Yomayo

Nariai
 • Content count

  482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

1 Follower

About Yomayo

 • Rank
  Ieškotojas
 1. Fisher gemini 3

  Trinam tema.
 2. Antrasis Pasaulinis karas

  4 kuopa, pirmas (Landesschutzen) atsargos batalionas. Kaip tiksliai isversti "Landesschutzen" - nezinau, bet esme tokia, kad i Landesschutzen batalionus patekdavo vyresnio amziaus vyrai ( 35-45 metu), kurie is dalies nevisada tikdavo pirmoms fronto linijoms. Dazniausiai jie budavo priskiriami ivairiu objektu apsaugai, kaip gelezinkelio stotys, tiltai, sandeliai ir t.t.
 3. Antrasis Pasaulinis karas

  Pagal mane žetonas šifruotusi taip: 4 Kompanie Landesschuzen-Ersatz-Bataillon I 1077 - žetono nr. Čia kaip pvz,: http://www.emarken.de/marken.php?grp=1&ugrp=17
 4. Antrasis Pasaulinis karas

  http://www.podvignaroda.ru/ - apdovanojimų sąrašuose suradau 3 asmenis tokiu pat vardu, pavarde, tėvavardžiu. Kuris ten iš jų greičiausiai bus, kolkas neaišku, reiktų pasidomėt koks ten dalinys stovėjo toje vietoje. http://www.obd-memorial.ru/ - žuvusiųjų sąraše tokiu asmenu daug, tik pagal mirties datas neatitinka nei vienas. Nes čia bus 44 metų vasaros įvykiai, o sąrašuose nėra to laikotarpio. Pagal info panašų, kad Буянов Михаил Алексеевич, karą pragyveno.
 5. Antrasis Pasaulinis karas

  Joo, AVS tikrai ne kasdien papuola
 6. Zetonas

  2. Straßen-Bau-Bataillon 510 2 kuopa, 510 statybos batalionas 362 - kario indentifikacinis numeris
 7. Fisher gemini 3

  :!:
 8. Joo kažkur matyta ieškosim Pak'o :DD
 9. neaisku kas...

  Šita Nebelwerfer'io balvanke nesprogus yra, kaip matot iš brėžinių pats sviedinys eidavo pačiame raketos gale, taip kad atsargiau.
 10. Greičiausiai šitie bus: http://trizna.ru/galerea/displayimage.p ... fullsize=1 Pamatavus aiškiau būtų.
 11. Parduodamas naudotas magnetometras Metrotech 880B. Veikia kuo puikiausiai. Aparatas randasi Šiauliuose. Kaina 1500lt. http://kasejas.net/thumb.php?id=A332_50CA1899 Aparatas aptartas šioje temoje: viewtopic.php?f=16&t=17
 12. Fisher gemini 3

  Vis dar ieškomas :!: