vanPERSIK

Nariai
 • Content count

  229
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Posts posted by vanPERSIK


 1. cia gerai pavarei :) o draugas bego skersas per lauka nes pagalvojo kad radai novgarado grivna :))))))))))

  nesenai man panasiai buvo, draugas lauke ramiausiai parode zyg. vazos orta ,  rankos siektiek drebejo ciupinejant, geras jausmas ir baltas pavydas  :D


 2.  

  Sveiki, esu žaliai žalia todėl norėčiau atsakymo iš patyrusių. Garrett euro ace 350 ar ace 250. Mano moteriška galvelė iš rastų aprašymų aptiko tik dažnio ir ritės dydžio skirtumus, nekalbant apie kainą... Forumą skaičiau mačiau ne vieną ir ne du tokius klausimus tačiau konkretaus atsakymo neatkasiau (po 10 psl visai apsisuko galva skaitant jūsų žargonus)  :)

   

   

  Rinkis bent jau  ace 350, didesne rite ir daznis yra didelis pliusas. Taip pat priklauso kas labiau traukia  - karas ar smulkme, kiti kara kasa su tuo paciu ace250 ir vargo nemato, o tuo tarpu smulkmei svarbu didesnis daznis. Pats pradejau nuo ace250, tai po pirmo menesio jau ieskojau didesnes rites, o ant galo pasilikau prie at pro.


 3. Gal nuo kokios sovinines arba sagties.

  irgi turejau minti, jog nuo sagties, kaip kokardai siektiek per didelis, nors kas ten zino visaip gali but....  O kiek internete ieskojau, sukileliai naudojo sagtis su vycio zenklu, bet foto konkreciu rast nepavyko, kad eitu palygint, nors turbut buvo ivairiu variantu.