irfas

Nariai
 • Parašė

  1.871
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  25

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Liepos 15

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

235 Excellent

6 sekėjai

Apie irfas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • MD
  XP DEUS
 1. + sandėlyje jau yra Mars ričių White's MXT, DFX, Spectra, Fisher F2, F4, F22, F44, F75, Makro Racer, XP Gmaxx ir Goldmaxx detektoriams. Jei ne viskas matosi puslapyje - klauskit.
 2. Mars ritėms nuo šiol - 3 metų garantija!
 3. Buvo labai garsus pranešimas, kad naujas Minelab MD padarys visus likusius MD, o per ralį tesugebėjo parodyti pusžalį prototipą su keistais sprendimais. Toks vaizdas, kad pusė sprendimų nupylė nuo Deteknix (ekrano ir rankenos tvirtinimas, magnetinis krovimas, tiesi štanga, toks pat kvailas kabelio prijungimas į bloką), o kas liko, nusuko nuo senos geros Terros. Net gylių neleido grunte pasimatuoti. Nuomonės kol kas labai kontraversiškos. Ar nebus taip, kad su tais garsiais pareiškimais bus pasidarę meškos paslaugą, nes užsimetė aukštą kartelę, o produkto dar neturi ir kai turės, tai nebus PRO prietaisas. Geriausiu atveju bus Terra 705 pakaitalas.
 4. Įstatymai dėl MD

  Atestuoti žodžio reikšmė atestúoti [lot. attestari — paliudyti, patvirtinti]: 1. apibūdinti darbuotojo dalykines ir politines savybes, būdo bruožus; 2. įvertinti gaminio savybes, nustatyti jo rūšį, kategoriją, leisti, rekomenduoti jį gaminti. Šaltinis: http://www.zodziai.lt/reiksme&word=Atestuoti&wid=1909
 5. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Ežeriokas potencialiai pavojingas per daug užsišventusiems... . O rudenį vandens ir taip užtenka, ypač šįmet
 6. Testuoti reikia laukuose ant realių radinių, o ne ant dirbtinai užkastų
 7. Įstatymai dėl MD

  1. Antikvariniai daiktai – visi prieš 50 metų ir anksčiau sukurti kilnojamieji žmogaus veiklos medžiaginiai kūriniai ir kiti kilnojamieji daiktai ar jų dalys, nesvarbu, kokia jų kultūrinė vertė. ----------- 4. Visi žemėje, jos paviršiuje, vandenyje, pastatuose ir statiniuose arba jų dalyse rasti šio įstatymo 3 straipsnyje nurodyti kilnojamieji daiktai, turintys kultūrinę vertę, kurių savininkas ar valdytojas negali būti nustatytas arba pagal įstatymus yra netekę teisės į juos, pereina valstybės nuosavybėn. Ieškoti tokių daiktų, vykdant kasinėjimus ar naudojantis metalo ieškikliais arba bet kokia kita paieškos įranga, gali tik Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymo 18 straipsnio 2 dalyje nurodyti atestuoti tyrėjai. ------------- Asmenys, atsitiktinai radę šio įstatymo 3 straipsnyje nurodytus kilnojamuosius daiktus, privalo per savaitę juos pateikti įvertinti Kultūros paveldo departamentui. -------- Pagal visą logiką, kiek čia jos yra, turintys kultūrinę vertę daiktai guli saugomose teritorijose. Ar jis turi ar neturi kultūrinę vertę gali pasakyti tik specialistas. Ten kur kasti negalima, draudžiama naudotis ne tik metalo detektoriumi, bet ir bet kokiu kitu įrankiu, kad ir kastuvu ir ieškoti draudžiama ne tik metalinių, bet ir iš bet kokios kitos medžiagos pagamintų daiktų. Taigi pasižiūrit į žemėlapį https://kvr.kpd.lt/#/ ir ten, kur ieškoti negalima, apeinat dideliu ratu. Kitur ieškoti galima neturinčių kultūrinės vertės daiktų gavus žemės savininko sutikimą. Nuoroda į įstatymą: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.C5DA698A4015/pKaVmfKXyY
 8. Taip, Criminal viską paaiškino. Konkrečiam modeliui yra konkreti ritė. Nesvarbu, kad Mars Tiger - tai tik dydis ir pavadinimas, kiekvienam modeliui yra nuosava Mars Tiger. Terra 705 gali dirbti 3 dažniais, bet dažnį reguliuoja prijungta ritė, t.y. detektorius supranta, kad prijungta tarkim 18.75kHz ir persijungia šitam dažniui. AT PRO dirbs su jam skirtomis ritėmis, nuo kitų gamintojų jam netiks.
 9. GoFind buvo atkirtis Ace 250.... Na bet seniai jau Minelab užmigęs, turi kažką išstenėti, kad nenumirtų.
 10. Senoves daiktai

  Kojotas norėjo pasakyti, kad tokių daiktų ieškoti negalima ir tokius radus reiktų nešti į KPD ir neturėtų čia kilti diskusijos.
 11. Mygtukai ir ekranas - tai skirtingos temos. Mygtukai nusiplešia, užsiklijuoja nauji ir tiek žinių, su ekranu daugiau reikalų
 12. Užtrunka tiek, kiek keliauja iš gamintojo iki kliento. Sugedusio net nereikia siųsti, pakanka foto ir serijos Nr. Žodžiu Makro patikrintas, atsiliepimai ir mano taip pat geri tiek apie gamintoją, tiek apie patį modelį (dabar jau atnaujintas Racer 2). Beje - Racer 2 galima naudoti papildomas belaides ausines. Siųstuvas dedasi į MD vidų ir niekur išorėje nesitabaluoja, pačios ausinės labai smagios, nedidelės, tvirtos ir neatrodo pigiai. Kas vaikščiojo su belaidėmis ausinėmis, mane supras.
 13. Labiau pasiteisina mažos ritės. Teoriškai mono labiau tašką duoda.
 14. Iš Euroace jau išspausta. Geriau rimtesnis MD su mažesne rite, nei atvirkščiai. Jei vietra labai užteršta geležimi reiktų netgi mažesnės ritės, nespo ja vienu metu papuola mažiau metalų ir jinai parodo spalvotus tarp geležų, kas yra sunkiau arba išvis neįmanoma su didesnėmis ritėmis.