Kortesas

Nariai
 • Parašė

  2.932
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  85

Kortesas paskutinį kartą buvo geriausias Lapkričio 10

Kortesas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

615 Excellent

Apie Kortesas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Londonas - Vilnius
 1. istorinis detektyvas

  Kuo vadovaudamiesi jūs teigiate, kad atitinkami radiniai nebūdingi tai vietovei?T. y. faktas, kad caro armija veikė ten kažkur. O jūs bandote krapštytis kodėl carinis ženklas 50m. senesnis ten atsirado. Čia tas pats kas pasiklausti kodėl WWII pozicijose galima rasti WWI daiktų (sagtis, gertuvė, ginklas, žiedas). Suprantu, kad rastumėte Romos imperijos ar Pietų Amerikos monetų. Čia jau iškiltų klausimų kas, kaip..
 2. Kazkokios dalys

  Tikėsimės, kad radėjas ne mažas vaikas ir neišmes kur papuolė
 3. Kazkokios dalys

  Praskrolink į apačią ir ten rasi įvairių tipų: http://www.warrelics.eu/forum/polish-armed-forces-second-republic-si-y-zbrojne-ii-rzeczypospolitej-polskiej-1918-1939/pistols-rifles-machine-guns-crew-served-weapons-partitioned-poland-polish-2nd-republic-181504-5/ O kad tiksliai išsiaiškinti, pasižiūrėk žymėjimus ant galvučių šonų. Tą su kapsule mesk lauk,
 4. Kazkokios dalys

  Lenkisku granatu WZ 33 dalys.
 5. 2017 metu radiniai

  Siek tiek:
 6. Pasiimk nardymo kauke ir koki maisiuka, kad savo pinpointeri isideti. Pabandyk panardyti. Patikek, nepasigailesi. Viskas priklausys kur tu ieskosi Kanaruose Ten ir be taves visi sukuoja.
 7. Is tos pacios serijos
 8. Isijungi vibro rezima ir, jei kas klaus, tuomet sakyk, kad vibratorius O jei rimtai, as su pinu i visas savo atostogas skraidau, jei neiseina MD paimti. Taciau baterijas reikia istraukti. Ir Kanaruose naudojau
 9. Naktimis su MD

  Jau geriau dieną tave pamatys, nei naktį besišlaistantį su prožektoriumi. Patikėk, tada jau ''atmaskės'' reikės daugiau nei metalą ar pamesto žiedo ieškai... Neva, nesimiega ir nutarei nueiti paieškoti savo pamestų raktų?
 10. Romėniška moneta

  Septimius Severus denaras 193-211 po Kristaus. Kitoje pusėje Minerva su šalmu, skydu ir iečiu, pasisukus į kairę. Čia gali pasiieškoti: http://www.wildwinds.com/coins/ric/septimius_severus/i.html Atsidaryk piešinukus su aprašymu Minerva. Rasi kai kuriuos tipus. Dėl originalumo - xz.. O kad kopijų šios monetos yra, tai tikrai žinau ir mačiau. Deja, man čia tamsus miškas
 11. Naktimis su MD

  Naktį retkarčiais vaikščioju, jei tik laukas yra prie judraus kelio ir nenori, kad kiti kasėjai užmatytų. O taip, jei įstatymo nepažeidi (nekasinėji kur negalima), nėra tikslo naktimis vaikščioti, nes tik sau apsunkini paieškas Dieną produktyviau gaunasi. Žemės savininkai dažnai būna tolerantiški ir nepyksta, jeigu neknisi žemės kaip šernas, po savęs susitvarkai. Mano kaimynui neseniai lauką paliko vos ne su metro duobėmis. Tai kaip po tokių kiaulių galima nepykti ant kitų kasėjų?
 12. Liko laiko: 13 dienos and 16 valandą(-ų)

  • PARDUODU
  • Naudotas

  1 Sol Peru 1893 0.900 praba 25g. 2 x 20 Centesimos Urugvajus 1877 0.900 praba 5g. 10 vnt. 1 penny, 1 vnt. half penny. Plius įvairios kitos monetėlės. Atsiėmimas Vilniuje.

  30.00 USD

 13. Radiniu valymas

  Universalaus būdo kaip ir nėra. Jei suprantau, tai kalbama apie sidabrines, bilonines? Tokiu atveju, geriau vietoje citrinos naudotum amoniaką su Fairy, vandeniu ir viską pakaitinti virš ugnies(žvakė irgi tinka). Pašalina visą purvą ir nesuteikia monetai poliruoto blizgesio. Gaunasi tokia natūrali cirkuliuotos monetos būklė. Amoniako daug nereikia. Daugiau fairy su vandeniu. Gerai pakaitink.
 14. fosil akmenukai

  Jei laiką galima būtų atsukti atgal, daugelis iš mūsų atitinkamais momentais pasielgtų kitaip. Deja, Lietuvoje tai ne dykumoje ieškoti. Nors tema žiauriai įdomi, kaip ir fosilijos, tačiau ganėtinai daug pastangų įdėti reikia. Palandžiojau po internetą, tai ebay užmačiau parduodamus Kreidos periodo jūrų ežius arba echinoidai (Dar kitaip vadinami, jei supratau teisingai).
 15. Šis skelbimas nebegalioja

  • PARDUODU
  • Naudotas

  8 soliai 1841 LR Bolivija, Potosi kalykla. Sidabras 0.900 prabos, svoris 27 g. Atsiėmimas Vilniuje arba siuntimas 0.75 centų. Klausimai per PM.

  60.00 USD