Ghostlead

Nariai
 • Parašė

  516
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  16

Ghostlead paskutinį kartą buvo geriausias Liepos 26

Ghostlead turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

119 Excellent

2 sekėjai

Apie Ghostlead

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Kaunas
 • MD
  AT PRO

Paskutiniai lankytojai

507 profilio peržiūros
 1. Romėniška moneta

  Iš kur tą auksą traukiat? Paprasčiausias sidabras gi...
 2. Normalu? 4 metai studijų, dar reikalaujami mažiausiai 3 patirties ir tokiam "assistentui" t.y. specialistui siūloma juokinga alga.
 3. Spintos restauravimas

  Na taip. Sukūriau temą nors dabar tam fiziškai neturiu galimybių o garažas toli. Taigi tema bus ilgai, vis kažką papildysiu kai galėsiu sumesiu foto. Yra dar ir lova tokia iš caro laikų:D
 4. Romėniška moneta

  Kad gi sidabrinė ji. Renku jei kur pavienės pakliūna nuperku bet specialiai neperku nebent labai pigiai.
 5. Romėniška moneta

  Graži tokia, įdomi jūsų nuomonė kas čia per variantas? Niekad taip ir neišsiaiškinau nors ieškojau. Įdomi, gaila su skylute ir taip meistriškai pragrežta vidury...Kam ją ten grežė, netikiu kad pakabučiui darytis? Ar ne originalumui tikrint? Pirkta Lenkijoj, nebepamenu kur bet pilnai gali būt ir kopija. Nors ten pirkau ir daugiau romėniškų, neabejotinai originalų.
 6. Aišku, dėkui jums! Kai pasikeisiu viską papasakosiu tikriausiai ir testavimo video padarysiu su didesniu gyliu ir auksinėm nikolaškėm. Žiūrėsim koks skirtumas, kaip ritės gaudo:)
 7. Spintos restauravimas

  Sveiki. Garaže guli senovinė spinta, neabejotinai carinė, nepasakysiu kokio medžio. Kažkada imsiuos šito reikalo. Kas jau tuo užsiėmė su spintom, kaip sekėsi? Gal galit papasakot, kaip restauravot, kuo vėliau medį dengėt? Nuotraukas įkelsiu kažkada, kai būsiu vietoj...
 8. Sveiki kolegos. Domina mane ritės Mars ar Nel mano garretui AT ir nežinau ką čia bepridurti. Gerai čia nenusimanau kitokių modelių nebandžiau tad reikia patarimų. Gausiu ritę nesvarbu kokia ji ten bus, bet dažnis juk nepasikeis? Jei tai būtų xterra tada galima keist dažnį kaip suprantu nes ten trim dažniais dirba, o pas mane vienu, kiek pamenu 15khz. Pasižiūrėjau kad ir ričių ten gamintojai parduoda su įvairiais dažniais. Tai kaip čia suprasti? Traukia mane Nel Tornado. Galvoju primityviai - didesnė ritė - giliau trauks:D Kokie jūsų atsiliepimai, kaip kabina ir ar labai skirias nuo standartinės ritės ar neblūdija?
 9. Artilerijos sviediniai

  sapiorus gi kvieskit, ką čia išsidirbinėjat
 10. iš ko sprendžiat kad sidabras ir kad tų metų? Bažnyčioj ir dabar tokius medalikėlius dalindavo kelis turiu, tingiu ieškot bet jie tikrai ne sidabro buvo. Bet tas sidabrinis kur nuorodoj keista nebrangus jei toks senas. Gal metai ten užrašyti kokio apreiškimo tik?
 11. Gal paveikslėlį kas turi, kaip atrodė tas rusų liūtas su cesuikom? Nes prancūziško vietą tai žinau..
 12. 1812 Lietuvoje

  Pablevyzgavojimui - kaip šita sagelė atsirado ten kur ją rado? Esmė kad rasta šiaurės Lietuvoj, o šio pulko kelias buvo su pagrindiniais didžiosios armijos daliniais. Jei rusas prancūzo mundurą pasiėmė tai tada gali būti. Bet tada vėl klausimas, ar anuomet caro kareiviai neturėjo kuo apsirengia? Tikrai, kad kažin. Perdaug galvoju aš čia
 13. Monetu valymas

  Bandysiu, rezultatą čia įkelsiu
 14. koks čia ratukas?

  Atrodo kaip nuo pentinų