irfas

Nariai
 • Parašė

  1.979
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  30

irfas paskutinį kartą buvo geriausias Gruodžio 23 2017

irfas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

289 Excellent

7 sekėjai

Apie irfas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.metalodetektoriai.lt

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Vievis
 • MD
  XP DEUS
 1. Šiaip tai to meniu ten ne tiek ir daug :). Reikia atsiminti apie 20 terminų, kurių didesnė pusė - bendriniai. Pasivaikščiojau ir aš savaitgalį su Kruzeriu. 2 dienos, aišku, ne rodiklis, bet MD pasirodė gana draugiškas, gyvas, turintis jėgos. Ausinės minkštos, nors garsas duslokas, naudojau, nes šalia dirbo daugiau MD. Labai neblogai skiria geležį, asmeniškai man patiko GEN režimas - leidžia girdėti viską, o kažką užfiksavus - pažiūrėti į ekraną. Diskriminaciniai režimai labiau nervingi ir kartais norisi virš daikto kelis kartus pravesti. PP mygtukas pasirodė mažokas. Grunto balansas labai greitai ir tiksliai darosi ir nešokinėja, gana protingai padaryta, kad po balansavimo, kurį laiką MD yra GEN režime - taip girdisi viskas ir galima įvertinti ar balansas buvo padarytas teisingai (pagal foną ir signalus), galima ir perjungti iškart atgal į diskriminacinį režimą. Atidirbo 2 dienas po maždaug 5 val. ir dar nežadėjo išsijungti, tai akumuliatorius optimalios talpos. Prietaisas nesunkus, subalansuotas gerai, nesinorėjo nei paspausti nykščiu, nei lenktis į priekį, nejaučiau jokių nepageidaujamų pojūčių po darbo. Ekranas didelis, informatyvus ir aiškiu išdėstymu, valdymas išskirtas į 3 grupes, kad nereiktų skrolinti per visą sąrašą, kaip Raceryje. Gerai matosi ID, gylis, grunto būsenos ir viskas vienu metu. Ekranas su pašvietimu. Man jo nereikėjo, nes buvo saulėta, bet miške, prietemoje galima naudoti (reguliuojamo lygio apšvietimas). Tai greitai įsisavinamas prietaisas, neperkrautas nustatymais ir turintis optimalų savybių rinkinį. Foto - vienas iš įdomesnių radinių, iškart perduotas archeologams, kuris pasitarnaus archeologinio objekto paslapčių atskleidime.
 2. XP detektoriai

  Sandėlyje jau yra MI-4 pinpointeriai. Analogiški MI-6 tiek veikimu, tiek komplektacija, tačiau nėra galimybės prisijungti prie DEUS. Greitu metu įdėsiu į savo puslapį.
 3. Makro parašė, kad darys Kruzer ir su rusišku meniu, tai jei manote, kad tai reikalinga LT, parašykit, sekančiam užsakymui galėsiu pridėti. Parašysiu Makro apie tokį pageidavimą, nors esant daugiau signalų tas mirksėjimas gali užknisti ir patiems apšvietimo LED kažin ar į naudą junginėjimas.
 4. 3x4 =12val, tai skaitau, kad geras rezultatas akumuliatoriams, galbūt garsus patvarkys, pradžioje ir DEUS ausinių pats nenaudojau, nes garsai labai "plastmasiniai" buvo po Goldmaxx pusiau analoginio.
 5. 2018 metu radiniai

  Signalas, kaip =monos klyksmas
 6. XP detektoriai

  Visi mes skirtingi, nes visi muzikontais gimę :). O su tuo adapteriu galima ir ant rankos pasikabinti ir ant rėmo, jeigu tik ausinės buvo komplekte (LIte versijoms).
 7. Užimą (Treshold) reikia pasidaryti, kad būtų vos girdimas. Kai detektorius randa, kad yra nepageidaujama, fonas prityla (žinom, kada prasideda vinys), o kada randa gerą radinį - signalas startuoja nuo to nustatyto slenksčio., tai iš dalies įtakoja ir jautrumą - labai nusižeminus, detektorius pasidaro žymiai ramesnis, bet gali dingti ir smulkūs signalai, tai nereikia persistengti. Rašau senesnių X Terra,E Trac, Explorer pagrindu.
 8. Nacionalinis antropologijos muziejus

  Na rimta kelionė ir muziejus. Visada vertinu muziejus su rimtomis ekspozicijomis viduje, nors paskutiniu metu aplankytas Carassone tvirtovė, vasarą lankyta Marienburgo (Malborko) pilis stipriai nuvylė - apart sienų viduje buvo vos keletas eksponatų. Tikrai labai nyku, lyginant net su mūsų Trakų pilimi.
 9. Rutus

  Na gal taip nuotraukoje atrodo, skiriasi nuo DEUS. Jis labiau į Terrą panašus rėmu ir garsais
 10. Rutus

  Jau turiu sandėlyje visą Rutus gamą, įskaitant ir imtuvus belaidėms ausinėms. Meniu - lietuvių kalba abiejuose modeliuose.
 11. Sandėlyje jau turim Makro Kruzer 14kHz ir Makro Kruzer Multi (3 dažniai). Tai visiškai nauji prietaisai, kuriuos galima nardinti į vandenį net iki 5m, jau su ličio akumuliatoriumi, belaidėmis ausinėmis komplekte. Jis taip pat turi vibro rankeną, todėl vandenyje galima naudotis šita identifikacija nenaudojant ausinių. Komplekte: Pasirinktas modelis, krovimo laidas, kroviklis, belaidės ausinės su ličio akumuliatoriumi, ritės apsauga. Šis prietaisas puikiai susitvarko su jūros smėliu ir turi puikią greitaveiką. Tai vienas geriausių savybių, galimybių ir kainos santykis rinkoje.
 12. XP detektoriai

  Tai matyt susiję su konkuruojančio gamintojo naujo modelio pasirodymu rinkoje. Lietuvoje nėra buvę NEI VIENO atvejo, kad kažkas būtų sulaužęs štangą. Čia yra pakišta informacija į "geltonąją spaudą'. Sulaužyti galima bet ką, jei laužyti specialiai, kažkas būtent tai ir padarė.
 13. Na taip, tokiu atveju gali ir pasisekti.
 14. Nepavyks. Čia kaip ir auto salone neparduos mašinos be skardinių ratlankių, jei atsinešit savo naudotus lietus :).