liocha87

Nariai
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About liocha87

Recent Profile Visitors

578 profile views
 1. Rastas pakabukas, kas žino kelintu metu ir kas jame parašyta, dekui
 2. Ieškotojų sąskrydis 2016

  -2 dalyviai, musu masina sugedo..
 3. Povandenine video transliacija

  Už kažko buvo užkabinta, tada nuleidom kamera, nieko nepamačiau prikabinto, neistraukiem nieko, taip magnetas atrodo keliamas iš dumblo.
 4. Povandenine video transliacija

  nufilmuoti idomesniu iskelimu nepavyko
 5. Povandenine video transliacija

  Ačiū už info, rytoj važiuosime ant ežero viską išbandyt, pažiūrėti ką tobulinti reikia :-) Ačiū už info, rytoj važiuosime ant ežero viską išbandyt, pažiūrėti ką tobulinti reikia :-)
 6. Sveiki, nuo pradziu, ieskant ezere paieskos magnetu is plausto daznai kazkas uzsikabina poto traukiant atsikabina, ir taip daug kartu.. istraukta is ezero ne tik metalo, bet ir saku, rastu.. buvo daug vietu kur nebuvo ustraukti daiktai.. Ideja tokia: turiu kamera su wifi funkcija su povandeniniu deklu, pasidarius antena transliuoja laisvai is poros metru gilio. Yra uzsiimanciu filmavimu povandeniu? ar matysis kas nors? kad veltui neeikvot savo jegu medienos traukimui, idomi forumieciu nuomone. p.s. yra povandeninis zibintas.
 7. su nel big kolkas konstrukcija nekliba dazniau eit kasinet ir prades.. su originale ace 250 rite irgi daug smulkmenu rades, sratukus ne karta rades, kol surasi juos su didele rite geriausia eiti jau isvaiksciuotas vietas, kur daug geru daiktu rasta, manau butent tam ji skirta
 8. sveiki, turiu nel big rite, nusistates all metal, girdziu pagal garsa ir pagal skale, jei juodas metalas tai nekasu, jautrumas -2, -1. Sita ryte yra didziaisia is nel, ir didziausia gyli ima, is trukumu pavargsta ranka muosikuojant.Uzterstuose vietose neimanoma susigaudyti. Sunkoka nustatyti radinio tikslia vieta. Be pinpointerio neimanoma kasti.
 9. Sveiki, radau sena žiebtuvėlį, būtų įdomu sužinot kelintu jis metų, kam priklausė, ir kaip atrodė naujas. Internete šito žiebtuvėlio neradau. Ačiū.