TeleKastuvas

Moderatoriai
 • Parašė

  937
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  48

TeleKastuvas paskutinį kartą buvo geriausias Gegužės 22

TeleKastuvas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

373 Excellent

4 sekėjai

Apie TeleKastuvas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Paskutiniai lankytojai

979 profilio peržiūros
 1. Vokiško žetono pusė

  Lakūnų ir tankistų žetonai buvo nerūdijančio plieno. Aliuminis dega ir lydosi, cinkas lydosi vos už šviną aukštesnėje temperatūroje. O minėtos personos sėdi ant benzino bakų ir parako užtaisų.
 2. Lenkijos respublika - pasaulinio karo rezultatas. Kaip gali būti respublikos saga iš pirmo pasaulinio ? Per karą ten ėjo normalios imperinės sagos, Rusijos arba Austrijos. O sagų tarpukariu buvo n. Civilinės, karinės, cinkinės , varinės, didelės ir mažos
 3. Saga tarpukario lenkiška. Panašus į pentiną greičiausiai pentinas Po pentinu trikampis - arkliena, diržų skirstytuvas ant arklio kaktos. Po juo irgi is tos pačios arijos sagtelė. Plunksna su skylute - knygos apkausto detalė. Dešinėj kampe greičiausiai rankenėlė nuo indo dangtelio. Arba archeologija. Cilindriukas greičiausiai tarpukario ar vėliau, nikeliuotas ar chromuotas. Gal koks įrankis iš braižybos reikmenų komplekto.
 4. Taip, T 26 https://topwar.ru/141683-rasskazy-ob-oruzhii-tank-t-26-snaruzhi-i-iznutri-chast-1.html Prietaisų skydo forma ir užrašai tie patys, kažkiek prietaisai skiriasi, bet tai normalu, šio tanko modifikacjų buvo daug.
 5. Ar susimastot?

  Virgulės parodo vietą, kuri TAVO NUOMONE ir yra toji reikalinga. Galėtum tiesiog imti ir kasti kur tau patinka, be jokių pagalių. Na bet visada geriau paskirti kokį medgalį atsakingu
 6. Ar susimastot?

  Galima akį išsidurt, ar ausį. O šiaip kuo pagalys gali kenkt ?
 7. Pakabukas

  kad tas herojus atrodo kaip iš žurnalo kirptas, labai jau pixeliai dideli
 8. Pakabukas

  Žvaigždė tarybinėje praboje atsirado 1958 m, tai įmanomai seniausia galima daikto gamybos data.
 9. Dėl paieškos magneto

  Iš neegzotiškų metalų magnetinasi geležis ir nikelis. Nikelis beveik visada būna baltų monetų lydiniuose, jo ten nedaug ir magnetiškumas jo menkas, bet neodiminiai magnetai kabina.
 10. Pagal mane tai rusiško T-26 bokšto dugnas, 1938 m modelio. Čia keletas brėžinių: http://ww2history.ru/turret_tank_t_26.html
 11. Turgelis prie Compensos

  Kompensoje vienas pardavėjas man sakė, kad jie čia tam ir pasiliko, kad niekam nieko nemokėti
 12. Gal kas žino kam priklausė ši saga?

  http://www.pugoviza.ru/files/class_butt_cat.shtml?d=27&n=rw&nreg=&gr=&fn=rw Carinė, susisiekimo ministerija, kelių inžinierių korpusas.
 13. Turgelis prie Compensos

  Sveikas Seniai ten bebuvau, bet kiek žinau: Prekyba prie Kompensos "laukinė", ty oficialiai nera leidimu ar mokesčių, nu bet kaip ten senbuviai tvarkosi nežinau, gal yra kokios taisyklės. Oficialioji turgaus dalis (filatelistai, numizmatai) persikėlė į kavinę prie Karolinos viešbučio ir aikštelę prie jos. Veiksmas šeštadieniais, nuo ryto kokių 8 iki maždaug vidudienio. Sekmadieniais būna turgus po Akropolio stogine, nežinau kiek ten oficialu, bet kai kurie prekiautojai tikrai neneša į mokančius už vietą
 14. gilzes

  Hispano Suiza patranka, gilzė britų gamybos. O kas iššovė nežinia, jos buvo pas visus vakarų sąjungininkus ore , vandeny ir ant žemės.
 15. Reikia infos apie šios žetonus

  Google личный знак нижних чинов