irfas

Nariai
 • Parašė

  1.891
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  28

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Spalio 31

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

273 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • MD
  XP DEUS
 1. XP detektoriai

  Nauja XP DEUS komplektacija su balta rite: http://metalodetektoriai.lt/laisvalaikio-detektoriai/xp/xp-deus22hfrcws4
 2. Sąskrydis 2017

  KPD facebook paskyroje pasidalino įrašu apie Medvėgalio šturmą
 3. Sąskrydis 2017

  Apie mus rašo Lietuvos Žinios: http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/rakinama-zemaiciu-priesistores-skrynia/253349
 4. Sąskrydis 2017

  https://www.facebook.com/KlubasMINK/?fref=ts - pirmos profesionalios foto.
 5. Sąskrydis 2017

  Apie Medvėgalio šturmą rašo vietos žiniasklaida: http://www.silale.lt/go.php/lit/Placiau-/65
 6. Sąskrydis 2017

  Šventės ir vadinamos šventėmis, nes vyksta retai ;). O jei rimtai, tai iki tos šventės reikia padaryti krūvą namų darbų, todėl gali atsitikti taip, kaip šiais metais, t.y. nusivėlinti. Bet kokiu atveju visų ieškotojų palaikymas ir ypač dalyvavimas yra labai svarbus, tai yra mūsų bendruomenė ir turim pajusti bendrą dvasią.
 7. Sąskrydis 2017

  Šiek tiek foto, vėliau bus daugiau ir kokybiškesnių. Prasidėjo viskas laaabai anksti - pasiruošimas" Kada, nepabijoję blogo oro, susirinko patys drąsiausi ir išvermingiausi, dr. Gintautas Zabiela instruktavo susirinkusiuosius: Ieškotojai buvo suskirstyti į 4 grupes ir su archeologais, kurių dalyvavo net 14, užsiemė pozicijas, 1 ploto foto: Darbo metu pradeda plaukti pirmieji radiniai, mus aplanko Šilalės rajono meras. Foto iš kairės dr. Gintautas Zabiela, meras, KPD atstovė apžiūrinėja radinius: Lietus lijo su retomis pertraukomis, didžioji dauguma ieškotojų didvyriškai laikėsi ir sulaukė pietų, kuriuos parūpino taip pat Šilalės rajono savivaldybė, už ką jiems didelis dėkui. Kareiviška košė, šiltas gėrimas, puiki, ore tvyranti atmosfera įkvėpė tęsti paieškas: Po pietų ieškotojai vėl patraukė į likusius plotus tęsti savo darbo. Buvo surastas ir sprogmuo, tarnybos liko budėti net ir po renginio: Keletas įdomesnių radinių: Didelio ginklo, galbūt kardo dalis: Strėlės antgalis (archeologams juodas metalas labai svarbus): Renginio pabaigoje buvo išdalinti rėmėjų prizai už įvairius nuopelnus Pasiruošimas bendrai foto (bus geresnių foto vėliau): Nepaisant lietaus, renginys praėjo sklandžiai, renginiu patenkinta tiek rajono valdžia, tiek archeologai, kuriems Jūsų surasti radiniai padėjo lokalizuoti būsimų tyrimų vietas. Medvėgalis atskleidė savo paslaptis dėka Jūsų, susirinkusių padirbėti Lietuvos istorijos labui! Didelis Ačiū!
 8. Sąskrydis 2017

  Organizatoriai dar tik dabar grįžinėja iš kitų archeologinių žvalgymų žemaitijoje, tai šiek tiek kantrybės - bus ir radiniai. P.S. susirinko tiek daug ieškotojų, kad archeologų manymu tai yra beprecedentinis atvejis ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse.
 9. Darbo skelbimas archeologui. Ką manot?

  Na, kol nėra realių faktų, šitaip drąsiai nederėtų teigti. Dauguma esančių čia ,forume, yra tvarkingi ieškotojai, bet dėl keleto juodųjų mus visus juodais išvadino, ar tai jums patinka?
 10. Sąskrydis 2017

  Kai reikės pakelti VISUS radinius, tai pakaks tik iškasti kas priklauso, kad tik užtektų kantrybės. Ne visi pratę kasti geležį.
 11. Darbo skelbimas archeologui. Ką manot?

  Su tokia "alga" Vilniuje buta išsinuomoti galės specialistas, su sąlyga, kad dirbs labai gerai.
 12. XP detektoriai

  Nepajudėjo, dar nesibaigė reikalai su v4, tai giluminė dar tikrai bus negreit.
 13. Naktimis su MD

  Niekam iki šiol dar nekonfiskavo.
 14. Sąskrydis 2017

  Bus, bet tai nėturėtų būti didžiausias akcentas, tai paskatinimas dirbti kaip galima geriau.
 15. Sąskrydis 2017

  Įnešiu šiek tiek aiškumo: Renginys yra grynai darbinis - atvykę dalyvaus pagalboje archeologams. Čia nėra kažkokia rinkodaros akcija, klientų ieškojimas ar prašymas atvažiuoti su kažkokiomis vilionėmis (maistu, prizais ir pan.). Nebus jokių pramoginių varžybų, nebus šiltos patalpos ir karšto dušo. Tikėtina, kad oras bus žiemiškai rudeniškas, dalyvių daug, todėl tikimasi, kad į renginį susirinks tik rimtai pasiryžę padirbėti ieškotojai, kurie nori pajausti bendrą dvasią, mūsų, ieškotojų, stiprybę ir sudalyvauti rimtuose archeologiniuose, neturinčiuose precedento, žvalgymuose. Jei manote, kad jums bus per sunku, per šalta, per šlapia, geriau ten ir nevažiuokit, tokia ir buvo Tirlimpampam žinutė. Taip pat pagalvokit ką veiks jus lydintys asmenys (jei nevaikščios šalia).