TeleKastuvas

Moderatoriai
 • Parašė

  943
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  50

TeleKastuvas paskutinį kartą buvo geriausias Rugsėjo 15

TeleKastuvas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

380 Excellent

4 sekėjai

Apie TeleKastuvas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Paskutiniai lankytojai

1.106 profilio peržiūros
 1. Medalikelis?

  Teko rast ir švininių, ir alavinių. varis ir jo lydiniai iš viso meinstrymas iki 20 amžiaus, kai aliumas perėmė estafetę
 2. Kokarda?

  tai bus Rusijos imperijos valdininko петличныи знак. Jų buvo tiek plikų, tiek su venzeliais, herbais, įstaigų pavadinimais. gana dažnai jie buvo surenkami - ant lapų vainiko dėdavosi kita detalė. Todėl šitas tavo rastas net neaišku - ar pliki lapai buvo, ar nuolauža sudėtinio.
 3. 2018 metu radiniai

  Radau tokį pat pavasarį. Akmuo ametistas, jei įdomu
 4. Vokiškas žetonas

  Kaip suprantu motorizuoto dalinio žvalgų-dviratininkų padalinys.
 5. Liūtai

  Laivyno karininko durtuvo diržų sistemos elementas. Nukritęs skersinis. Pagal tai kad skersinis buvo prilituotas , o ne atštampuotas vientisai manyčiau kad kaizerio laikų. Vėliau darė vientisus. O šiaip panašius liūtukus naudojo masiškai, net tarybiniame laivyne buvo.
 6. Vokiškas žetonas

  Atsargos žvalgas ant dviračio
 7. Vokiško žetono pusė

  Lakūnų ir tankistų žetonai buvo nerūdijančio plieno. Aliuminis dega ir lydosi, cinkas lydosi vos už šviną aukštesnėje temperatūroje. O minėtos personos sėdi ant benzino bakų ir parako užtaisų.
 8. Lenkijos respublika - pasaulinio karo rezultatas. Kaip gali būti respublikos saga iš pirmo pasaulinio ? Per karą ten ėjo normalios imperinės sagos, Rusijos arba Austrijos. O sagų tarpukariu buvo n. Civilinės, karinės, cinkinės , varinės, didelės ir mažos
 9. Saga tarpukario lenkiška. Panašus į pentiną greičiausiai pentinas Po pentinu trikampis - arkliena, diržų skirstytuvas ant arklio kaktos. Po juo irgi is tos pačios arijos sagtelė. Plunksna su skylute - knygos apkausto detalė. Dešinėj kampe greičiausiai rankenėlė nuo indo dangtelio. Arba archeologija. Cilindriukas greičiausiai tarpukario ar vėliau, nikeliuotas ar chromuotas. Gal koks įrankis iš braižybos reikmenų komplekto.
 10. Taip, T 26 https://topwar.ru/141683-rasskazy-ob-oruzhii-tank-t-26-snaruzhi-i-iznutri-chast-1.html Prietaisų skydo forma ir užrašai tie patys, kažkiek prietaisai skiriasi, bet tai normalu, šio tanko modifikacjų buvo daug.
 11. Ar susimastot?

  Virgulės parodo vietą, kuri TAVO NUOMONE ir yra toji reikalinga. Galėtum tiesiog imti ir kasti kur tau patinka, be jokių pagalių. Na bet visada geriau paskirti kokį medgalį atsakingu
 12. Ar susimastot?

  Galima akį išsidurt, ar ausį. O šiaip kuo pagalys gali kenkt ?
 13. Pakabukas

  kad tas herojus atrodo kaip iš žurnalo kirptas, labai jau pixeliai dideli
 14. Pakabukas

  Žvaigždė tarybinėje praboje atsirado 1958 m, tai įmanomai seniausia galima daikto gamybos data.
 15. Dėl paieškos magneto

  Iš neegzotiškų metalų magnetinasi geležis ir nikelis. Nikelis beveik visada būna baltų monetų lydiniuose, jo ten nedaug ir magnetiškumas jo menkas, bet neodiminiai magnetai kabina.