Criminal

Nariai
 • Parašė

  581
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  20

Criminal paskutinį kartą buvo geriausias Kovo 10 2017

Criminal turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

158 Excellent

4 sekėjai

Apie Criminal

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Miestas
  Vilnius
 • MD
  X-TERRA 705/XP Deus

Contact Methods

 • Skype
  criminal_Lt

Paskutiniai lankytojai

612 profilio peržiūros
 1. Palėpių radiniai

  Na kai nebetilps pas tave parašysiu adresą kur siūst
 2. Palėpių radiniai

  Klondaikas-ne kitaip.
 3. XP detektoriai

  Man atrodo kad faktas tas kad susiduria tik tie kas pirmą kartą patys atnaujina firmware. Kelis kartus perrašinėjau 3,2 versiją ir paskui vieną kart iš 3,2 į 4,0 ir iš 4,0 į 4,1 . Ir visada mesdavo tą dėmę nes kontrastą kažkodėl po updeito užvaro ant maximumo.
 4. XP detektoriai

  Nieks niekur nedegraduoja
 5. XP detektoriai

  Na man tiek su 4.0 tiek su 4.1 versija MI-6 kartais įjungus tokias kakafonijas užgroja ausinėse kad atrodo kad septyni katinai pjauna gaidį ir kniaukia o gaidys dar priešmirtinėj agonijoj kudakuoja. MI-6 su konfigūruotas "pitch" mode be LED ir garsas tik į ausines arba pultą eina. Iš 20-30 kartų vieną kart ijungus buna toks "džiaugsmas". Galimas dalykas kad dėl pino jautrumo pakeltos reikšmės toks reikalas. Dar toks "bugas" būna labai retais atvejais kai išjungus piną nereaguoja ritė (9" juoda ir laivelis baltas) , įjungt-išjungt pinpointeri nepadeda bet palaukus kokia 40-60 sek atsistato. Ir nepriklausomai ar šalia dar 20 kolegų su deusais,minelabais ir garrtetais ar vienas visiškai būnu.
 6. 2017 metų monetų radiniai

  A ko mums pykt :). Va visokie zladėjai tai gali užpykt ir pasiūst mėlyną autobusiuką patikrint radot ten ką ar neradot Pikti šiais laikais,oi pikti ir alkani buduliai.
 7. 2017 metų monetų radiniai

  Kas ieško-tas randa Ne detektoriuj esmė...
 8. Kazkokios dalys

  na šiaip kad iš Lukiškių aikštės jis ją tempė tai abejoju.čia taksistas ko gero pagrąžino nes kol aikštėj vyko darbai tai nelabai ten pašaliniai slankiot turėjo galimybę.Visi turėjo būt su šalmais,(apart archeologų ir tų kas su MD ten buvo).
 9. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Du viename.Šiais metais kadangi valstiečiai valdžioj su verygizacija nutarta daryt be alkoholio
 10. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Na kiek man žinoma į ankstesnius suvažiavimus buvo kviečiama tiek žiniasklaidos, tiek KPD atstovai. Bet tiek vieni tiek kiti nematė reikalo sudalyvauti.Nes vieniem neįdomu rašyt nes niekas nieko nepripjovė ar nepavogė,o kitiems nėra noro atsakinėt į nepatogius klausimus kurie užduodami ne raštu.
 11. Na trauks giliau žinoma.Bet nepamiršk kas kuo didesnė ritė tuo daugiau ploto užgriebia ir daugiau objektu patenko po skenuojamu plotu.todėl nauda iš jos apčiuopiama bus tik švaresnėse vietose kur mažiau užteršta metalo šiukšlėm ir reikia nuskenuot didelį plota. Nes detektorius paprasčiausia "užsprings" ir tarp juodo metalo nuolaužu nematys monetos ar kito ieškomo radinio.O kuo žemesnis dažnis tuo giliau skverbiasi gilyn elektromegnetinės bangos(čia dar ir nuo pačio grunto priklauso labai ar molis ar smėlis,šlapias jis ar sausas) bet tuo pat metu kuo žemesnis dažnis tuo blogiau detektorius "mato" smulkius radinius.Garret AT Pro kiek žiūrėjau tik vienu dažniu dirba 15 khz kaip ir minėta.
 12. Reikia pagalbos

  Taigi kabo puslapyje Tesora metal detectors reklaminis baneris. Spausk ant jo ir bus kontaktai.arba čia http://metalodetektoriai.lt Dar gali pasinaudot www.ieskotojas.lt paslauga.
 13. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Pagaliau nors kažkoka viltis palikta geriesiems kasėjams.