MAKSAS

Nariai
 • Parašė

  159
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  7

MAKSAS paskutinį kartą buvo geriausias Sausio 30

MAKSAS turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

84 Excellent

2 sekėjai

Apie MAKSAS

 • Rangas
  Patyręs

Profile Information

 • Miestas
  Jurbarkas
 • MD
  Garrett At Pro

Paskutiniai lankytojai

188 profilio peržiūros
 1. Sveiki mielieji.Dar šiek tiek radinių,bet čia jau ne mano.Taip darbuojas nuo pavasario Mariukas -mano kolega -kuriam visai nesunkiai įpiršau šį hobį . Jis su ACE400i .Na kadangi jis foto nelabai sugeba įkelti-beveik viską kas iš vandens, įmetu aš.Jei paklaustumėt manęs -ar nesigailiu įgijęs kolegą-atsakau sąžiningai-gailiuosi. :-( kiek žinau vieną auksinį žiedelį pardavė ir dar labai įspūdingas sidabrinis nepakliuvo į kadrą ,nes nebuvo pasiėmęs.
 2. Ir dar .Tik jau iš vietinių gelmių.Sudėjau pagal radimo eiliškumą.Labai jau sudėtinga viskas buvo.Vanduo šaltas, drumstas,dugnas šliukas,bridkelnės prakiuro...žiedas be prabos.
 3. Būna ir sausu paraku randi.Retai ,bet jis išbyra kaip sausas.Gal būt išraunant kulką, maža parako kruopelė papuolė tarp gilzės sienelių ir atsiradus trinčiai užsidegė visas turinys.Gal...
 4. kaip sekas kolega?

 5. Sunku suvokt kaip taip.Bet čia atvejis iš patarlės ,kad ir lazda iššauna kartą gyvenime.Aš su replėm už kulkos sugriebiu ir gilzę rankoj laikant nesunkiai tos puvenos atsiskiria.Dėl atsargos pirštines reiks mūvėt.
 6. o aš vakar Jurmaloi nieko panašaus taip ir neradau.Nors braidyta kokias 4 val buvo.Pinigėliai.Ydomesni tai ,kad pora monetėlių Baltarusiškų pasėmiau.1 ir 5 kapeikos.Jie ne taip senai metalinius įsivedė.Dar švininis ešeriukas.Nelabai supratau kam skirtas .Puošalas ar žvejybai.Tai tiek. j
 7. http://www.picshare.ru/view/8143350/ deja nesimato viršutinio žodžio pradžios.
 8. ...ale kaip greitai žmogus išpy...dėja...žiedas neauksinis-nesėkmė mat.:)
 9. Viskas gerai.Lietuvos Prabavimo Rūmų logotipas.
 10. Gal laikas siūlyt varijantus..nieko prieš jei būtų kur prie vandens...nebūtinai jūra...tiktų ir ežeriokas.
 11. Taip ir yra-stebėjau kaip su šortais stačia galva vandenin...atsivėsine vėl prie kortų ,čipsų ir gėrimų.
 12. Apvyniojau ritę raudona izoliacija.Bet čia ne koks MD tiuningas.Taip patogiau.Ryškesni ritės kontūrai, drumstame vandenį geriau matosi.Gamintojai galėtų į tai atsižvelgt, gamindami ritei apsaugą.
 13. Laumžirgis taip pat neabejingas geriems signalams