Adminas

Administratoriai
 • Parašė

  625
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  1

Adminas paskutinį kartą buvo geriausias Balandžio 2 2013

Adminas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

1 Neutral

1 sekėjas

Apie Adminas

 • Rangas
  Ieškotojas

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kablys.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Paskutiniai lankytojai

1.284 profilio peržiūros
 1. Dėl turgaus

  Ar visi punktai su žvaigždute įvykdyti? Kiti įkėlė skelbimus. Jei nepavyks, atmeskit skelbimą man į privatą, patikrinsim.
 2. Na jūs kaip ir pats atsakėt į dalį klausimų. Tiesiausas būdas prisišaukti bėdos - demonstruoti tikrą archeologiją. viešai. Piktintis nėra ko, žmogus jums atsakė labai teisingai. Būta forume ir provokacijų.
 3. Taip parašyta įstatyme. Yra daug nepažymėtų ir mokslui nežinomų vietų, kurios dar laukia, kol bus atrastos ir ištirtos profesionaliai.
 4. Kreipiatės į artimiausią KPD skyrių ir parodot ką radot. Ir tas senelių laukas, reikia tikėtis, nepapuola į KVR registrą: https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-search
 5. Prašymas nedaryti be reikalo skubotų veiksmų. Šiandien buvo atstatyta duombazė į vakarykštę dėl tokio neapdairaus veiksmo, dėl to dingo dalis pranešimų, parašytų 22 val. eigoje.
 6. Forume nuo šiol galima laisvai diskutuoti žemėlapių tematika be jokių apribojimų.
 7. Priklausomai nuo telefono modelio, bet vidutiniškai telefonu fotografuota nuotrauka sveria apie 4-5 megabaitus. Tai yra "plakatas" naudokite redagavimo programėles, iškirpkite tik daiktą ir išsaugokite. Puikiai tilpsite į 800kb rėmus įkelti iš telefono.
 8. vienoje žinutėje, bet jei atsiras tokių gudruolių kur kels nuotraukas per 10 žinučiu (na pavyzdžiui po eksursijos iš Luvro muziejaus) tai bus ištrinta ir įspėta. Viską prašau darykite su protu. Norite daug įkelti, kelkite per dropbox ar dar kokias paveikslėlių talpyklas ir talpinkite nuorodas į forumą
 9. neribojimas. Ribojama tik nuotraukos dydis ir kiekis.
 10. Įjungtas nuotraukų įkėlimas per forumą. Kadangi serverio vieta ribota jums neišeis įkelti "paklodžių". Norint pasidalinti kokiais nors įspūdžiais po 20 nuotraukų ir pan. iš kelionių, muziejų ir t.t. prašau naudoti kitas failų talpinimo puslapius ir tada įkelti čia nuorodas.
 11. Dėl turgaus

  Prašau visų savo skelbimus persikelti į specialiai sukurtą "Turgus". Žymiai patogesnė aplinka ir funkcionalumas. Bus padarytas ir aukcionas kaip Ebay. Forume esantys neperkelti skelbimai po dviejų savaičių bus ištrinti Atnaujinimas: Turbūt ne visi skaito tad teko visiškai "užrakinti" forume turgų. Talpinti skelbimus galima bus tik naujai sukurtame TURGUS skiltyje kuris yra forumo viršuje pats pirmas. Ten galima prisegti ir skelbimo nuotraukas antrame žingsnyje. PVZ.: Jei kažkokių papildomai funkcijų ar subkategorijų trūksta, prašau rašykite ir tobulinsime. Viskas kolkas po truputį dar daroma
 12. Prašau visų savo skelbimus persikelti į specialiai sukurtą "Turgus". Žymiai patogesnė aplinka ir funkcionalumas. Bus padarytas ir aukcionas kaip Ebay. Forume esantys neperkelti skelbimai po dviejų savaičių bus ištrinti
 13. gal bandėte per per didelę nuotrauką įkelti, nes man ėjo.