donatas_s

Nariai
 • Content count

  285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About donatas_s

 • Rank
  Patyręs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Parduodu Parduodamas pinpoint'as

  Atnaujinta kaina: 110Lt.
 2. Parduodamas naudotas pinpoit'as White's bullseye 11. Pirktas buvo "Skyneta" Kaina 150 Lt. Vilnius. Teirautis tik nurodytu telefonu: +37067755500.
 3. Sveiki. Gal kas galite identifikuoti, kurio laikotarpio plomba gali būti, kur buvo naudojama ir kas per užrašas matomas ant jos (jeigu pavyks įskaityti)? Dėkoju už atsakymus.
 4. 2012 metų sagos

  Ačiū jums už atsakymą.
 5. 2012 metų sagos

  Ne iš pajūrio, bet panašiai. Prie ežero, sodybos pležo. Pležas vos ne privatus padarytas (nors tai ir draudžiamą) ir panašu, kad jame niekas labai su detektoriais nevaikščiojęs, nes pležiukas absoliučiai kuklus, o radinių buvo daugiau, nei iš didelių kitų daug lankomų pležų. Saga išlindo jau tiesiog ties pležo smėlio pabaiga, kur bangos nuplauna dirvožemį. Pilnai tikiu, kad gali būti iš mūsų laikų, bet vistiek būtu labai įdomu sužinoti tiksliai kam tokia saga priklausė. Kita pusė aprūdijusi ir panašu, kad užrašas kažkoks buvęs, bet neįskaitomas jau.
 6. 2012 metų sagos

  Sveiki, noriu kolegų pagalbos identifikuojant kam galėji priklausyti ši saga su vyčiu, bei kokiu laikotarpiu devėta/dėvima: Saga kastinė.
 7. R Ū K Y K L A

  Dėl kariškų sausų davinių Vilniuje pasiklausk čia: Žalgirio g. 131, Vilnius Tel.: +370 655 11157 (SMS blokuoja saugumo tarnybos) Gal dar turės.
 8. Savadarbiai metalo detektoriai

  Jeigu nerasi Kaune, ir sugalvosi kaip perduoti į Vilnių galėsiu padėti, reiktu vien tik persiuntimo išlaidas sumokėti, reik kolegoms padėti ir paskatinti gaminti savadarbius.
 9. straipsniukas apie viena is musu

  Deja ne, susiję su paprasta liuminisencija tai dabartiniai laikrodukai kur švyti ar kokie lipdukai. Jei įdomu, galite apie karinei pramonei darytus jungiklius švytinčius, skleidžiančius radiaciją, o taip pat ir liuminiscencinį švytėjimą, paskaityti čia, kaip tik vienas žmogus darė eksperimentą ir matavo, kiek radiacijos išsiskiria: http://www.vabolis.lt/2012/03/08/radiacine-minkle/ Esmė ta, kad anie dalykėliai ir būtent švytėdavo, nuo skleidžiamos spinduliuotės, būtent radioktyviosios dalelės sukeldavo liuminiforo švytėjimą ir jis švytėdavo pastoviai. Dabartinių kinietiškų žaisliukų švytėjimas trumpalaikis dažniausiai, nes švytėjimą sukelią būtent prieš tai buvęs stiprus apšvietimas, ir jis palaipsniui išblanksta. Светосоставы постоянного свечения, это, как правило, соединения цинка (в случае зелёной краски, это сульфид цинка) или других металлов с добавкой очень небольшого количества соли радия и активаторов люминесценции (например, марганца, меди, кадмия). Содержание радия в светосоставах составляет от 10 до 300 микрограмм на грамм краски. Содержание активатора – сотые или тысячные доли процента. От того, сколько радия содержит светосостав, зависит его яркость свечения (ну, и цена, естественно). Светящиеся составы (кристаллические люминофоры, фосфоры) – вещества, испускающие свет после возбуждения ультрафиолетовыми или видимыми световыми лучами. Светящиеся составы получают прокаливанием сернистого цинка с флюсом (хлоридом или сульфатом щелочного или щёлочноземельного металла) и активатором (солью меди, серебра и др.). Флюс содействует кристаллизации сернистого цинка и внедрению в его кристаллическую решётку активатора. Если такой состав подвергнуть действию света или электронов, он приобретает свойство испускать свечение, видимое в темноте около 10 часов после возбуждения. Чтобы получить составы, светящиеся долго время без возбуждения светом, к ним добавляют соль 226Ra (10 мг на 1 кг фосфора; составы на основе сульфида цинка содержали 0,0025 - 0,03% радия). Испускаемые радием альфа-частицы состоят из ядер атомов гелия, которые, ударяясь о кристаллы сернистого цинка, теряют энергию, часть которой превращается в видимый свет. Сернистый цинк постепенно разлагается и его свечение уже через года два заметно ослабевает. Довольно широкое применение в производстве светящихся красок (светосоставов) получил в своё,время радий-228 (MsTh1) незначительные количества которого добавляются к сульфиду цинка (4-100 мккюри на 1 г состава). Радий-226 испускает два вида радиоактивного излучения: гамма-лучи с энергией 0.188 МэВ и альфа-частицы с энергией 4.777 МэВ. За свечение люминофора отвечают альфа-частицы. Этот вид радиоактивного излучения практически полностью задерживается, например, стеклами часов или тонким слоем металла. habar.bsaa.info
 10. straipsniukas apie viena is musu

  Jeigu ten tikra radiacija išmatuota, tai ten menkniekis, aišku miške tokie mėtitis neturi. Bet vien prieš 40 metų maždaug buvo populiarūs laikrodžių rodyklytės, skaičiukai švytintis, bei jungiklių galiukai švytintis, jie man rodos dar didesnę radiaciją spinduliuodavo nei šitas.
 11. Savadarbiai metalo detektoriai

  O ką ten daugiau rašyti, programavimas identiškas, kaip ir bet kokio kito programatoriaus: Parsisiunti hex failą su programa, prijungi atmegą prie savo programatoriaus, ir įkeli jo pagalbą hex failą į atmegą.
 12. Palėpių radiniai

  Gražus, 1928 metų Lietuvos nepriklausomybės medalis. Reiktu tik kaladėlę suveikti jam.
 13. Savadarbiai metalo detektoriai

  Na pats šuo metu renku kitą detektorių, šį kart IB tipo: Terminator "Trio". Autorius teigia, kad šis detektorius turi puikią diskriminaciją ir gerą gyli monetoms. Beje puiku, kad tai dvitonis detektorius.
 14. Blatai

  Gal kolegoms reiktu tokios mašinos detalių? Mitsubishi colt CAO (1992-1994). Mašina 1992 m 12 mėn. Juodos spalvos. Variklis 1,3 benzinas. 2/3 durys. Parduodama dalimis. Yra visos dalys išskyrus pavarų dėžę, sankabos diską, purkštukus, paskyrstytoją. Daugelis dalių išimtos ir paruošos pardavimui. Mašina yra Kaišiadorių raj. Žiežmariuose. Smulkias detales galiu pristatyti į Vilnių ir siūsti į kitus miestus per autobusų siuntų tarnybą. Jeigu ką domina kreiptis į asmenine žinute. Taip pat pasikartorsiu, jog galiu pagelbėti su kompiuterių taisymu. Galiu perdiegti operacinę sistemą (tiek windows, tiel linux), programinę įrangą. Taisau smulkius techninius kompiuterio gedimus. Taip pat taisau smulkius telefonų gedimus (keičiami ekranai, touchscreenai, šleifai, korpusai, klaviatūros ir pan. smulkmenos). Vilnius arba Kaišiadorių raj. Esant poreikiui, galiu tarpininkauti užsakant smulkias detales iš užsienio parduotuvių. Kreiptis į AŽ.
 15. O kas per medalis, kartais ne Veteran Truda?