dariuss

Nariai
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About dariuss

 1. Hmm....na, variantas žinoma, mažai tikėtinas...reikia neužmiršt, kad jis išleistas jau prieš 20 metų, o ar tie atmo katilai tada buvo...nežinau....o ir katilų įmonės tokios visagalis internetas nerodo... Pats raidžių derinys gal ir galėtų būti...aš kažkaip neįžiūrėjau tos "T"...o dabar, kaip ir gali būti.... Greičiausiai tai buvo kažkoks renginys Vilniuje, nes ir Geležinis vilkas yra ir Gedimino bokštas taip pat pavaizduotas.... Atrodo, kas čia yra 20 metų, kai net ženklelis buvo pagamintas kažkokiai progai, o niekas nieko nebeprisimena ir nebeatgamina....ot galvosūkis......
 2. Sveiki, gal kas turėtų idėjų kam buvo skirtas šis ženklelis? Ypač neaišku kokia yra trečioji raidė - W, M ar N. Buvo apklausta daug žmonių, tačiau jokios informacijos nesurasta.
 3. Nežinomas ženklelis

  Ačiū už nuorodą - tikrai labai panašus...tik manau, kad čia, turbūt, nukopijuotas kaip išpildymo pavyzdys...nes su karo invalidais tikrai nieko bendro šis ženklelis neturi. Žinau tik, kad jau senokas - gamintas kažkur 1993-1996 m. Nors užsegimas jau naujoviškas su "drugeliu".
 4. Nežinomas ženklelis

  Aš kažkodėl galvojau, kad jeigu yra Jogailos kryžius ir kardas, tai bus kas nors susiję su kariuomene...bet taip pat yra ir erškėčių vainikas, kas su kariuomene kažkaip nelabai rišasi....gal ir galėtų būti Lietuvos politinių kalinių partija. Reikia dar aiškintis.
 5. Sveiki, gal kas nors turėtų žinių, kieno ar kokios organizacijos yra šis ženklelis?
 6. Nežinomas ženkliukas

  Ačiū už spėjimą. Manyčiau, kad gal ir teisingas. Greičiausiai tai bus Nepriklausomybės pradžios 1990-95 metai. Reiks tikslintis.
 7. Nežinomas ženkliukas

  Žinau tikrai tik tiek, kad ženkliukas tikrai lietuviškas.
 8. Padėkite identifikuoti šį ženkliuką. Užrašas ant jo - KASK.
 9. Rastas ženkliukas su nematytu simboliu. Kažkokios įmonės ar gamyklos chorui 20 m. Manoma, kad įmonės ar gamyklos buvusios Vilniuje. Gal kas susidūrė su šiuo simboliu? http://kasejas.net/thumb.php?id=0B51_514AD9E3
 10. Ženkliukų ir apdovanojimų kolekcija

  Ar dar galima būtų pasižiūrėti šią kolekciją? Pas mus taip pat panaši yra, renkame virš 30 metų, taip pat turime nemažai ženkliukų mainams. Norėtume sukontaktuoti.