SarasM

Nariai
 • Content count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About SarasM

 • Rank
  Patyręs

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pomegis.lt

Profile Information

 • MD
  LDK monetos
 1. Atvirukas

  Taip. Sudegęs centras, apie 1915m.
 2. Padėkit identifikuoti

  vokietija. veikiausiai xx a. pradžia.
 3. Monetos identifikacija

  Niurnbergo miesto skaičiavimo žetonas. Leidėjas Motiejus Lauferis (Mattheus Lauffer). Legendos: PROPAGO . IMPERI . MATHEVS . LAVFER ir AB . EQVIS . VICTORIA
 4. Monetos. Prasau ivertinkit.

  Jūsų pateiktas pavyzdys akivaizdžiai parodo pagarbos kitam ir intelekto lygį. Paskutiniu metu forume matėsi akivaizdus Tamstos dvasinis ir emocinis pakylėjimas. Nežinau ar čia KPD įspėjimas taip padrąsino, ar prisišliejimas prie klubo steigimo, ar tiesiog prasidėjo viduramžio problemos. Bet kaip sakant svetimos problemos lieka svetimomis, o ir forumas ne psichologų.. Taigi, grįžtant prie realios monetų vertės klausimo norėčiau pasakyti, kad pavzydys apie litą buvo tik pavyzdys (stengiausi suprantamai paaiškinti, nes ne visi yra susidūrę su tarkim lilangeniais ar demarario stiveriais), bet jeigu Jums visvien nėra aišku tai pasakykite kuri iš " atjkolscd " pateiktų monetų neturi realios vertės? čia šiaip iš lingvistinės pusės fffftfff Jūsų vietoje už tą pačią bandelę lito neprimokėčiau nes jinai po keletos metų bus niekam tikusi; dar dantis išsilaužysite. O štai už tokią pačią bandelę litą primokėti gali tekti. Tačiau net ir tuo metu litas kainuos litą, na arba, jei Jums paprasčiau litą vertinti bandelėmis, tai vienas litas kainuos pusę bandelės.
 5. Monetos. Prasau ivertinkit.

  Absoliuti netiesa. Visos monetos turi kainą. Litas kainuoja litą, du litai kainuoja du litus, euras kainuoja 3,45 lt ir t.t. Sidabrinės monetos kaina yra min. sidabras ir pan. Pagal tamstos pasakymą reikštų, kad jei mano pirkyje išstatytas litas aukciono būdu bus parduotas už 60 ct., tai ir bus jos reali kaina?
 6. Auksines monetos

  žinant, kad rinkos kaina šiai dienai 1400-1500 lt., už tokią kainą surasti yra savotiškai naivu. vbafggfg
 7. Padėkit identifikuoti

  Taip ir yra. Dėkui Stirli! https://www.google.lt/search?num=10&hl= ... 80&bih=922
 8. Padėkit identifikuoti

  Ačiū. Labai logiškas variantas. Einu gūglinti
 9. Padėkit identifikuoti

  Galvojom apie tai, bet daiktas gan masyvus, per sunkus šaudymui. Taip pat apačia yra kampuota (supjausčius gautųsi varžto formos), kas veikiausiai daryta su tikslu. Strėlių antgalius darydavo greitai ir be padailinimų. Taip pat, galas gan storo metalo- kraštai neaštrinti. Atvirai pasakius, nemanau, kad tai ginklas. Greičiau kažkoks įrankis.. Na ir, žinoma, ramybės neduoda tos skylutės 22ggttyy
 10. Padėkit identifikuoti

  Kolega be interneto prieigos prašo identifikuoti: Žalvaris. Galas nulaužtas. Ryškiai ant kažko movėsi. Galas nenusmailintas. Atrodo kaip rašalinė plunksna, tik gerokai didesnė. Yra keturios skylutės, musėt prie kažko tvirtinosi. Už foto kokybę atsiprašau, tiesiog nevisada yra galimybė foto padaryti kokybiškas.
 11. KPD labirintuose

  Iš esmės tai į tokius pokalbius reikia neštis diktofoną. Parodysi, kad esi nusiteikęs rimtai, o tarnautojas mažiau mals šūdą, nes viskas vėliau gali atsisukt prieš patį. Jį mielai paanilizuotų tiek forumiečiai, tiek advokatas, ar prireikus teismas. Protokolą reikėjo nusikopijuoti ir pasakyti, kad pasirašinėsi tik tada kai jį peržiūrės tavo advokatas. Ar tau buvo pasakyta kokius konkrečiai LR įstatymus pažeidei ir kuo nusikaltai valstybei? Vėlgi, kol tavo kaltė neįrodyta teismo gali jie burti ką nori, svarbu nieko nepasirašinėti ir su jų fantazijos vaisiais nesutikti (tuo atveju, jei nesijauti kaltas). Visa kita yra teisiniai dalykai ir šiuo atveju įstatymas yra tavo pusėje, nes, visų pirma ir svarbiausia, sau naudos tu neseikei ir jos negavai, antra žalos niekam nepadarei. Būdamas eilinis LR pilietis dėl painių įstatymų ir nekasdienės situacijos sumaišei procedūras, o kreipusis į muziejų (kas tau pasirodė teisingas žingsnis(?)) jie (muziejus) tave apie reikiamas procedūras neinformavo (galėsi panaudot susirašinėjimą su muziejum). Tai va taip trumpai ir tikiuosi aiškiai. Sėkmės
 12. KPD labirintuose

  Nemaišyk radinio su lobiu. Tavo atveju, tai radinys, o apie jį privalai pranešti (deja, ne muziejui). CK 4.62 Belieka palinkėti sėkmės ir kantrybės (prireiks).
 13. Ačiū. Pasirodo reikėjo tik pagūglint Daiktas kaip matau kainuoja. Belieka išsiaiškint ar tikras
 14. http://kasejas.net/image.php?id=86CF_509C91D0&jpg http://kasejas.net/image.php?id=6E05_509C91D0&jpg Prie ko tvirtinosi ši detalė ir išvis kas tai per daiktas? Man atrodo per gerai, kad būtų tikras. Kaip jūs manote?
 15. Rubliai

  jei kaina būtų teisinga būtų senai nupirkta. manau.