BalticLt

Nariai
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

2 Followers

About BalticLt

Profile Information

 • Miestas
  Klaipeda
 • MD
  garrett
 1. Sveiki kolegos, Ieškau savo white v3 didesnės rites už standartine ir būtų jau laikas pinpointeri įsigyti. tai jei kas turit nebenaudojamą įrangą siūlykit, gal sutarsim.
 2. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Šaunuolis Maka !!! Smagu kai vienas dėl kito taip stengiasi ir yra kovojama su tokiais šmeižikais.
 3. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Tokie paparaciai patys ryklių bijo
 4. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Aivarai, Čia tiesiog eilinio paparacio nuotrauka ir jie visada pučia dideli burbula iš mažai muilo (kurio paskui trūrskta, kad praslystu), o tavo pagarba tam paparaciui tai turėjo sumenkti truputi nes gal pagaliau supratai kas per persona jis yra...
 5. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Nevaryki jūs ant to balkūno žmogus rimtą traumą turėjo, po tokios traumos suprantama kodėl žmogus taip elgiasi... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1876209962800&set=pb.1767772155.-2207520000.1381335694.&type=3&theater
 6. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Teisingai sako Kortesas, kol nera kaltė įrodyta nevalia smerkti, bet iš kitos pusės ten su MD rodytis tikriausiai net sapne negalima... nieks dar niekur straipsnio nematė?
 7. Chebryte, turėkit sąžinės....

  4 metai nu jo, žmogžudžiai ne visi dar tiek gauna...
 8. Chebryte, turėkit sąžinės....

  idomu kas jiems gresia ir kuom viskas pasibaigs...
 9. Medalis.Duomenys. Kokia vertė?

  Ir aš toki turiu, tik nelabai pamenu kur pirkau ir kiek mokejau, bet budamas dar pakankamai jaunas ir negalvodamas apie jo vertes kilima ar kritima, o pirkau tam kad patiko, tai tikrai brangiai negalėjau mokėti , bet man jis ir šendien gražus
 10. Chebryte, turėkit sąžinės....

  tai gal duobe užlygino... O kokiam rajone čia, ir ar su ACE tokias duobes reikia kasti ? Kaip supratau tas kur su MD tai turės bėdų, o fotografas turėjo būti kasėjo kolega nes fotografuota tai iš arti nebent jau labai su dideliu zoom'u nuo kokio vandens bokšto ?
 11. Perku Ieškau MD

  Na matai man tai ne pirmas detektorius, turejau Garrett gtax550, sugedo senukas, tai ir seip nelabai man jis patiko, dabar ieškau profesionalaus kur galėčiau eit per tas pačias vietas ir susirinkti ko nepaėmiau su savo senuku iš didesnio gylio Šeip ar anaip ieškau gero aparato kuris pasižymėtu dideliu gyliu.
 12. Perku Ieškau MD

  Šeip MD reikia pasivaikščiojimams po laukus, paieškos objektas butų monetos, bet kad bent 50 cm imtų po žeme , O šeip dar idomu ir didesniems objektams kaip auksinukų puodynė kokio 1m. gylyje Įdomu įmanoma tokį daiktą gauti?
 13. Nuorodėlės

  Tik rusai gali sau ta leisti Galėtu gaminti aštriais šonais tai ir kirvio funkcija atliktu
 14. Perku Ieškau MD

  vis dar ieškau
 15. Perku Ieškau MD

  Na gal ne taip skelbima suformulavau, dideliam gylyje tai ne 3metrai o iki 1 metro, Pulse star 2 gal ir įdomu bet aš nepasiruošes vaikščioti su 1m2 rite.