irfas

Nariai
 • Content count

  2,033
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Everything posted by irfas

 1. Garrett detektoriai

  Čia yra vis dar Ace, tai iki Equinox jam kaip iki mėnulio, greičiau palyginčiau su Minelab Vanquish serija, kažkur 440-540 rajone, tiesa prognozuojama kaina tempia link Equinox 600, bet vienintelis panašumas į Equinox yra multidažniškumas, kuris Garetui yra naujas dalykas ir tai bus pirmas blynas. Ir prietaisas orientuotas į Garrett gerbėjus su mintim nuplėšt iš jų gerai pinigų.
 2. Viskas apie Garrett...
 3. Makro / Nokta detektoriai

  Field yra skirtas švarioms vietoms, jis lėtesnis ir gilesnis, Park (po updeito jau yra 2 Park) yra 3 tonų režimas ir skirtas užteršoms vietoms. Nepersistenkit su jautrumu, jis iš gamyklos ir taip užkeltas ir būtina pasidaryti grunto balansą.
 4. Tema skirta aptarinėti Makro detektorius. Šiek tiek istorijos: Makro - Turkijoje įsikūrusi kompanija, metalo detektorius gaminanti daugiau nei 20 metų. 2014 metais Makro susijungė su kita didžiausia Turkijoje metalo detektorių gamintoja Nokta ir tapo viena didele kompanija. Makro 2014 metais į rinką paleido visiškai apsaugotą nuo vandens pinpointerį - Makro Pointer (apsaugos klasė IP67), 2015 metais startavo visiškai naujas produktas - aukštesnio dažnio Makro Racer, greitu metu pasirodys ir aukštadažnis Makro Gold Racer. Anksčiau rinkoje pasisekimo sulaukė CF77 - profesionalus monetų paieškai skirtas detektorius. Makro spektre yra ir daugybė giluminių, analizuojančių, specifinių prietaisų, kurių nesame išbandę, todėl kol kas negalime komentuoti, pradžiai pakaks ir "žemiškų" prietaisų. IĮ "Tesora" - oficialus Makro atstovas Lietuvoje, mus jau pasiekė ir pirmoji siunta, taip pat pilnas serviso komplektas - su gamintoju buvo sutarta servisą atlikti Lietuvoje. Gedimo atveju remontas bus atliekamas labai operatyviai. Pirmiesiems Makro Racer PRO pirkėjams dovanojame Makro Pointer! Visiems forumo dalyviams - specialios kainos! Parduodami prietaisai komplektuojami su lietuviškomis instrukcijomis! daugiau informacijos: http://metalodetektoriai.lt/laisvalaikio-detektoriai/makro
 5. Minelab detektoriai

  Parašiau jums email. Be tų kinietiškų stebuklų yra ir žymiai vertesnių dėmesio prietaisų, juolab ir suma jau nemaža.
 6. Apie Minelab rašom čia...
 7. Apie kiniškus ir visokius "Noname" galit rašyti čia...
 8. 2 -Box tipo, PI su didelėmis ritėmis, georadarai, magnetometrai, geozondai. Rašom apie visus gamintojus
 9. Sakyčiau grubiai, bet beveik viskas teisingai.
 10. Kas geriau?

  Multidažnis - nėra naujovė, greičiau išskirtinumas, Equinox gali dirbti tiek Multi IQ, tiek pavieniais dažniais. To negali joks kitas MD. Multidažne technologija dirba CTX3030, E Trac, Excalibur (povandeninis), dirbo ir anksčiau gaminti prietaisai - Sovereign, Explorer, Safari, Quatro.
 11. Dėl zonu

  Jei nėra galimybės surasti šeimininko, tai taip ir vaikštom. Dėl raudonų zonų - nepamirškit susidėti visų filtrų, nes yra pvz. "vizualinės apsaugos zona", kad neprisidaryti reikalų.
 12. Kas geriau?

  Sąraše nėra XP DEUS ir ORX (juos galima ir nardinti su priedais). Prietaisai sąraše visi verti dėmesio, bet kiekvienas turi savo stipresnių pusių ir tam tikrų silpnybių, todėl reiktų tikslesnės informacijos ko iš prietaiso norit ir kokie reikalavimai jam keliami. Visus išvardintus gamintojus atstovaujam Lietuvoje, visi yra sandėlyje.
 13. XP detektoriai

  X35 ritė dirba šiek tiek kitame dažnių ruože. Pabandykit pasikeisti dažnį, taip pat galima pabandyti pastumti dažnį (frequency shift). Aišku XP geriausiai dirba su XP MI-6 pinpointeriu
 14. XP detektoriai

  Apie XP rašom čia...
 15. Didysis ieškotojų sąskrydis 2019

  Bilietai baigesi jau vakar. Kas nespėjote, rašot man: info@metalodetktoriai.lt ,įtrauksiu į rezervą. Jei kažkas atsisakys, įregistruosiu rezervinius dalyvius.
 16. Garrett detektoriai

  Dauguma bevielių ausinių tra labai gerai klausytus muzikos, bet visai netinka paieškoms, nes vėluoja signalas ir tai labai blaško, bes išgirstate signalą, kai mostas jau būna nuėjęs iki galo. Prekiaujam belaidėmis ausinėmis specialiai metalo detektoriams su mažu vėlavimo laiku. Jei kam reikia +37061488350
 17. Skyrelis "žaliems"

  Kruzer serija yra patvaresnė, nei standartiniai hermetizuoti AT (All Terrain) variantai, nes vietoje 3m, gali buti nardinami i 5m gylį, taip pat - priekine dalis padaryta iš ištisinės gumos, todėl taip nesudaromos sąlygos drėgmei patekus po mygtukais, po kuriais prieš tai palindo purvas, vėliau patekti į korpuso vidų. Ritės yra keičiamos ir sandėlyje net dabar turim daugumą pakaitinių ričių, klientas jas perka ir sėkmingai naudoja, pasiteisino mažesnio diametro ritės.
 18. Kadangi senąjame forume ši tema buvo labai populiari, tai naujokai ir toliau rašo čia, "seniai" nesityčioja - čia kvailų klausimų nėra.
 19. XP detektoriai

  Patestuoti žemėje kol kas nebuvo galimybės, bet šeštadienį prezentacijos metu, naujus šeimininkus surado ne vienas ORX su įvairiausiomis komplektacijomis. Sandėlyje turim ORX abi versijas su skirtingomis ritemis, belaides ORX ausines ir naujus remus, kurie tinka visiems XP (jei norite mazesnio svorio ir komplektuojate antra DEUS pvz).
 20. Skyrelis "žaliems"

  Į šitą sąrašą dar patenka Minelab Equinox 600 ir 800, taip pat XP DEUS ir naujasis XP ORX su papildomu hermetizavimo komplektu. AT Max yra perdetai brangus (Garrett nusprende, kad jis tiek turi kainuoti). Kruzer Multi yra geriausias kainos/galimybiu santykis, komplekte jau yra ir belaides ausines ir licio akumuliatorius ir ji galima nardinti iki 5m, Equinox ir At max iki 3m. Equinox gali fdirbti keliais dazniais vienu metu, to negali visi kiti, kuriuos isvardinau. Geriausia yta atvaziuoti pas mus i parduotuve ir gyvai issirinkti, turim visus modelius ekspozicijoje.
 21. Suskilo paieskos rite

  Pirmas darbas - reikia patikrinti ar MD su ta rite dar dirba normaliai. Jei dar gyva ir būtinai ją norit prikelti, galima bandyti klijuoti, epoksidinė tinka. Šiaip ritė yra tikslus gaminys ir pasikeitus elementų pozicijoms ritės viduje, ritė tampa arba netinkama naudoti išvis, praranda gylį arba metalų pažinimą. Jeigu yra galimybės, geriau nusipirkti naują, kaip ir minėta DD ritę - bus ir gilesnė ir greičiau su ja ieškosit.
 22. antraspasaulinis.net

  Jeigu turėjo backupą, tai nedingo, bet tam, kad tą medžiagą eksponuoti, kažkas turi tuo užsiimti, dirbti, mokėti pinigus, gaišti laiką, taigi tam turi būti kažkokia nauda, bent moralinė.
 23. Labai panašu, kad lūžęs kabelio ekranas prie ritės. Paprasčiausia būtų laikinai užsidėti kitą, sveiką ritę, tik nedėkit sugedusios ant sveiko MD.
 24. Dėl paieškos magneto

  Todėl reikia kasti visus spalvotus signalus. Ir geriau MD su ištempta diskriminacijos skale.