mikaldukas

Nariai
 • Content count

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

mikaldukas last won the day on January 23 2014

mikaldukas had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

About mikaldukas

 • Rank
  Patyręs

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Perku Ieskau nauduota MD

  Germantai, tegul sau perka kinietišką, gal tada pats įsitikins kuo skiriasi kinietiškas nuo brand'inio detektoriaus. Ir jeigu 450 Lt čia "brangus" detektorius, tai kas tada XP Deus ? Kosminis laivas?
 2. Chebryte, turėkit sąžinės....

  į kokį laikraštį? straipsnis čia menkniekis........... ta prasme priberta minčių daug ir čia ir snukiaknygėje, na pagaliau gal ir autorium kas pasisiūlytų? žinau tokį pliažų kasėją, vyras raštingas, už kokių porą šeštokėlių suskeltų itin griežtą rašinėlį, nors jam tai nelabai aktualu. pliažuose niekas negaudo. o aš tai net nežinau už katro galo kliušką paimt
 3. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Xargo, tai ką rašot, čia jau ne vieneri metai kasėjai kalba, jau ir teisminė praktika vieno kolegos dėka suformuota. KPD kaip šunys ant šieno: nei patys kasa, nei kitiems duoda. Tebūnie žinoma, kad dabar labai didelis spaudimas iš suinteresuotų struktūrų (pirmiausia verslo, visokiausių ūkinių grupuočių, konfederacijų ir pan.) nedidinti NKP objektų skaičiaus. Paprasčiausiai NKP objektai trukdo ūkinei veiklai, jie kaip šašai verslininkams, žemdirbiams, ponams, kurie noris pasistatyt pilaites gražiose vietose. O čia pasirodo NKP apsauginė zona. Dabar savivaldybės, kurios savo laiku sufiksavo per daug, keikia savo paminklotvarkininkus ir su mielu noru daug ką išbrauktų iš sąrašų, nes dvaro jau seniai nebėra, teritorija traktorių išmalta ir saugo tą dilgėlyną. KPD pasitelkusi žiniasklaidą įmėsi labai įdomios taktikos, būtent aiškinti, kad žemėje slypi kažkokios vertybės, kurias paėmus galima tapt turtingu. Net ir išartose dirvose tokios slypi. Tokia taktika pasirinkta tam, kad supjūdyti kasėjus su žemės savininkais, kad įvertintų juo ne kaip istorinio paveldo, bet kaip savininko (ūkininko Jono, ūkininko Petro) nuosavybės vagis. Kolega, neįsivaizduojat kiek kaimuose yra ieškiklių!! ir ne pigučių, bet brangių ir brangiausių, nes ūkininkui tūkstantis šen - ten - vieni juokai. Na ir ką? nusipirkę pavaikšto ir paskui numeta į kampą, kur dulka metų metus. Dar pasitaiko, kad šiti vietiniai eina kast senkapių, piliakalnių. Jiems nėra ko bijot, nes dėl tokio nieko kaimiečiai vienas kito neįskūs, dėl agurkų lysvės - įskūstų. O digerį iš šalies, net jei jis yra šiaudadūšis, visada sulaiko baimė: o kas bus, jeigu mane pamatys?? ir anuos senkapius (Šalčininkų raj.?) kur digeriai iškapstė, iškvietė žurnalistus ne todėl, kad kasinėjosi, o todėl, kad kasinėjosi ne savi ir kaimiečius paprasčiausiai užkniso.
 4. Perku Ieskau nauduota MD

  Puran, dasimesk 200 litų ir už 450 surasiu žmogų, kuris parduos dėvėta (bet puikiai veikiantį) Fisher F4 su atsargine rite. Baik žavėtis tuo kinietišku šlamštu...
 5. mhmhm........ pasirodo buvau teisus, 100 USD Lietuvoj niekas nemoka. Moneta graži, bet pagal tokias nuotraukas nesiryžčiau pirkt, yra abejonių, kurios gali išsisklaidyt įdėjus ženkliai geresnes (detalesnes) nuotraukas.
 6. Radinių pridavimas į KPD

  Analogiškas atvejis: dvaro vietoje sovietmečiu buvo iškastos tranšėjos silosui, netoliese yra žirgynas, dar ten kažkokios fermos. Kai atsisakė siloso kaip reiškinio, tas tanšėjas buldozeriais sulygino su žeme, padarė kažką panašaus į ariamą dirvą. Paskui KPD prisiminė, kad tai 1831 m. sugriauto dvaro būta, kur Emilija Platerytė su savo pusbroliais basi lakstė. Uždraudė art. Paskelbė saugoma, tai dabar ten džiunglės (nuo to sumaišyto siloso puvinio žemė labai derlinga). Galima kurt filmą apie Tarzaną, lakstantį tarp sosnovskio barščių.
 7. Moneta - ar ne?

  Žmonės, akivaizdu, kad tai ką matau nuotraukoje yra ne kas kitas kaip "rukobludije" ir be to labai diletantiška. Tai net ne moneta ir ne monetos padirbinys, tai yra laisva fantazija, panaudojant dvi formas, atlietas iš prispaustų originalių monetų arba padirbinių. Labiau negu akivaizdus skirtumas epochų ir net šalių ant abiejų spaudų. viena pusė - laisva fantazija bizantijos? / germanų? kita pusė (kur barzdotas vyras) - gryniausias antikinis satyras (toks veikėjas graikų mitologijoje). Tipo Atėnai, Pantikapėja, Bosporas ir dar bala žino kas. Tikrai ne moneta ir tikrai ne monetos falsifikatas. "Rukobludstvo" ir tiek
 8. Radinių pridavimas į KPD

  Nemalonu, bet padarėm iš temos turgų. Gal derėtų viską nutrinti, palikti tik Aivaro radinį ir pristatymo KPD aplinkybes. Visas kitas blevyzgas tiesiog ištrinti? Ką manot, kastuvo brolija?
 9. Radinių pridavimas į KPD

  Viskas pagal vadovėlį turėtų baigtis taip: KPDėšnikai Aivarui praplauna smegenis, sumoka 30 Lt radybų, už kurias įpareigoja stuksėti apie nevietoj ir nelaiku atsidūrusius kolegas - kasėjus. Nus gal dar kokį padėkos raštą iš Balkūno rankų ****** Fotografas Balkūnas, sužinojęs visą tiesą Bučiuoja Aivaruką, medalių kupinas rankas ištiesia. Štai toks gyvenimas Lietuvoje ir toks istorijos finalas: Jei sėlių segę suradai - tai jau ir skandalas.
 10. Pezai, panašu, kad kolega biški buvo teisus dėl kainos. Precidentas http://belklad.by/forum/viewtopic.php?f=49&t=35462&hilit=%D1%88%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BA+1599 Na kad geriau įvertint reikia detalesnės foto, pagal tai ką matau, belklado loto stovis buvo vos geresnis. Gal tik foto? Tačiau stovis vistiek labai geras, reikia geresnių foto.
 11. Radinių pridavimas į KPD

  Bičiuli Aivarai, pasielgei kaip doras žmogus, lenkiuosi Tau žemai. Ir tikiu, kad kiekvienas iš mūsų taip galvoja ir kuo daugiau bus taip galvojančių ir darančių, tuo švaresnė ir laimingesnė bus Lietuva. Tačiau taip pat dera žinoti, kad daugelis yra labiau ar mažiau apdegę, žino, kad kartais tie geri darbai ir pilietiškumas neįvertinamas. Kai 1991 m. reikėjo gint seimą tai traukėsi iš užpečkio abriezus ir ėjo tėvynės gint, o paskui kai kas turėjo rimtas problemas dėl sovietmčiu nelegaliai laikyto ginklo. Ir taip toliau... Kad nunešei - gerai, bet kas traukė už liežuvio sakyt kad radai su MD? Na čia tai jau Dieve Tau padėk.... Ir pasinaudok patarimu. Žinok, geriausi kasėjai yra tie, kurie kasa sau ramiai ir nesilanko forumuose. Nesiūlau imt pavyzdį iš jų, bet pamąstymui minčių yra.
 12. Radinių pridavimas į KPD

  Iškilmingai ošia Labanoro didis miškas, Aivarėlis cykiai liuoksi (kaip koks senas kiškis). Tik nežino, sakalėlis, ką lemtis jam ruošia, Girios medžiai iškilmingai vaikiui "requiem" ošia. Vieną dieną buvo kopas (kam nepasitaiko) Sėlių segę aguoninę Aivaras ištraukė. Nepatyręs buvo (vaikis), manė radęs lobį - Pasigyrė „kablio“ chebrai – radinį parodė. Aivarėlis nežinojo (o galbūt pamiršo), spalio tryliktą karalius Pilypas įniršo. Ir tamplierių vadą Molį (savo vaiko krikštatėvį!!) jis iškept sumanė. Negalvojo apie grėsmes – trumparegis buvo, Per jo durną galvą Kapetingų dinastija žlugo. O tamplierių generolas buvo ne iš kelmo spirtas, Nors ir kartą apsivėmė būdamas labai jau girtas. Prieš pavirsdamas kababu pajuokaut suspėjo - Ir Pilypą su vaikais - anūkais į šunis išdėjo. Spalio 13-oji diena „juoda“ liko Ne tiktai bedieviams, bet ir katalikam.... Aivaro širdis tyroji dar klastos nepripažino - Kapedešnikais tikėjo, kainom stabiliom benzino.... O tuo tarpu Wilniaus centre, priešais Mindaugo paminklą Apsėsta spuogų Varnaitė ruošė kovai ginklus. Nebejauna buvo "mama", meilės ji nematė, Išsikvėpus ir suvytus - kaip armėniškas konjakas. Trenkė kalbą iš tribūnos apie meilę žemei, Verkė seniai ir bobutės - ašaras tik valės. Patikėjo, kad kasėjai žlugdo žemės ūkį, Pažadėjo: susitikę duosim jiems į snukį. O toliau...patys viską žinot. Nunešė Aivaras radinį ir sukūrė precidentą.... Dabar tik slėpt kliušką, visus monetosus išvežt pas krikšto tėvus ir melstis....
 13. Lietuvoj nežinau kiek metų reiktų pardavinėt už 500 Už 400 Lt - irgi panašiai.
 14. atpazinimui

  IesusHristusSalvator - manau kad taip
 15. Antrasis Pasaulinis karas

  bliamba, šitas skyrius tuoj prisiprašys problemų, skaitykite http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/pajuris-skelbia-kara-lobiu-ieskotojams/165211