LiudasVasaris

Nariai
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About LiudasVasaris

 1. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Aivarasz, kaip tik manom, kad tu šaunuolis, nes pasidalinai šia nuotrauka, be tavęs net nebūtume žinoję šios situacijos. O diskutavimas dažniausiai neapsieina be apsivardžiavimo, neimk į galvą.
 2. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Vat užknisa kai tokie tūpi paparaciai krūmuose tupi ir su tokiom sensacijom dėmesio ieško, nei įstatymuose gaudosi, nei sugeba prieit prie žmogaus ir pasiteiraut. Sukioja tą savo objektyvai ir spaudo mygtuką, vą tik tą ir sugeba. Jei tai būtų mano nuotrauka, tai būčiau tą žurnalistą į teismą padavęs, visa laimė, kad jis dar užblurino ją. Būt gerai, kad kas nors paprotintų jį per facebook žinutę nusiuntus, tikiuosi išims nuotrauką ir atsiprašys už klaidą, nes taip mes nieko neišmanančiai visuomenei pateikiami kaip nusikaltėliai.
 3. Chebryte, turėkit sąžinės....

  Aivarasz, juokingas tu. Visų pirmą, tai kas įmetė nuotrauką į facebooką galima sužinoti nukopinus skaičius nuo tavo įmestos nuotraukos. Tai buvo Vidmantas Balkūnas. Antra, jo profilyje paskaičiau komentarus, cituoju: Eimantas Kasiliauskis O ši vieta yra šiame žemėlapyje pažymėta http://kvr.kpd.lt/heritage/ ? about an hour ago · Like Vidmantas Balkūnas Nėra, bet tai reiškia, kad jiems gresia ne baudžiamoji, o administracinė atsakomybė. Prašom komentuoti šią situaciją, šį varšą digerį jau spėjo sulyginti su "nuokruša". Taigi, kas jam gresia?