Anius

Nariai
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Anius

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Parduodu Garrett euroace

  THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • PARDUODU
  • Naudotas

  Parduodu Garrett euroace, viskas su juo gerai, veikia kaip priklauso, pirktas kovo mėn. Tesoroje. Parduodu nes jau ilgą laiką nenaudoju, gaila parduot, bet pinigų prisireikė... Komplekte ausinės, kuprinė (nenaudota), ekrano apsauga, ritės apsauga (sutrūkus nuimant, pati ritė tikrai sveika ir viskas veikia be priekaištų). Garantija dar virš metų, kaina negalutinė. Kaina 210€

  $210.00

 2. Kas geriau?

  Supratau, o nuolaidą dar darote forumiečiams? Nes kiek prisimenu seniau padarydavote. Konkrečiai domintų Gerrett euroace.
 3. Kas geriau?

  Sveiki, o kaip šis detektorius TEKNETICS EURO-TEK PRO? Ar vis dėl to rinktis EUROACE už tokia skiriamą sumą metalo detektoriui?
 4. Kas geriau?

  Sveiki, kokie būtų patarimai renkatis šiuos MD: Euroace ir Treasure Pro Labiausiai domina monetų paieška. Taigi kurį rinktis? Euroace turėjau ir teko su juo šiek tiek padirbėt, taigi labiau linkstu prie treasure pro.
 5. Sveiki, pirkčiau naudotą Garrett ace 250 detektorių, galima siūlyti ir kitus nebrangius variantus.
 6. Dėkui, o gal žinai kur galima būtų pažiūrėti kultūrinio paveldo žemėlapį, kur negalima kasinėti Vokietijoje?
 7. Šiaurės Vokietija, aplinkui Rostock'ą.
 8. Sveiki, gal kas žino kaip su kasinėjimais Vokietijoje? Bet kokia info praverstų. Ačiū.
 9. White's detektoriai

  O kaip yra taikoma nuolaida? Reikia pirkti svetainėje ir bus pritaikyta nuolaida ar kaip kitaip?
 10. White's detektoriai

  Dar savaitę pagalvosiu ir tada nuspręsiu ką pasirinkti, o čia kainas kurias parašėt šiek tiek mažesnės nei jūsų svetainėje, kodėl?
 11. White's detektoriai

  Ar labai didelis skirtumas tarp Treasure Pro ir Treasuremaster?
 12. Fisher detektoriai

  Dar klausimas dėl White's treasuremaster, ritės apsaugą ir ekrano apsaugą galima įsigyti Lietuvoje, ta prasme ar jų būna ar reikia užsakinėti?
 13. Fisher detektoriai

  Aišku, dėkui už patarimus!
 14. Fisher detektoriai

  Šuolio pirmyn nedarau, Euro ace turėjau neilgai, per mažai laiko buvo šiam hobiui, o dabar vėl nusprendžiau pandyt ir šiaip nelabai patiko Garrettas. Noriu kažko kito, tik nelabai brangaus ir labiau pradedančiam. Jūsų pasiūlymas geriau būtų pasirinkti White's Treasuremaster, nei Fisher F22 ar F44?
 15. Fisher detektoriai

  Planuoju vėl įsigyti MD, anksčiau turėjau Garrett EURO ACE, galvoju rinktis tarp Fisher F22/F44: Kokie būtų pliusai ir minusai šių MD? Kurį vertėtų rinktis? Ačiū už atsakymus!