whitesnake

Nariai
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About whitesnake

 1. ATPK projektas

  Aciu uz palinkejimus Esme tame, kad radus kulturine vertybe, kaip pvz gerb. Vovacka medaliona, kartu su protokolo surasymu butu konfiskuotas irankis, t.y. ieskiklis.
 2. ATPK projektas

  Kol Jus čia ala tariatės KPD, jie jau seniai pateikę Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisymus, kurie reglamentuos ne tik paiešką, kaip hobį uždraudimą, bet ir priemonių konfiskaciją. http://www.lrs.lt/pls/proj/dokpaieska.s ... p_id=83855 Vo tep va. Visus Jūsų klubų kūrimus , manau galima nurašyti. Jūs jiems būsit reikalingi tikrai ne tam, kad su ieškikliu mojuotumėt.
 3. Įvairios nesąmonės

  Gal galima Youtube linka? A to hotfile pasalino
 4. Help! Reikalingi Prusijos katalogai

  Viskas tvarkoj- visiems ačių, kas atrašė. Atsiliepė mano ieškomas forumietis. Tiesa, jei kas nesuprato- užlūžo mano mobilus telefonas, o ne forumietis, o tai likau nesuprastas(vis per tą savo jumoro jausmą)
 5. Sveiki, atsitiko nemalonus dalykas: praeitame forume susirašinejau su vienu forumiečiu is Marijampolės, visus jo "rekvizitus", t.y. nicką, tel. nr. isivedžiau i savo mobilų. Kaip visada, tas niekšelis užlūžo. O čia dar kablys persikraustė, prie senų PM prieiti nebegaliu. Tad gal kas turit Rytų Prūsijos katalogus, o gal (aš labai tikiuosiu) atsilieps mano anksčiau minėtas forumietis.