vaivadukas

Nariai
 • Parašė

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

0 Neutral

Apie vaivadukas

Profile Information

 • Miestas
  Grg

Paskutiniai lankytojai

609 profilio peržiūros
 1. Sveiki. Mačiau jaune vieną diskusiją šia tema bet jos visos jau gana senos. Taigi teatleidžia man moderatoriai, bet manau naudinga būtų tiek man tiek kitiems kolegoms sužinoti apie dabartinę įstatimų situaciją dėl paieškų metalo detektoriumi. Teko skaityti keletą straipsnių jog dabar atseit su metalo detektoriumi tegalima ieškoti tik jums ar kam kitam nuosavybės teise priklausančių objiektų su raštišku leidimu kasinėti tame žemės plote ? ar tai tiesa ar eilinės žiniasklaidos blevyzgos siekiant kąnors išgąsdinti ar atgrasyti nuo šio hobio ? Jei ne, tai kaip dabar ištiesų ? savoje žemėje bent jau galiu kasinėti jei tai ne KPD zona ?
 2. Manau kolkas jog kompanija ,,Pierce-arrow" rėmė rusus dalimis antrojo pasaulinio karo metais. Ar taip tikrai buvo ar tai bloga hipotezė ?
 3. Hmm. Idėja tikrai gera, niekad nebuvau ieškojęs dar, bet rasti nepavyko nieko . Jei ką tas numeris tai 285729.o štao kompanija kurios logotipas galbūt pavaizduotas. Teko matyti tos kompanijos logo šešiakampyje, tačiau perdurtas žodis visas, o ne tik raidė W . Gal būt tai koks trumpinys ar ką. http://leadheadpencils.blogspot.lt/2013/09/im-sure-thats-what-they-were-shooting.html
 4. Dėl dalies taimanau kad tai ,,Štuceris" hidraulinės sistemos ir tikrai ne kranas. Man įdomiausia logotipas. Nes manau tikslesnio nurodymo nei tiesiog,,Štuceris" nesulauksiu. Na taip, štuceris, įsitikinau. tik manau juos ne vien MTZ traktoriuose naudojo (www.samadielkos,lt mačiau nuotrauką su kažkuo panašiu) nes keista kad manasis štuceris turi serijos numerį.
 5. ne kranas. Tikrai. 2 dalys jo tik. Sukunėjasi, bet išardyt neįmanona nes gamykliškai užkalta, plius kuginis sriegis. ne kranas. Tikrai. 2 dalys jo tik. Sukunėjasi, bet išardyt neįmanona nes gamykliškai užkalta, plius kuginis sriegis.
 6. ne nėra kontaktų.Čia atrodo hidraulinės ar kokios nors tai skysčių varinėjimo sistemos dalis. Logotipas tai W arba M šešiakampyje pradurta strėle.
 7. Gali būti, bet ką reiškia tas logotipas, kieno jis ?