elaphe

Nariai
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

elaphe last won the day on December 18 2017

elaphe had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About elaphe

 1. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • PARDUODU
  • Naudotas

  Parduodu pinpointerį Minelab pro-find25. Tel.: 861195035

  $70.00

 2. XP detektoriai

  Ar kas susiduret su tokia problema: minelab pro find25 pinas pjaunasi su x35 rite (28 cm). Su senąja rite tokios problemos nebuvo.
 3. Xp deus kelis kartus per poros valandų paieškas pradėjo gliukinti. išjungimas-įjungimas ar vietos keitimas nepadeda, tiesiog savaime ima ir nustoja durniuot (video 35 sekunde baige šposus). Yra kam tokių "juokų" buvę?
 4. 2017 metu radiniai

  Prašau, gal čia aiškiau bus.
 5. 2017 metu radiniai

  Va tokią taurelę žemyna dovanojo. Gaila palankstyta kiek.
 6. XP detektoriai

  Ačiū už paaiškinimą man žiopliui Visgi sprendimas gal kiek keistokas. juk galėtų būti tiesiog funkcija "atstatyti gamiklinius programų parametrus". Nes dabar gaunasi taip, kad jeigu nusprendžiu dirbti tik su "full tones" visomis programomis, tai turiu pasidaryt visų programų kopijas su tuo nedideliu pakeitimu. vietos paties susikurtoms programoms lieka ne taip ir daug. Aišku čia teoriškai kalbu nes kol kas pagrinde naudojuos 4 gamyklinėmis programomis. Čia išpindėjimas gal truputi - kai gauni tiek daug iš Deus tai norisi dar daugiau
 7. XP detektoriai

  Prie to paties paklausiu. Deus pakeitus gamiklinę programa ir kitą kartą vėl įjungus pakeitimai dingsta . Čia taip turi būti ar aš kažko nesuprantu? kaip tuos pakeitimus išsaugoti kad kitą kartą nereikėtų vėl nustatinėti?
 8. Sveiki, minelab x-terra 705 įjungus viskas normaliai, tačiau mėginant keisti nustatymus (maigant mygtukus) dingsta ekrane vaizdas beveik visas. Šiaip detektorius veikia lyg ir normaliai tačiau erzina tai, kad parametrus keisti tenka iš atminties. galima sakyti aklai Garantija pasibaigusi. Gal kas esate susidyrę su tokia problema. ar kas nors žinot kokį meistrą apie Vilnių.
 9. Įstatymai Latvijoje

  imesk ragų nuotrauką jei nesunku.
 10. Kiti detektoriai ir ritės

  Kolegos jeigu rasit kelius kaip isigyti Mars'a prisijungciau prie pirkimo.
 11. Minelab detektoriai

  Sveiki nusprendžiau, jog pirksiu X-terra 505 arba 705. Esu naujokas tad 705 gąsdina dėl prierašo "skirtas pažengusiems". Taigi noriu pasikonsultuoti - ar tikrai tas aparatas sunkiai suvaldomas naujokui. Planuojamos paieškos vietos senos sodybos, arimai, rečiau jūros paplūdimys ir labai retai karas (norisi patikrinti kelis buvusius apkasus šalia namų). galvoju imti universalioms paieškoms 7,5khz 10,5'' DD ir papildomai gal 6'' 18,75khz (uzterstoms sodyboms). ar sodyboms geriau tiktų 6'' 7,5khz? Ačiū už atsakymus.
 12. Internete nebeleidzia prieiti prie "Русские монеты 1700 - 2000 годов. Исторический обзор и каталог". gal kas galetu pasidalinti?
 13. Skyrelis "žaliems"

  ir dar... kiek svarbi yra grunto eliminavimo funkcija Lietuvoje? ar dažnai ši funkcija praverčia. Žodžiu galvoju gal sutaupyti kelias šimtines ir imti XP ADX250...?
 14. Skyrelis "žaliems"

  Senokai mastau apie MD pirkimą, dėja kol kas nepavyksta nuspręst kokio noriu weyysdfgfg Žinau jog noriu kuo universalesnio t.y.- monėtų bei karo palikimo paieškoms. Kaip naujokui geriausia būtų gal kokį Garett ace250 pirkti. Tačiau norisi iškart turėti rimtesnį darbo (tiksliau pramogos) įranki pvz: XP Adventis II. Klausymas ar pastarojo naudojimas naujokui lengvai įkandamas? Kokie šių detektorių privalumai-trūkumai? Ačiū už pagalbą.