Trasa

Nariai
 • Content count

  984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Posts posted by Trasa


 1. 1 minute prieš, Trasa parašė:

  Tie p...ai kurie taip elgiasi net neskaito sio forumo. Apie raudonu zonu apsauga taip pat nemanau ar  zino.  ... tad nera nei kalbos.. galime moralizuoti, bet veikia jie aktyviai  .  Net nustebes, kaip viskas isknista  . Ziauru . Raudonos zonis isknistos. Apie paselius net nekalbu ... 

  Ir nemanau, ar bent vienas buvo nubaustas.


 2. Tie p...ai kurie taip elgiasi net neskaito sio forumo. Apie raudonu zonu apsauga taip pat nemanau ar  zino.  ... tad nera nei kalbos.. galime moralizuoti, bet veikia jie aktyviai  .  Net nustebes, kaip viskas isknista  . Ziauru . Raudonos zonis isknistos. Apie paselius net nekalbu ... 


 3. 15 minutes prieš, irfas parašė:

  Įnešiu šiek tiek aiškumo:

  Renginys yra grynai darbinis - atvykę dalyvaus pagalboje archeologams. Čia nėra kažkokia rinkodaros akcija, klientų ieškojimas ar prašymas atvažiuoti su kažkokiomis vilionėmis (maistu, prizais ir pan.). Nebus jokių pramoginių varžybų, nebus šiltos patalpos ir karšto dušo. Tikėtina, kad oras bus žiemiškai rudeniškas, dalyvių daug, todėl tikimasi, kad į renginį susirinks tik rimtai pasiryžę padirbėti ieškotojai, kurie nori pajausti bendrą dvasią, mūsų, ieškotojų, stiprybę ir sudalyvauti rimtuose archeologiniuose, neturinčiuose precedento, žvalgymuose. Jei manote, kad jums bus per sunku, per šalta, per šlapia, geriau ten ir nevažiuokit, tokia ir buvo Tirlimpampam žinutė. Taip pat pagalvokit ką veiks jus lydintys asmenys (jei nevaikščios šalia). 

   

  Bet prizai uz tam tikrus radinius ir pan. Bus. ? Nes deklaracijoje paskelbta , apdovanojimai ir prizai 17 .00 val .


 4. Rasau tiesiai is naktiniu kasimu su md. Radinukai dziugina. Bet ryt ryte pamatysiu juos. Plotai neaprepiami. Gal koks 1000 hektaru.  Kaimynai , kazkur anapus , nedziugina, nes blykcioja su prozektoriais, turbut iesko. Gal manes, o gal net mano 10 aru zemeje. Kazkada dirbome zeme bendroveje, bet dabar susipykome. Dar tie KPD, FNTT ir NSO. Nelengvi laikai kasejams. 

  • Like 3

 5. 59 minutes prieš, Ghostlead parašė:

  Tas pranešimas buvo išplatintas beveik visose žiniasklaidos priemonėse ir regioninėje spaudoje. Atsako parašyti nebegalim, nebent tik mum suprantamais kanalais.. Nes dabar net ir alfa nebesutinka publikuoti. Matyt ir jiem stipriai užmokėjo. Kpdėšnikų pasąmonėj tai tėra tik mažas žingsnelis, tačiau mums tai bėgimas link Batkos su Putinu. Nieks tų atliekų nenori.

  Ką galim padaryt?

  Ką daryti nelabai ir įsivaizduoju. Situacija tokia pat, tik viskas sušikta dar labiau, svarbu įstatymų nesugriežtintų dar labiau. Kas blogiausia tai, kad tas represinis aparatas visuomenę nuteikinėja prieš mus. FB metalo ieškotojų grupėse beveik visi tie straipsniai sukelti kur tik jie nepriprašė pasakų. Šnekėjau su vienu žmogeliu, pasitarėm. Ir pasiūlė jis man įdėją, kad mes galime sukurti bendrą pranešimą, lankstinukus, kuriuose pristatyme savo veiklą ir galiausiai pasakytume žmonėms, kad nesame šunys. Tokį atsišaukimą galėtų atsispausdinti kiekvienas ir paplatinti kaip kas sugeba, bet pradžiai būtų geriau padaryti visur maždaug vienu metu. Kadangi esame iš visur kur įmanoma tai tikrai neturėtų būti sunku.  Ką manot?

  Policija i pranesimus reguos, nes aktuali problema visoje Lietuvoje. Pagaus 1 karta, uzregistruos itrauks i juodus sarasus. Pagrumos, gal nieko ir nebus Pagaus 2 - 3 karta? kas po to?

  Ir daugiausisi nukentes megejai, hobio entuziastai. Tikrieji juodieji nemanau , ar jie iklius.


 6. 4 minutes prieš, izikas parašė:

  Įdomu, pasidarius detektoriaus muliažą ( faneros ritė, laido galas, išraityta slidžių lazda vietoj štangos, senas mobilus kaip pultas, ausinės apsaugančios nuo triukšmo) ir prasiėjus gatve, kiek būtų skambučių ir ar greitai prisistatytų policija ? Dabar išeina, kad pamatei žmogų su meškere - skambink, gal jis neturi leidimo, brakonierius, krūmuose su šautuvu- skambink, gal jis ne medžiotojas lai tikrina. Policija už galvos susiimtų, kas per durnių laivas?:D:D

  Durniu ne durniu, bet tikrai nera noro bendrauti ir aiskintis su Policija, kazkur tai laukuose ir t.t.


 7. Siandien per visas radijo zinias (bent jau per M-1 ir radijocentra),  buvo pranešta, kad paskutiniu laiku suizulejo juodieji archeologai. Bet kur pamacius zmones su metalo detektoriais nedelsiant pranešti policijai. Kelis kartus klausiausi si pranesima. Buvo skelbiama visa diena kas valanda.


 8. Atsikeliau is ryt ir toks jausmas, kad vakar miske kazka praleidau  :) ,gerai kad miskas netoli, nulekiau, po 3 valandu rezultatas nustebina,ir viskas beveik toje pacioje vietoje kur vakar buvau.Tai gi reikia pasityket savo nuojauta.

  Ciferblatas nuo vokisko karinio laikrodzio. II pasaulinis.

  sveiki kolegos siandien papuole tokia lentele.gal kas zino kur buvo tvirtinta?b413acc8809fc6cd493b1471662dad3c859.jpgc018dc9d700345921447b600f7a75ce1379.jpgdar ir saukstelio kotas isirito 9ae3fcba98a0ee3e2bb9e388ea57e575933.jpgc193c592b53f83df07e3aab1358fe337470.jpg

  AEG gamina iki siol elektrinius prietaisus. Lentele nuo kazkokio prietaiso. manau nuo lauko generatoriaus gal. nors nesu tikras, Gal nuo kokio kito elektros prietaiso , kaip radijo, racijos ,, Sunku, nes nera matmenu.

  • Like 1