TeleKastuvas

Moderatoriai
 • Content count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

TeleKastuvas last won the day on October 10 2018

TeleKastuvas had the most liked content!

Community Reputation

387 Excellent

4 Followers

About TeleKastuvas

 • Rank
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,769 profile views
 1. Sidabrines monetos valymas

  Neaišku su kuo ta moneta gulejo, ir kokiom venerinem apsikrete Bet jei po tuo baltu sluoksniu patina buvo, tai didina tikimybe kad baltumas ne iš monetos, o užneštas iš šalies.
 2. Sidabrines monetos valymas

  Sidabro chloridas yra baltas sidabro junginys. Būna tik ant gero sidabro meonetų. Bet jis valosi amoniaku, jei amoniakas nepadėjo tai gal kažkokia išvis egzotika. Siūlyčiau užmerkt amoniakan ilgiau. Blogiau turbūt nebus
 3. šalmas

  2 pasaulinio smarkiai sužalotas vokiečių šalmas ....
 4. Vokiečiai. 1PK

  Diržą prilaikanti saga: https://www.google.lt/search?q=Metal+Belt+Ramp+Button&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjb8uu0nvbdAhXukosKHS0SBlAQ_AUIDigB&biw=1536&bih=766#imgrc=SIMcUICX7Rs4XM:
 5. žetonas

  1 pasaulinis, vokieciai. 4 kuopa. 227-tas Rezervinis pestininku pulkas Kario nr 226
 6. 2018 sagos

  Tiesiog carinis laivynas.
 7. Medalikelis?

  Teko rast ir švininių, ir alavinių. varis ir jo lydiniai iš viso meinstrymas iki 20 amžiaus, kai aliumas perėmė estafetę
 8. Kokarda?

  tai bus Rusijos imperijos valdininko петличныи знак. Jų buvo tiek plikų, tiek su venzeliais, herbais, įstaigų pavadinimais. gana dažnai jie buvo surenkami - ant lapų vainiko dėdavosi kita detalė. Todėl šitas tavo rastas net neaišku - ar pliki lapai buvo, ar nuolauža sudėtinio.
 9. 2018 metu radiniai

  Radau tokį pat pavasarį. Akmuo ametistas, jei įdomu
 10. Vokiškas žetonas

  Kaip suprantu motorizuoto dalinio žvalgų-dviratininkų padalinys.
 11. Liūtai

  Laivyno karininko durtuvo diržų sistemos elementas. Nukritęs skersinis. Pagal tai kad skersinis buvo prilituotas , o ne atštampuotas vientisai manyčiau kad kaizerio laikų. Vėliau darė vientisus. O šiaip panašius liūtukus naudojo masiškai, net tarybiniame laivyne buvo.
 12. Vokiškas žetonas

  Atsargos žvalgas ant dviračio
 13. Vokiško žetono pusė

  Lakūnų ir tankistų žetonai buvo nerūdijančio plieno. Aliuminis dega ir lydosi, cinkas lydosi vos už šviną aukštesnėje temperatūroje. O minėtos personos sėdi ant benzino bakų ir parako užtaisų.
 14. įvairūs geležėliai

  Lenkijos respublika - pasaulinio karo rezultatas. Kaip gali būti respublikos saga iš pirmo pasaulinio ? Per karą ten ėjo normalios imperinės sagos, Rusijos arba Austrijos. O sagų tarpukariu buvo n. Civilinės, karinės, cinkinės , varinės, didelės ir mažos
 15. įvairūs geležėliai

  Saga tarpukario lenkiška. Panašus į pentiną greičiausiai pentinas Po pentinu trikampis - arkliena, diržų skirstytuvas ant arklio kaktos. Po juo irgi is tos pačios arijos sagtelė. Plunksna su skylute - knygos apkausto detalė. Dešinėj kampe greičiausiai rankenėlė nuo indo dangtelio. Arba archeologija. Cilindriukas greičiausiai tarpukario ar vėliau, nikeliuotas ar chromuotas. Gal koks įrankis iš braižybos reikmenų komplekto.