). Ritės pas AT trupa ir skylinėja, ekranas mažas ir be pašvietimo (Racer didelis ekranas, reguliuojasi pašvietimas), ausinės specifinės, skirtos tik AT, baterijų dėklas silpnas, nors nebrangus ir jų turim pardavime, į sunkesnius dirvožemius Racer lenda geriau, Pinpoint ir grunto balansas pas Racer patogesni - kaip pistoleto gaidukas, Raceriui galima įdėti originalias belaides ausines (yra dedikuota vieta), AT reiktų kabinti siųstuvą ant rėmo. Garsai informatyvesni pas AT (PRO režime), pas Racer reguliuojasi garsas (kas vaikšto be ausinių) Kaina Racer šiuo metu stipriai geresnė (beveik 200Eur). Už AT PRO kainą jau beveik išeina Makro Kruzer Multi (3 dažniai, rimtai apsaugotas nuo vandens, ličio akumuliatoriai, atnaujinamas, belaidės ausinės komplekte), taip pat XP DEUS Lite (su ausinėmis) - belaidis, ličio akumuliatoriai, atnaujinamas, ypač lengvas (beveik dvigubai lengvesnis, nei AT PRO) su galimybe pasipildyti iki pilno PRO prietaiso (greitai bus nauja versija ir netgi su ausinėmis turės savybių, kokių nėra pas AT PRO).