EdvardasG

Nariai
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About EdvardasG

 1. Skyrelis "žaliems"

  Nelabai čia patikimi palyginimai man atrodo, ypač dėl gylio. Pasižiūrėkit, daug aukštesnės klasės aparatų kaip stovi su mažesniais gyliais. Kiek youtube žiūrėjau f2 prie to pačio gylio prasčiau pasirodo už ace 250. O šeip jei fisheris duoda 5 metų garantiją, tai apie kokybę šį tą pasako.
 2. Skyrelis "žaliems"

  Sveiki, gal galėtumėt išsakyti savo argumentuotą nuomonę kuris iš šių detektorių yra geresnis. Garrett ace 250 , Whites CoinMaster ar Fisher f2. ( Gal dar kažką praleidau įdomaus šiame kainų segmente ? ) Rinksiu ne tik monetas, bet ir juodą metalą, norėčiau kad rastų jį ir iš giliau. Labiausiai linkstu prie fisherio... Ačiū už pagalbą.
 3. Kiti detektoriai ir ritės

  O kas su gamintojo puslapiu ? prašau - http://www.wildgameinnovations.com/ Ši USA firma neišsiskiria didele md gausa, bet gamina stebėjimo kameras, prekes medžiotojams ir kitokias prekes. Man atrodo gan rimta, tik nereikia mokėt už brand'ą ir tiek. o čia video. https://www.youtube.com/watch?v=Ls1JM690S4s kaip matosi garettas 250 panašiai dirba, praščiau šiek tiek.
 4. Kiti detektoriai ir ritės

  Sveiki, gal kam teko susidurti su Wildgame Innovations EFX MX 200 detektoriumi ? Labai įdomu kad kainos jų labai banguoja, lietuvoje kainuoja 318 eurų o usa 174 usd. Tai daugiau nei dvigubai. Prisideda pvm, siuntimas, gal muitas ir vis tiek gaunasi pigiau atsisiūti iš už atlanto. Tik ar vertas jis ko nors ? Gal kas girdėjot, Yra youtubei testų visokių, tai vidutiniškai jis taip pasirodo. Ar nebus kokių problemų su patikimumu ? Atrodo neblogai, bet ar nebus tai visas jo didžiausias privalumas ?