irfas

Nariai
 • Parašė

  2.018
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  30

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Gruodžio 23 2017

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

289 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Vievis
 • MD
  XP DEUS
 1. Pirmas darbas - reikia patikrinti ar MD su ta rite dar dirba normaliai. Jei dar gyva ir būtinai ją norit prikelti, galima bandyti klijuoti, epoksidinė tinka. Šiaip ritė yra tikslus gaminys ir pasikeitus elementų pozicijoms ritės viduje, ritė tampa arba netinkama naudoti išvis, praranda gylį arba metalų pažinimą. Jeigu yra galimybės, geriau nusipirkti naują, kaip ir minėta DD ritę - bus ir gilesnė ir greičiau su ja ieškosit.
 2. Jeigu turėjo backupą, tai nedingo, bet tam, kad tą medžiagą eksponuoti, kažkas turi tuo užsiimti, dirbti, mokėti pinigus, gaišti laiką, taigi tam turi būti kažkokia nauda, bent moralinė.
 3. Labai panašu, kad lūžęs kabelio ekranas prie ritės. Paprasčiausia būtų laikinai užsidėti kitą, sveiką ritę, tik nedėkit sugedusios ant sveiko MD.
 4. Todėl reikia kasti visus spalvotus signalus. Ir geriau MD su ištempta diskriminacijos skale.
 5. Smulkūs raudoni eurocentai yra tik dengti vario folija, viduje - geležis. Prie jūros pagalvojau, kad vinių kas pribėręs, o kai patikrinau, pradėjo lįsti susprogę (surūdiję) eurocentai.
 6. Tai dabartinio greito vartojimo pasėkmė. Visi nori čia ir dabar. Jei negavo infos per 30s, jau plešia marškinius. Forumuose reikia skaityti senesnę info ir ypač jaunimėliui to nesinori daryti, geriau jis paklaus snukiaknygėj. Taip ten kasdieną tenka atsakinėti į tuos pačius klausimus.
 7. XP detektoriai

  Jeigu norite, mes asmeniškai jums surinksim komplektą su bet kuria rite, bet kuriomis ausinėmis, žodžiu 100% pritaikytą jums komplektą. Skambinkit, rašykit ir susiderinsim, kontaktai paraše.
 8. XP detektoriai

  Po pusdienio X35 ritės bandymų (28cm) susidarė įspūdis, kad ritė gerokai ramesnė, stabilesnė ir svarbiausia - gilesnė net standartiniuose režimuose. Boost funkcija gylio prideda, bet tuo nereiktų piknaudžiauti pastoviai, nes pasak kitų ieškotojų, tai greitai nusodina akumuliatorių, kas buvo minėta ir gamintojo aprašyme.
 9. Kruzer ir Kruzer Multi detektoriams turim jau visas rites ir papildomą dėklą baterijoms, taip pat sandėlyje yra ekrano apsaugos. Ka ko reikia - skambinat, rašot kontaktais apačioje.
 10. Akumuliatoriai tikrai labai geri. Ir aišku, kad akumuliatorius krauti reikia greičiau, nes jų ir darbinė įtampa mažesnė (1.2V vs 1.5V).
 11. Kai lieka 1 padala. Naudoti kokybiškas alkaline baterijas, kurios atiduoda didesnes sroves (High Energy, High power i pan), nenaudoti laikrodziams longlife baterijų. Vandeniui pamurkdyti MD neužteks, kaip minimum reikia samčio, o kai bus vėsiau ir hidrokostiumo. Nardinti galima iki 3m. nors yra ir paskendusių, tiesa ilgiau naudoti prietaisai tai buvo.
 12. XP detektoriai

  Rytoj planuojame gauti naujas X35 rites (visų 3 dydžių), kas labai nori išbandyti - jau galite užsisakyti: http://metalodetektoriai.lt/detektoriu-rites/xp-rites . Kaip ir minėta, jos veiks tik su 5 programine versija.
 13. XP detektoriai

  Aš dar nebandžiau, o internete pilna trolių iš konkurentų stovyklų su savo pasisakymais. TX Boost funkcija veiks tik X35 ritėms, o kas naudoja tik ausines, tai bus tikrai šventė, nes įdėti labai reikalingi nustatymai. Atvažiuokit į sąskrydį, išbandysim gyvai
 14. XP detektoriai

  Jau yra prieinama v5 versija XP DEUS http://www.xpmetaldetectors.com/blog-detection/en/update-deus/deus-v5-available/ Laukiam bandymų ir atsiliepimų. Naujos X35 ritės bus apie rugpjūčio vidurį (kuriose v5 labiausiai pasiteisins)
 15. Paprastai - sekančią darbo dieną jau būna pas klientą, jeigu užsakoma iki pietų :), įskaitant ir Terrą (yra ir abu Equinoxai), visi Garrett, Makro, XP ir t.t....