Criminal

Moderatoriai
 • Content count

  590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by Criminal

 1. Sidabrines monetos valymas

  Na be foto sunkiai galima įsivaizduoti esamą situaciją.Jum turint monetą prieš akis atrodo aišku kas čia surašyta.
 2. Na kuo ritė arčiau žemės tuo daugiau laimi cm į gylį(o jie labai vertingi ) kai kuriais atvejais būtent ir pritrūksta galbūt to 0,5 cm kad MD pamatytų objektą esantį po žeme.Arimas irgi buna ir grubus,ir su akmenukais didesniais ar mažesniais,būna ir molis sukietėjęs. Niekas specialiai tos ritės nedaužo bet atsitiktinių brūkštelėjimų ir stuktelėjimų tikrai būna.Ir nemažai.
 3. Gali apvyniot,tik nesunaudok kelių ritinėlių ižoliacijos ir bus OK. Bet manau kad po naudojimo ji prasitrins ir kabos tokie škurliai negražiai.Yra gi apsaugos orginalios plastmasinės.Svarbu jų nelupinėt kas karta po pasivaikščiojimo.Nes tada atsiras laisvumas ir pradės kristi apsauga.
 4. Sveiki, radau va tokį žetoną kas gali daugiau suteikt informacijos
 5. antraspasaulinis.net

  Na apmirė matyt forumas ryšium su tuo kad visi migruoja į snukiaknygę ir migravo ten kad sutaupyt hostingo kąštus.Kablys irgi apmiręs gerokai ir dėl KPD raganų medžioklės buvusios kadaise ir dėl tų pačių priežasčių kad krūva grupių susijusių su MD yra snukiaknygėj.
 6. Dukštas.

  Na aš karu nesidomiu tai nepatarsiu koks miškas.Bet kas ieško tas randa.
 7. XP detektoriai

  Aš kažkaip nebūčiau atkreipęs dėmesio.Bet pirma nusipirkau WS5 rudeniop tai viskas kaip ir gerai buvo ir rudenį ir pavasarį, vasarą su jomis gerokai per karšta tai tada pasijungiau tas philips ausines prie pulto o pultą į kišenę o atėjus rudenui vėl užsimaukšlinau WS5 ir likau nustebintas kad nebepažįstu garsų. Paskui pradėjau skaitinėt forumus ir pasirodo kad ne vienam man užkliuvo gamyklinių ausinių garsas. Bet yra kam puikiai jis tinka tai čia manau individualus dalykas.
 8. XP detektoriai

  Na vasarą naudoju https://www.philips.lt/c-p/SHE8005_00/idedamos-i-ausis-ausines o kai vėsiau šitas https://www.amazon.com/Superlux-HD668B-Dynamic-Semi-Open-Headphones/dp/B003JOETX8 ir jungiu prie WS4 blokelio per XP DEUS WS4 ausinių adapterį
 9. XP detektoriai

  Na dideliems gabalams metalo (noragai,didesnės skeveldros nuo šrapnelio) taip jau būna.Galima iškirpti tą diapazoną ir nekasi juodo didelio nes praktiškai tik jis ir pasitaiko ID 98-99. Bet puodynės būna ir špižinės ne tik molinės . Taip kad pačiam spręst ką kast o ką ne. Pagal garsą galima atskirti kur didelis juodas metalas(jei su polifonija vaikštai tai gana lengva, jei su toniniu įgarsinimu tai reik pasipraktikuot ir geriau su padoresnėm ausinėm, nes man nei ws4 nei ws5 nepatinka garsai.
 10. Palėpių radiniai

  Na kai nebetilps pas tave parašysiu adresą kur siūst
 11. Palėpių radiniai

  Klondaikas-ne kitaip.
 12. XP detektoriai

  Man atrodo kad faktas tas kad susiduria tik tie kas pirmą kartą patys atnaujina firmware. Kelis kartus perrašinėjau 3,2 versiją ir paskui vieną kart iš 3,2 į 4,0 ir iš 4,0 į 4,1 . Ir visada mesdavo tą dėmę nes kontrastą kažkodėl po updeito užvaro ant maximumo.
 13. XP detektoriai

  Nieks niekur nedegraduoja
 14. XP detektoriai

  Na man tiek su 4.0 tiek su 4.1 versija MI-6 kartais įjungus tokias kakafonijas užgroja ausinėse kad atrodo kad septyni katinai pjauna gaidį ir kniaukia o gaidys dar priešmirtinėj agonijoj kudakuoja. MI-6 su konfigūruotas "pitch" mode be LED ir garsas tik į ausines arba pultą eina. Iš 20-30 kartų vieną kart ijungus buna toks "džiaugsmas". Galimas dalykas kad dėl pino jautrumo pakeltos reikšmės toks reikalas. Dar toks "bugas" būna labai retais atvejais kai išjungus piną nereaguoja ritė (9" juoda ir laivelis baltas) , įjungt-išjungt pinpointeri nepadeda bet palaukus kokia 40-60 sek atsistato. Ir nepriklausomai ar šalia dar 20 kolegų su deusais,minelabais ir garrtetais ar vienas visiškai būnu.
 15. XP detektoriai

  Atsakymas
 16. 2017 metų monetų radiniai

  A ko mums pykt :). Va visokie zladėjai tai gali užpykt ir pasiūst mėlyną autobusiuką patikrint radot ten ką ar neradot Pikti šiais laikais,oi pikti ir alkani buduliai.
 17. 2017 metų monetų radiniai

  Laikrodis
 18. 2017 metų monetų radiniai

  Kas ieško-tas randa Ne detektoriuj esmė...
 19. Kazkokios dalys

  na šiaip kad iš Lukiškių aikštės jis ją tempė tai abejoju.čia taksistas ko gero pagrąžino nes kol aikštėj vyko darbai tai nelabai ten pašaliniai slankiot turėjo galimybę.Visi turėjo būt su šalmais,(apart archeologų ir tų kas su MD ten buvo).
 20. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Du viename.Šiais metais kadangi valstiečiai valdžioj su verygizacija nutarta daryt be alkoholio
 21. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Na kiek man žinoma į ankstesnius suvažiavimus buvo kviečiama tiek žiniasklaidos, tiek KPD atstovai. Bet tiek vieni tiek kiti nematė reikalo sudalyvauti.Nes vieniem neįdomu rašyt nes niekas nieko nepripjovė ar nepavogė,o kitiems nėra noro atsakinėt į nepatogius klausimus kurie užduodami ne raštu.
 22. Detektorių remontas/tobulinimas

  Na trauks giliau žinoma.Bet nepamiršk kas kuo didesnė ritė tuo daugiau ploto užgriebia ir daugiau objektu patenko po skenuojamu plotu.todėl nauda iš jos apčiuopiama bus tik švaresnėse vietose kur mažiau užteršta metalo šiukšlėm ir reikia nuskenuot didelį plota. Nes detektorius paprasčiausia "užsprings" ir tarp juodo metalo nuolaužu nematys monetos ar kito ieškomo radinio.O kuo žemesnis dažnis tuo giliau skverbiasi gilyn elektromegnetinės bangos(čia dar ir nuo pačio grunto priklauso labai ar molis ar smėlis,šlapias jis ar sausas) bet tuo pat metu kuo žemesnis dažnis tuo blogiau detektorius "mato" smulkius radinius.Garret AT Pro kiek žiūrėjau tik vienu dažniu dirba 15 khz kaip ir minėta.
 23. Reikia pagalbos

  Taigi kabo puslapyje Tesora metal detectors reklaminis baneris. Spausk ant jo ir bus kontaktai.arba čia http://metalodetektoriai.lt Dar gali pasinaudot www.ieskotojas.lt paslauga.
 24. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Pagaliau nors kažkoka viltis palikta geriesiems kasėjams.
 25. Naujokėlio įspūdžiai

  Žiūrėk nepadaugink :).. Nors kai kam ilenkus vieną kitą taurelę kojos pačios neša kur radinių daugiau ir jie geresni.