irfas

Nariai
 • Parašė

  1.953
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  30

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Gruodžio 23 2017

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

289 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Vievis
 • MD
  XP DEUS
 1. Garantinis aptarnavimas atliekamas ten, kur pirktas prietaisas, jūs už tai sumokėjot pinigus. Jeigu nesiseks su latviais susitarti - rašykit čia, spręsim.
 2. Ar įskilo ar gavo drėgmės? Foto įskilimų nesimato.
 3. XP detektoriai

  Tai man reikia tik baltos rites su kotu ir akumuliatoriumi, jei visa kita veikia tvarkingai :). Pasuk man pries vaziuodamas.
 4. XP detektoriai

  O prie kitos rites jungiasi ir veikia pultas/ausines normaliai?
 5. Taip, Garrett - 2 skyriai, iš kurių vienas su užtrauktuku. Noktos reiktų matuoti, jis mažesnis, netikros odos ir su vienu skyreliu, šone yra kilpa pinui. 17Eur Nemanau, kad dydis čia labai aktualus - šitiek gerų daiktų nepririnksit, o šiukšles ir taip reikia išsikratyti ne kartą per dieną.
 6. XP detektoriai

  Pažiūrėkit ar ritė iš naujo jungiasi (pagal lempučių mirksėjimą), jei taip, ją reiktų atsiųsti pas mane.
 7. Na ten tikrai ne kažkoks inžineringo stebuklas, paprastai visiems tinka Garrett. Turiu sandėlyje dar tokį:
 8. Į žaibo iškrovas reaguoja dauguma MD, Racijos irgi gali maišyti. Miške dažniausiai eina stori elektros kabeliai, šiaip ar taip jiems yra berods 3m apsauginė zona, ten ir taip negalima kasti
 9. Taip, taikosi į Garrett AT Max, Minelab Equinox segmentą, bus ir Lietuvoje, kol kas priima tik išankstinius užsakymus.
 10. XP detektoriai

  Kol nematau foto kur iškrapštyta skylė, nieko nemanau :). Patepus silikonu sėkmė negarantuojama.
 11. XP detektoriai

  Būtų gerai pamatyti foto, nes gumos kaip ir nera prie mygtukų, gumos yra iš visų pusių. Pakrapščius mygtukus, galima prasikrapštyti skylę į elekroniką (nors pirmas barjeras - mygtukų klaviatūros plokštė). Priekinė dalis su mygtukais parduodama atskirai.
 12. XP detektoriai

  Neprivaloma, o jei tai daroma, tai tikrai ne po kievieno karto - 1-2 kartus per sezoną. Ritė nusiplauti nepamaišys tiesiog dėl bendros tvarkos, bet lupinėti apsaugos tikrai nereikia kas vakarą.
 13. XP detektoriai

  Čia yra spekuliacija. Straipsnis apie nieką. Gamintojas seniai kalbėjo apie programėlę, kuri bus suderinama su v4 firmwaru, o dabar kažkoks "gudruolis" per bluetooth pamatė S/N. Mano telefonas dabar mato kelis šimtus MI-6 ir mišių dar neužsakinėju :). Oficialios infos nėra apie tai, nelabai tikiu, kad gamintojas paleistų hardvaro kontrolę iš savo rankų, nes tai - pinigai ir tai priklausomybė nuo trečiųjų šalių (telefonų gamintojų). Ir nelabai įsivaizduoju kokio Galaxy S8 užkabinto vietoje valdymo pulto, nes tai daiktas skirtas ne tam ir nėra ten ką rodyti tame didžiuliame ekrane.
 14. Tokios striukės neturiu, bet reiktų pabandyti pastumti dažnį arba pasikeisti kitu. Nelabai sveika ta striukė, jei tokią radijaciją skleidžia
 15. Batai labiausiai trukdo :). Kadangi detektoriaus ritė yra antena tam tikra prasme, todėl radijo signalai priimami rite, skirtumas yra tik dažniai, detektoriaus darbinis dažnis palyginti su Wi-Fi ir juolabiau su GPS signalu yra labai žemas, bet kažkiek įtakos, be abejo, gali turėti, priklausomai nuo MD modelio. Senos Terros labai puikiai registruodavo mobilaus prisirišimą prie stoties ir dar iki skambučio girdėdavosi, kad skambina per ausines.