Criminal

Nariai
 • Parašė

  572
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  20

Criminal paskutinį kartą buvo geriausias Kovo 10

Criminal turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

153 Excellent

4 sekėjai

Apie Criminal

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Miestas
  Vilnius
 • MD
  X-TERRA 705/XP Deus

Contact Methods

 • Skype
  criminal_Lt

Paskutiniai lankytojai

467 profilio peržiūros
 1. Kazkokios dalys

  na šiaip kad iš Lukiškių aikštės jis ją tempė tai abejoju.čia taksistas ko gero pagrąžino nes kol aikštėj vyko darbai tai nelabai ten pašaliniai slankiot turėjo galimybę.Visi turėjo būt su šalmais,(apart archeologų ir tų kas su MD ten buvo).
 2. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Du viename.Šiais metais kadangi valstiečiai valdžioj su verygizacija nutarta daryt be alkoholio
 3. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Na kiek man žinoma į ankstesnius suvažiavimus buvo kviečiama tiek žiniasklaidos, tiek KPD atstovai. Bet tiek vieni tiek kiti nematė reikalo sudalyvauti.Nes vieniem neįdomu rašyt nes niekas nieko nepripjovė ar nepavogė,o kitiems nėra noro atsakinėt į nepatogius klausimus kurie užduodami ne raštu.
 4. Na trauks giliau žinoma.Bet nepamiršk kas kuo didesnė ritė tuo daugiau ploto užgriebia ir daugiau objektu patenko po skenuojamu plotu.todėl nauda iš jos apčiuopiama bus tik švaresnėse vietose kur mažiau užteršta metalo šiukšlėm ir reikia nuskenuot didelį plota. Nes detektorius paprasčiausia "užsprings" ir tarp juodo metalo nuolaužu nematys monetos ar kito ieškomo radinio.O kuo žemesnis dažnis tuo giliau skverbiasi gilyn elektromegnetinės bangos(čia dar ir nuo pačio grunto priklauso labai ar molis ar smėlis,šlapias jis ar sausas) bet tuo pat metu kuo žemesnis dažnis tuo blogiau detektorius "mato" smulkius radinius.Garret AT Pro kiek žiūrėjau tik vienu dažniu dirba 15 khz kaip ir minėta.
 5. Taigi kabo puslapyje Tesora metal detectors reklaminis baneris. Spausk ant jo ir bus kontaktai.arba čia http://metalodetektoriai.lt Dar gali pasinaudot www.ieskotojas.lt paslauga.
 6. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Pagaliau nors kažkoka viltis palikta geriesiems kasėjams.
 7. Žiūrėk nepadaugink :).. Nors kai kam ilenkus vieną kitą taurelę kojos pačios neša kur radinių daugiau ir jie geresni.
 8. dronas

  Na prie viso komplekto amunicijos teks nešiotis ir kokia šaudančia priemone... Svarbu taikliam būt.
 9. Girdėjau hebra kaitina ir tada karštą tiesina.
 10. xterra 705 kabina normaliai buratinus, be to jos svoris 2 su trupuciu karto palyginus su šita kuria radau irgi su 705. Žinoma su aukštesniu dažniu geriau kabina nei su 7.5 khz.jei daug juodmetalio mazink jautruma su xtera nes ten atstatymo greitis nesireguliuoja. aišku prarasi gylio bet ten kur šiukšlynas jo ir nereikia nes detektorius springsta juodmetaliu ir negirdi geru signalu.
 11. žinoma aš čia vienintelis toks fantazuotojas
 12. Na tai gal ieškai apkasuose nes dar neradai nie vieno kaimo kur jų nebūtų
 13. XP detektoriai

  na į detales nesigilinau žinau kad UHF netraukia ir užtenka kol kas
 14. XP detektoriai

  jei be papildomu antenu tai beveik į jokį,nes radio bangos po vandeniu nesklinda.jei su antenom berods iki 6 metru.