irfas

Nariai
 • Parašė

  2.001
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  30

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Gruodžio 23 2017

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

289 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Vievis
 • MD
  XP DEUS
 1. Kas geriau?

  Nematau argumentų :). Jeigu dėl vandens - AT PRO (čia vienareikšmiškai, nors apsaugos ir nėra patikimos). Ritės pas AT trupa ir skylinėja, ekranas mažas ir be pašvietimo (Racer didelis ekranas, reguliuojasi pašvietimas), ausinės specifinės, skirtos tik AT, baterijų dėklas silpnas, nors nebrangus ir jų turim pardavime, į sunkesnius dirvožemius Racer lenda geriau, Pinpoint ir grunto balansas pas Racer patogesni - kaip pistoleto gaidukas, Raceriui galima įdėti originalias belaides ausines (yra dedikuota vieta), AT reiktų kabinti siųstuvą ant rėmo. Garsai informatyvesni pas AT (PRO režime), pas Racer reguliuojasi garsas (kas vaikšto be ausinių) Kaina Racer šiuo metu stipriai geresnė (beveik 200Eur). Už AT PRO kainą jau beveik išeina Makro Kruzer Multi (3 dažniai, rimtai apsaugotas nuo vandens, ličio akumuliatoriai, atnaujinamas, belaidės ausinės komplekte), taip pat XP DEUS Lite (su ausinėmis) - belaidis, ličio akumuliatoriai, atnaujinamas, ypač lengvas (beveik dvigubai lengvesnis, nei AT PRO) su galimybe pasipildyti iki pilno PRO prietaiso (greitai bus nauja versija ir netgi su ausinėmis turės savybių, kokių nėra pas AT PRO).
 2. Dažnai žmonės painioja laidumus - aukso elektrinis laidumas yra labai aukštas (maža varža), tačiau detektorius matuoja magnetinį laidumą ir aukso magnetinis laidumas yra žemas. Dėl VLF IB (praktiškai visi MD dirba šiuo režimu) techninių ypatybių ekrane mes matome magnetinio laidumo ir dydžio santykį, taigi realiai didelis sidabrinis blynas yra skalės viršuje, o lygiai tokio pat metalo smulki plona monetėlė - skalės viduryje. Detektoriai daugiau ar mažiau teisingai registruoja daiktus iki sovietinių 5 kapeikų dydžio, didesni objektai rodomi neteisingai (dažniausiai tai geležis) ir teisingai identifikuoti galima tokius pat daiktus, tame pačiame lauke, panašiame gylyje, jei guli panašia pozicija, todėl galiausiai reikia kasti visus spalvotus metalus
 3. XP detektoriai

  Plačiau prašom: Šį mėnesį XP su malonumu pristato greitai pasirodysiančias 3 naujas rites XP DEUS prietaisui, kartu su v5 programine versija, kuri taip pat greitai pasirodys. X35 paieškos ritės: Sukurtos pasitelkiant naujausią ir pažangiausią elektroniką, šios naujos, aukštų darbinių charakteristikų ir lankstaus pritaikymo ritės leis dirbti plačiame dažnių intervale nuo 3.7kHz iki 27.7kHz. Sumoje bus naudojami net 35 darbiniai dažniai, iš kurių 5 dažniai yra pagrindiniai ir greitai perjungiami. Naujas Boost režimas yra nauja opcija dažniuose nuo 3.7Khz iki 4.4 kHz ir gali ženkliai padidinti radimo gylį didelio laidumo objektams, tokie kaip masyvūs daiktai ir stambios sidabrinės monetos. Kad pajusti šios opcijos galią, XP rekomenduoja naudoti didesnes rites - 34/28 cm (13” x11”) arba 28cm (11”) apvalią. Naujosios ritės bus parduodamos kaip papildomos ir kainuos panašiai, kaip dabartinės XP ritės. Planuojama prekybos pradžia - liepos pabaiga (ritės jau užsakytos, laukiame naujos siuntos). Oficialiai nuo rugsėjo mėnesio jos bus komplektuojamos kaip standartinės ritės DEUS komplektacijoje. IĮ "Tesora" tokias komplektacijas pradės pardavinėti iškart, kai tik gausime naujas rites. X35 ričių pagrindinės charakteristikos: Viso naudojamų dažnių: 35 – 5 pagrindiniai su 7 plačiais perstūmimais 3.7 iki 4.4kHz, 7.1 iki 8.4kHz, 10.5 iki 12.4kHz, 15.2 iki 17.8kHz, 23.5 iki 27.7kHz Pasirinktinis dažnių žingsnis neprarandant gylio. Siųstuvo galios nustatymas galimas visuose pagrindiniuose dažniuose ir perstūmimuose. Speciali žemo dažnio TX Boost savybė: Normalus arba Boost pasirinkimas – siųstuvo galia turi 2 lygius pasirinktinai, kada naudojami dažniai nuo 3.7Khz iki 4.4kHz. BOOST režimas ženkliai padidina siųstuvo galią ritėje, kas leis pasiekti didesnius gylius, jeigu tai leis dirvos sąlygos. TX boost yra specialus režimas, akumuliatoriaus eikvojimas stipriai padidėja ir jo gali pakakti vos 6 valandoms. Bendrai normaliame režime x35 ričių akumuliatorių įkrovos laikas yra pagerintas +10% ... +40% Aukšti dažniais 23- 27.7kHz – Puikus jautrumas žemo laidumo objektams, bei smulkiems radiniams. Geresnis bendras stabilumas X35 ritės bus parduodamos tokių dydžių: 22cm (9”), 28cm (11”) ir 34 / 28cm (13” x11”) ir dirbs tik su nauja DEUS programine versija v5 Versija 5 (V5.0): NEMOKAMAS atnaujinimas naudojant Windows Naujiji versija leis prijungti ir naudoti naujas X35 rites ir jų teikiamus privalumus, tam jums nereikės pirkti naujo detektoriaus! Taip pat versijoje 5 yra keletas naujų savybių, skirtų WS4 ir WS5 belaidėms ausinėms, nuo šiol su jomis galėsite nuveikti dar daugiau! WS4 / WS5 naujos savybės: Raktyvumas (atsistatymo greitis) Siųstuvo galios reguliavimas (TX power) Automatinis grunto sekimas (buvo tik rankinis) Dažnių perstūmimas (35 dažniai su ritėmis X35) Geležies garso reguliavimas Garso stiprinimas Versijoje v5 šie nustatymai yra aktyvūs, net jeigu jūs ir nenaudosite naujų X35 ričių. Puiki dovana DEUS savininkams, naudojantiems tik ausines!
 4. Paieškos greičiui elipsinės geriau, bet jei kalbam apie 15" dydžius, jos sunkios. Apsiribočiau iki 13" Kad būtų dar sunkiau apsispręsti: http://metalodetektoriai.lt/index.php?route=product/search&search=x terra&category_id=83
 5. Baterijos, be to, turi būti kokybiškos "High Energy" tipo, o ne "Long LIfe", nes pastarorios skirtos laikrodžiams, kurie naudoja mažai srovės, bet gali dirbti ilgą laiką. Detektoriu reikia srovės, kad nesumažėtų gylis ir nepradėtų kvailioti. Ant Ace užkabinus 12-13" rites, gylis padidės ir bus linksmiau vaikščioti.
 6. Yra skirtumas kur apsaugoti nuo lietaus ir kur apsaugoti nuo vandens panardinant (slėgiminė aplinka) ir tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Detektorių, skirtų panardinimui yra vos keletas - Garrett AT PRO, AT Gold, AT MAX, Makro Kruzer ir Kruzer Multi, Minelab Equinox 600 ir 800, XP Deus su papildoma apsauga. Dar yra tikri povandeniniai MD, kurių rėmas jau skirtas dirbti vandenyje.
 7. Su Rutus dar nepasivaiksciojau. Bet jis tikrai nera apsaugotas nuo vandens. Savybių rinkiniu atrodo gerokai turtingesnis, jeigu vandens nereikia.
 8. Ace 250 sulinio dangti (70cm diametro ketus) ore rodo apie puse metro, DEUS - 2m. Spreskit patys :). Grunte bus prasciau. Kazkiek gelbeja didesnes rites.
 9. Ace 150 niekada nebuvo populiarus, nes jis labai pradedančiojo lygio (Ace 250 labai populiarus), visiems Ace ant viso jautrumo būna klaidingų signalų, reikia nuimti 1-2 padalas ir tada kasti. Patarimas dėl All metal - teisingas, tai prideda nemažai gylio ir mažiau klaidingų signalų. Na ir svarbiausia - gera vieta, jei ten nieko nebuvo, nepadės ir DEUS, nes ten NIEKO NĖRA (jūsų atvejis).
 10. Kruzer Multi kaip ir neturi didelių trūkumų - modelis naujas, naudojimas paprastas, ličio akumuliatorius, belaidės ausinės, apsauga nuo vandens, vibro rankena (vandenyje galima ir be ausinių dirbti), didelis ekranas su pašvietimu, 3 dažniais pasirinktinai, gana gerai dirba sunkiuose gruntuose, gera greitaveika. Kaip trūkumus paminėčiau PP mygtuką, Raceryje jis patogesnis ir ausinių dusloką garsą (čia daugiau skonio reikalas). Apie nelikvidumą ankstoka kalbėti, šitie MD parsiduoda neblogai, jo kaina konkurencinga, todėl ir naudotas rinkoje turėtų nesunkiai surasti savo pirkėją, o ir pardavinėti kažin ar noras greitai atsiras.
 11. Tiesą sakant nieko nesimato. Pirmas dalykas - atsinaujinkit į 4.1 versiją, jei durniuos - susisiekit kontaktais mano paraše.
 12. Dėl radaro viskas susidėliotų į savas vietas. Tai jau strateginės reikšmės objektas.
 13. Žmonės visada sugalvoja paaiškinimus, jei net tiksliai nežino. Na bet neatmestina ir tokia versija, jeigu buvo svarbus tos pagamintos elektros imtuvas, kuris, mano galva, ir turėtų būti saugomas, nes elektrinė - jokia ne kosminė technologija. Vokiečiai jau ir nesparnuotas raketas per WWII mokėjo gaminti.
 14. Bendravimas su žemės savininkais

  Net archeologai negali kasti be žemės savininkų sutikimo. Tie, kur kasa karių palaikus, turi būti prižiūrimi archeologo taip pat. Taip, archeologai rašo projektus, juos svarsto ir jei patvirtina, tik tada išduoda leidimą su unikaliu Nr. Na ir aišku tokie leidimai išduodami tik atestuotiems turėjams.
 15. Taškų Ozikui galima dėti ne 4, o daugiau, jeigu ta sankryža nuo neatmenamų laikų, per googlemaps pažiūrėjus ir užsidėjus tašką galima gauti koordinates ir tada galima įkalti 5 tašką ir bus tiksliau. Aš pririšinėju reikiamą gabalą prie nepajudėjusių taškų kuo arčiau dominančio objekto. Tokie taškai gali būti bažnyčios, sankryžos, upių santakos ir t.t.. (nebūtinai tai taisyklė).