Kortesas

Nariai
 • Parašė

  2.920
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  83

Kortesas paskutinį kartą buvo geriausias Birželio 12

Kortesas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

586 Excellent

Apie Kortesas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Londonas - Vilnius
 1. Radiniu valymas

  Universalaus būdo kaip ir nėra. Jei suprantau, tai kalbama apie sidabrines, bilonines? Tokiu atveju, geriau vietoje citrinos naudotum amoniaką su Fairy, vandeniu ir viską pakaitinti virš ugnies(žvakė irgi tinka). Pašalina visą purvą ir nesuteikia monetai poliruoto blizgesio. Gaunasi tokia natūrali cirkuliuotos monetos būklė. Amoniako daug nereikia. Daugiau fairy su vandeniu. Gerai pakaitink.
 2. fosil akmenukai

  Jei laiką galima būtų atsukti atgal, daugelis iš mūsų atitinkamais momentais pasielgtų kitaip. Deja, Lietuvoje tai ne dykumoje ieškoti. Nors tema žiauriai įdomi, kaip ir fosilijos, tačiau ganėtinai daug pastangų įdėti reikia. Palandžiojau po internetą, tai ebay užmačiau parduodamus Kreidos periodo jūrų ežius arba echinoidai (Dar kitaip vadinami, jei supratau teisingai).
 3. Liko laiko: 6 dienos and 8 valandą(-ų)

  • PARDUODU
  • Naudotas

  8 soliai 1841 LR Bolivija, Potosi kalykla. Sidabras 0.900 prabos, svoris 27 g. Atsiėmimas Vilniuje arba siuntimas 0.75 centų. Klausimai per PM.

  60.00 USD

 4. Liko laiko: 6 dienos and 7 valandą(-ų)

  • PARDUODU
  • Naudotas

  8 soliai 1860 PTS FJ Bolivija. Potosi kalykla. Sidabras 0.900 prabos. Svoris 20 g. Atsiėmimas Vilniuje arba siuntimas 0.75 centų. Klausimai per PM.

  55.00 USD

 5. Parduodu 1 Sol 1885 Peru

  Šis skelbimas jau BAIGTAS!

  • PARDUODU
  • Naudotas

  1 Sol 1885 Peru Sidabras 0.900 praba, 25 g. Didelė ir graži moneta. Kaina 30 eurų. Siuntimas 0.70 centų arba atsiėmimas Vilniuje. Klausimai per PM.

  30.00 USD

 6. fosil akmenukai

  Sename kablyje buvo vienas narys įdėjęs rastus mamuto dantis. Gal kas iš kolegų atsimins ar pasidalins nuotraukomis. O šiaip, tai visiška tiesa. Kažkaip šiuo klausimu skudnokai pas mus. Gal tiesiog niekas nekreipia dėmesio. Kaip ir su meteoritais. Nors tema žiauri įdomi. Čia mano Lietuvoje rastas. Galvoju šlifą padaryti ir pasižiūrėti kas viduje:
 7. fosil akmenukai

  Aš vienu metu galvojau, kad gal jūros žvaigždė Taip, dantukai ryklio, bet neišsiaiškinau kokios rūšies. Mano pažįstamui labiau pasisekė. Jis pakrantėje surado delno dydžio dantį. Atrodo, ''megaladono''. Pas mus UK pakrantėse įdomių dalykų galima rasti.
 8. fosil akmenukai

  Galvoju ar nebus kažkas tokio: http://viewsofthemahantango.blogspot.co.uk/2011/04/hemiaster-bexari-from-texas.html
 9. fosil akmenukai

  Neseniai pavyko rasti. Gal kas žino kokia tai fosilija iš dešinės? Dėkoju.
 10. Vis sudėtingiau darosi rasti nekasinėtas vietas. Lieka laukti arimų, kuomet išlenda nauji radiniai senose vietose. Kai kurie taiko kitokią paieškų sistemą. Atvažiuoja 5-6 ir eina ištisa linija per laukus, miškus. Reikia ne tik šaltiniais vadovautis, bet ir ''ant durniaus'' bandyti. Niekada nežinai kas kur guli
 11. kas tai?

  Tikimybė gan didelė, bet ne faktas.
 12. Apgaudineti draudziama, kaip ir visur, bet ne pardavineti.
 13. Brokuotos monetos.

  2013 1 rublis.
 14. Vilniuje, prie stoties, vienu metu irgi slampinėjo vienas. Cariokus stumdė. Neapsigaukite. Rusijoje žiauriai su tuo reikalu. O čia tipinė schema:
 15. Įvairios įdomios nuotraukos

  Tokia įdomi foto pakliuvo