Yomayo

Nariai
 • Parašė

  482
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

6 Neutral

1 sekėjas

Apie Yomayo

 • Rangas
  Ieškotojas
 1. Fisher gemini 3

  Trinam tema.
 2. 4 kuopa, pirmas (Landesschutzen) atsargos batalionas. Kaip tiksliai isversti "Landesschutzen" - nezinau, bet esme tokia, kad i Landesschutzen batalionus patekdavo vyresnio amziaus vyrai ( 35-45 metu), kurie is dalies nevisada tikdavo pirmoms fronto linijoms. Dazniausiai jie budavo priskiriami ivairiu objektu apsaugai, kaip gelezinkelio stotys, tiltai, sandeliai ir t.t.
 3. Pagal mane žetonas šifruotusi taip: 4 Kompanie Landesschuzen-Ersatz-Bataillon I 1077 - žetono nr. Čia kaip pvz,: http://www.emarken.de/marken.php?grp=1&ugrp=17
 4. http://www.podvignaroda.ru/ - apdovanojimų sąrašuose suradau 3 asmenis tokiu pat vardu, pavarde, tėvavardžiu. Kuris ten iš jų greičiausiai bus, kolkas neaišku, reiktų pasidomėt koks ten dalinys stovėjo toje vietoje. http://www.obd-memorial.ru/ - žuvusiųjų sąraše tokiu asmenu daug, tik pagal mirties datas neatitinka nei vienas. Nes čia bus 44 metų vasaros įvykiai, o sąrašuose nėra to laikotarpio. Pagal info panašų, kad Буянов Михаил Алексеевич, karą pragyveno.
 5. Zetonas

  2. Straßen-Bau-Bataillon 510 2 kuopa, 510 statybos batalionas 362 - kario indentifikacinis numeris
 6. Joo kažkur matyta ieškosim Pak'o :DD
 7. Šita Nebelwerfer'io balvanke nesprogus yra, kaip matot iš brėžinių pats sviedinys eidavo pačiame raketos gale, taip kad atsargiau.
 8. Greičiausiai šitie bus: http://trizna.ru/galerea/displayimage.p ... fullsize=1 Pamatavus aiškiau būtų.
 9. Parduodamas naudotas magnetometras Metrotech 880B. Veikia kuo puikiausiai. Aparatas randasi Šiauliuose. Kaina 1500lt. http://kasejas.net/thumb.php?id=A332_50CA1899 Aparatas aptartas šioje temoje: viewtopic.php?f=16&t=17
 10. Fisher gemini 3

  Vis dar ieškomas :!: