Mikfort

Nariai
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mikfort last won the day on July 10 2015

Mikfort had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutral

2 Followers

About Mikfort

 1. Sąskrydis 2018

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1859724410812317&id=100003243270612
 2. Sąskrydis 2018

  ŠAUNIAI PRALEISTAS LAIKAS SU ŠAUNIA KOMPANIJA. VISIEMS DALYVAVUSIEMS AČIŪ UŽ KANTRYBĘ IR SUPRATIMĄ, UŽ BENDRAVIMĄ IR KULTŪRINGA POILSĮ.
 3. Sąskrydis 2017

  Visiems didelis dėkui. Šaunuoliai, nepabūgę prasto oro ir "durnu" apkalbų. Buvo gera kai pamatėm kiek ir kokių puikių žmonių atvyko. Aš asmeniškai labai patenkintas nes susipažinau ir pabendravau tikrai su puikiais žmonėmis, dėkui kad esat, dėkui kad pasitikit mūsų klubu.
 4. Digerių SĄSKRYDIS

  Kai kasėju smegenyse baigs suktis skaitliukas su pastoviais klausimais "kiek tai vertas?" "kiek galima gauti?" "kokia vertė?" ir tai tikrai taps hobiu o ne bizniu, tada ir visas kai kurių "pisimizmas" virs optimizmu. Ar nepabodo patiems ieškoti raganų isistačius kiaulės akis. Iš mūsų pirmas žingsnis link gražaus bendravimo -padarytas. Kažkas ivertino teigiamai (kas dalyvavo) kažkas gausiai komentuoja neigiamai ( kas pabijojo atvykti). Taip kad manyčiau mūsų širdys visiems atvertos o jums rinktis ar palinkėti ramybės ar neramiai miegoti. Dar karta norėčiau padėkoti visiems dalyvavusiems mūsų pirmame susitikime-šventėje.
 5. Digerių SĄSKRYDIS

  Didelis dėkui ir Jums , be Jūsų butu liūdna ir nyku. Šaunuoliai visi kurie sudalyvavo, pabuvo, pabendravo. P.S turbut mano plepalai Jums ne pabodo?
 6. Linai, pagal nuotraukas tavo pirštukai ne pirmos jaunystės tad smegenėlės turėtu buti taip pat subrendusios. Nera didžiausia bėda ar tai raudona zona ar ne- ji visur yra visiems tabu ir kad nei lyst i ja jeigu nori kada nors viešai save vadinti dektotoristu, bet dar viena bėda yra ta, kad aplamai miškuose kasti yra draudžiama nepriklausomai ar tai privatus ar ne, velėnos pakėlimas yra baudžiama ir nepriklausomai, kad miškuose dižiaja dali velėnos pakelia ir supurto kokie nors gyviai bet viskas gali buti nurašyta ir ant tavęs. Miškininkai pykti nes net šernai nepadaro to ka padaro be proto šliaužiojantys ir kažko bejieškantys individai. Visur ir visada taisyklė yra viena po savęs kad nei dėmės. Tad jeigu ir radote ką miške tai manyčiau, kad tai gulėjo paviršiuje o jeigu jau knieti kastis -tai ojojoi, per nagus ir per liežuvi. Tai tiek pradžiai.
 7. Nuorodėlės

  nepykit bet režisura tai nafik, tikrovės -0, su tokiom dekoracijom manyčiau galėtu ir geriau, net rusiškai kalba ydomiai o vokiečiu leksika tai visai ferčyzen . atleikit bet tikrai tokiu nesamoniu nežiurėčiau-užuojauta ale aktoriams.
 8. BARAS

  atsiprašau Jusu kad neisigilines i visu dalyviu nikus jusu "NIKA pavadinima" panaudojau apsakymo personažui. Atleiskit man nuodėmingam, bet visgi nekiekvienas tokios erudicija bei kilnaširdiškumu pasižymintis asmuo kaip Jus-sutiktu buti apsakymo personažu-o dar ir su kokiais "privalumais". Taip kad Germantai Germandijau Gerhardo meilės vaisiau aš nes jusu personalija turėjau šios apysakos pagrindiniame vaidmenyje dfg dfg Kapralui stiprybės, kantrybės ir susiklausimo. Juk ne patyčios čia rašomos o iš tavo pasakojimų susidaro kai kokios humoreskos-rezervuok ir užtvirtink autorinėmis teisėmis. O kitus noriu paraginti ne vien dalintis blogomis emocijomis o kartais i kai kuriuos dalykus pažvelgti su šypsena veide. Pavasris brolyčiai-pavasaris xvbaffg
 9. BARAS

  Kadangi kapralas šiame forume matyt esą tik dėl publikos palinksminimo tai nepaliksiu mūsų Heraklio vienatvėje ir pratęsiu jo kūryba ( aišku personažai bus tie patys, Bronytė, traktoristas Česlovas, ir kiti aplinkinių kaimų gyventojai) tik pasakojimas pagražins mus prie šios istorijos ištakų: Taigi 1944 m. žiema Pabludiškiu apylinkėse vis dažniau ir dažniau buvo girdimas artėjantis nuo rytų karo aidas. Rusijos kariauna stūmė vokiečių kariuomenę atgal link Prūsijos. Kartkartėm virš kaimų praskrisdavo riaumodami galingais varikliais kariniai lėktuvai, tai savi o tai priešų-į dangų žvelgdami vis spėliojo aplinkinių kaimų vaikai. Pabaisių kaimo pakraštyje prie miškelio atokiau nuo kitų kaimo gryčių stūksojo Drasimavičių ( pavardė išgalvota ir nieko bendro su tikrovę neturi) troba. Nors ir buvo karo metas bei sotaus gyvenimo prisiminimai liko praeity, bet šioje troboje visada būdavo pakili, linksma atmosfera. Didžiausias to kaltininkas buvo pats namų šeimininkas Germantas -na kaip vietiniai ji dar vadindavo Herakliu. Kodėl kaimiečiai ji taip pavadino, atsakymas paprastas ir trumpas, dėl didelio, masyvaus jo "rabarbaro". Apie jo pasididžiavimą aplinkiniuose kaimuose merginos kūrė dainas, vyrai legendas, senoliai baisias istorijas. Ne kartą Herakli "rabarbaras" ir nuo bado gelbėjo ir padėjo išsisukti iš napavydėtinų situacijų, bet apie tai vėliau. Taigi pasakojimas bus apie vieną istorija kurioje drąsusis Heraklis atliko savo pilietinę pareigą, sulaikė vokiečių pilotą ir jį .............. tęsinys vėliau ..........
 10. BARAS

  Na kapralas tu čia ir pavarei, matau reikia jau ruoštis konkursui
 11. Įvairios nesąmonės

  :ploti: Na jeigu noresis kam nors šį Kapralo autorinį darbą paversti smagiu trileriu su jau anksčiau jo apsakymuose minėtais veikėjais ( Česlovu, asilu , Bronyte ir kitais personažais), tai nesidrovėkit-sakykit, aš surasiu brangaus laiko pakelti nuotaiką forumo dalyviams ( ką ne kartą ir dariau) Kaip saka- nbnghxvhgfh nbnghxvhgfh Brol kastuvai jau padžiauti, tai beliek tik nuobodžiauti, nert į pasakų šalis, naršant raštų paslaptis, pykt ant liaudies ir valdžios, kas draudimus sugalvos kad nelenktum nugaros, prie žemelės mylimos. Blyn belieka tik viltis, gal Kapralas atsakys Mūšė mentai sužvėrėje, ar prabėgo jam arklys.
 12. Įvairios nesąmonės

  bet jeigu tai ššššššššššš malimas tai negražiai atrodome visi, nes musu temas skaito ne vien intelekto sugadinti piliečiai. Kapralui minus bonusas ir manyčiau ji jau laikas palaidoti ne kaip "vis serganti" asmenį o kaip retsykiais atsirandanti ir negeru dalyku berašanti intrigantą. Niekada nejuokavau, šeima, vaikais, sveikata bei policija 23344
 13. Įvairios nesąmonės

  Jei jau labai rimtai i tai žvelgiant tai teisininkai turėtu ivertinti tokia savyvalę, o atitinkami organai pažaboti saviveikla. Kapralui sėkmės-ištvermės. Laukiam tesinio. sdff
 14. Pirmasis pasaulinis karas

  diving :ploti: čia kiek suprantu dar spėjot paskutinius saulės spinduliukus pagaudyti. O kokioje baloje šie daiktai buvo atrasti?
 15. Naujas LR įstatymas

  atsiprašau už šmaikštuma ir blevyzgas šiame skyrelyje dfg dfg