Katbert

Nariai
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Katbert last won the day on June 29 2018

Katbert had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Katbert

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Miestas
  Klaipeda
 • MD
  X terra 705

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. Minelab detektoriai

  Jau turiu naują ritę NEL Thunder 14,5" x 10,5" dviejų dažnių. Šiandien po naktinės pamainos buvau nuvažiaves prie jūros trumpam. Ritė tikrai maloniai nustebino. Monetas kabina žymiai gyliau (kopose išlindo netgi 1 centas 1925m ) Skenavimo greitis beveik padvigubėjo palyginus su mono 9" Ritė nera sunki, kažkokių pasikeitimu dėl laikimo rankoje nepastebėjau. Beje, dabar labai gerai mato rudus centus, nes prieš tai juos rodydavo kaip juodą metalą.
 2. Minelab detektoriai

  Pailgintos čia turi omeny elipsinės ritės? Su objekto identifikavimu nėra bėdų kai turi pinpointerį. Pas mus mažiau skarbonkių, įvedus taros užstatą Bet liežuvių nuo jų pakankamai, ir tenka rinkti, nes skamba kaip smulkus aukso žiedas.
 3. Minelab detektoriai

  Na vien dėl greitesnio paplūdymio "skenavimo" jau verta susimastyt... Konkurencija pas mus nemaža Galvoju, gal reikia imti ne 10,5", o 15"? Pažiūrėjus youtubę, gana populiari praktika Mars Goliath, Minelab arba ... ? Mažus folijos gabaliukus ir dabar puikiai mato 7,5kHz ritė. Bet laimėi, mūsų paplūdiniai gana švarūs. Ne dėl to kad žmonės nešiukšlina, o dėl to kad kasėjai surenka visas šiukšlės
 4. Minelab detektoriai

  Sveiki. Noriu paklausti jūsų patarimo dėl ritės keitimo. Turiu Minelab x terra 705 su mono ritė 9" 7,5kHz. Esu klaipėdietis, tai dažnai kasinėju prie jūros. Į vandenį nelipu, tik ant smėlio. Tai pats klausymas būtų, ar verta keisti ritė į DD 10,5" 18,75kHz ? Arba būtų dar koks variantas kuris tiktu paieškai būtent prie jūros? Dabar kaip ir esu patenkintas rezultatais, todėl ir iškilo tokia dilema, ar verta keisti, ar bus gerėsnis rezultatas... ?
 5. Ventiliacijos vamzdis?

  Aciu visiems uz atsakymus O del antros nuotraukos yra kokiu minciu ?
 6. Ventiliacijos vamzdis?

  Ir prie tos pacios temos, ant senos vokiskos sodybos pamatu yra tvirtai ismeigtas toks vamzdis. Kas tai galetu buti ?
 7. Sveiki, Vaiksciodamas miske radau toki vamzdi. Kam jis yra skirtas? Ar gali buti po zeme koks bunkeris? Beje varztai yra nauji. Mazdaug uz 50m stovi dar toks pat.
 8. Gal kas atpažins monetą?

  Ačiū labai! Gaila kad mirusi
 9. Parduodu Ace 250 ir magnetas F300 x2

  magnetas - 70 eu
 10. Parduodu Ace 250 ir magnetas F300 x2

  magneto kaina 80eu
 11. Parduodu Ace 250 ir magnetas F300 x2

  Magneto kaina 90 Eur
 12. Parduodu Ace 250 ir magnetas F300 x2

  Ieskiklis parduotas, liko magnetas
 13. Sveiki, Parduodu: Garrett ace 250 ieskiklis, naudotas 3 sezonus, yra nusidevejimo pozymiu bet veikia gerai. Be elementu. Kaina 110 Eur Dvipusis magnetas F300, naudotas 5-6 kartus su virve 20m. 6mm. Kaina 100 Eur Klaipeda. c. Parduodamo daikto nuotrauka yra privaloma (ne nuoroda į šį ar panašų daiktą).
 14. Monetos identifikacija

  Aciu uz atsakymus. Stovis is tikro geresnis negu atrodo foto. Sakyciau, galima butu dar isspaust, nes nuvaliau ant greito su soda ir tiek...