Ghostlead

Nariai
 • Parašė

  542
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  16

Ghostlead paskutinį kartą buvo geriausias Liepos 26 2017

Ghostlead turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

128 Excellent

2 sekėjai

Apie Ghostlead

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Kaunas
 • MD
  AT PRO

Paskutiniai lankytojai

943 profilio peržiūros
 1. Monetu valymas

  Man neteko kristinkų su elektrolize daužyt..Bijau kad sidabras gali nukrist? Nes viena valiau ir gavos kristina visai varinė... augusto šilinga valiau, duobutėm nuėjo, kitas monetas duobutėm irgi variui peilis labai apgraužia. Bent man taip atrodo kkad elektrolizė gan agresyvus būdas tokiem šudukam gal druskos padauginau...
 2. Monetu valymas

  Kas čia per barbariškumai? Smetoniškom tik elektrolizė, centukus labai gerai valo visus konglomeratus atkrato....Noriu klausti o kaip valyti kitas monetas, ir dengas su žaluma ir bilonus ir boratinkas? Neblogos monetėlės tikrai bet guli krūvoj bijau judint - bijau sugadint, noriu kaip sakant profesionaliai nuvalyt kad liktų ir patina ir spalva...virimas sodoj čia nepagelbės. lieka duobės. O aš noriu išsaugot patiną bet nuimt žalumą..vėl gi pomidoras, o kaip tada su kristinkom, noriu išlaikyt tą sidabro krislelį... Jūsų patarimai?
 3. Užsisakiau thunder ir galvoju kaži ar gerai padariau? Nors senai jau planavau. Nebuvau jos realiai išbandes. Kažkaip galvojau, kad didesnė ritė tai bus ir gylio daugiau, ne tik plačiau ims. Dabar kai pašnekėjau su kolegom, sako kuo mažesnė tuo giliau ima, snaiperinė..O didelė liks tas pats. Norisi optimalaus varianto ir aišku atsinaujint hobio įrangą.. Sniegelis nutirps, bus ir video testavimų
 4. Taigi taigi jau greit pratestuosiu naujam sezonui įdomu dar jūsų nuomonės apie Nel thunder? Ką manot? Visgi nepigus daiktas.
 5. 2017 metų monetų radiniai

  Ir man suglamžyta pakliuvo, paviriau pakaitinau ir replem atitiesinau taip po truputi. Mano temoj yra foto...
 6. Ikona

  Kryželį daržuose pas save ir toki radau. Buvo kaimas, šalia kelias senas ir va - pagal katalogą XVIII a pabaiga. Nei reti jie nei brangūs bet gražu prisiminimui palaikyti, nežadu parduot ar atiduot, nebent bus koks starovieras kad padovanot. Keista, kad KPD jokio dokumento nesurašė. Blogai, nes kaip suprantu be dokumento jokio tai tas pats kas atiduot į blogas rankas nes neaišku kur tas daiktas nusės, gerai jei paveldosaugininkas sąžiningas ir ikoną bus galima pamatyti muziejaus ekspozicijoje.
 7. Darbo skelbimas archeologui. Ką manot?

  Ponas įdėjęs skelbimą tikėjosi gauti specialistą už minimumą ir dar su 3 metų patirtim ir 4 metais mokslų. Va kame juokai. O iš kvailių reikia juoktis. Preparuoti tai čia turėjo galvoje tinkamai atsvalyti ir saugiai išimti, ištirti ir aprašyti antropologiškai. Tai nieko čia juokinga tik juokingas Pono Kvizikevičiaus vergvaldiškas mastymas. Nes už kažką tai ir duoną reik valgyt "specialistams". Deja tai tik viena iš kelių vietų kur archeologams sukurta reali, ne muziejinė darbo vieta.
 8. Darbo skelbimas archeologui. Ką manot?

  Ponas įdėjęs skelbimą tikėjosi gauti specialistą už minimumą ir dar su 3 metų patirtim ir 4 metais mokslų. Va kame juokai. O iš kvailių reikia juoktis. Preparuoti tai čia turėjo galvoje tinkamai atsvalyti ir saugiai išimti, ištirti ir aprašyti antropologiškai. Tai nieko čia juokinga tik juokingas Pono Kvizikevičiaus vergvaldiškas mastymas. Nes už kažką tai ir duoną reik valgyt "specialistams". Deja tai tik viena iš kelių vietų kur archeologams sukurta reali, ne muziejinė darbo vieta.
 9. Romėniška moneta

  Korinto stateris, vakarų rinkoj gali kainuoti ir 150-250 eu. Nelabai suprantu kitos pusės bet pagal nusidėvėjimą tikriausiai originalas bus
 10. Romėniška moneta

  Dėkui labai! Tik iškart galima pastebėti kad kataloge skiriasi minervos skydas nuo maniškės. Ir išvis kam ta skylė padaryta buvo ir tokia mažutė?
 11. Ar verta valyti?

  Na taip, visgi nusprendžiau jo nevalyti:)
 12. straipsnis

  Tas pranešimas buvo išplatintas beveik visose žiniasklaidos priemonėse ir regioninėje spaudoje. Atsako parašyti nebegalim, nebent tik mum suprantamais kanalais.. Nes dabar net ir alfa nebesutinka publikuoti. Matyt ir jiem stipriai užmokėjo. Kpdėšnikų pasąmonėj tai tėra tik mažas žingsnelis, tačiau mums tai bėgimas link Batkos su Putinu. Nieks tų atliekų nenori. Ką galim padaryt? Ką daryti nelabai ir įsivaizduoju. Situacija tokia pat, tik viskas sušikta dar labiau, svarbu įstatymų nesugriežtintų dar labiau. Kas blogiausia tai, kad tas represinis aparatas visuomenę nuteikinėja prieš mus. FB metalo ieškotojų grupėse beveik visi tie straipsniai sukelti kur tik jie nepriprašė pasakų. Šnekėjau su vienu žmogeliu, pasitarėm. Ir pasiūlė jis man įdėją, kad mes galime sukurti bendrą pranešimą, lankstinukus, kuriuose pristatyme savo veiklą ir galiausiai pasakytume žmonėms, kad nesame šunys. Tokį atsišaukimą galėtų atsispausdinti kiekvienas ir paplatinti kaip kas sugeba, bet pradžiai būtų geriau padaryti visur maždaug vienu metu. Kadangi esame iš visur kur įmanoma tai tikrai neturėtų būti sunku. Ką manot?
 13. Ikona

  Manau tokia tikrai restauruotina ir turi kaina.
 14. Spintos restauravimas

  Dėkui už patarimus:) Gal galima daugiau info apie konkretesnį laikotarpį, lietuvos regioną kur tokios gamintos ir kažką panašaus? Nes kolkas nieko neradau... Aišku, neatrodo sudėtinga, bet jo patamsėjimai gali būt gilūs:( Skaidrus lakas viriam tik? Ar ir visai spintai kažkaip nepagavau? Nes kiek žinau anksčiau tai nelakuodavo, aliejuodavo alyvuodavo tik?