adzius

Nariai
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

adzius last won the day on May 26

adzius had the most liked content!

Community Reputation

32 Good

1 Follower

About adzius

Profile Information

 • Miestas
  Kaunas
 • MD
  Garret ace 300i

Recent Profile Visitors

1,250 profile views
 1. O man dabar kas kelintą prisijungimą užblokuoja ir sako, kad nebetinka slaptažodis. Kelis kartus per diena leidžia atnaujinti slaptažodį, bet po kiek laiko vėl blokuoja.
 2. papildau... labai retai, bet kartais suveikia pass recovery. Bet pastebėjau, gal tai sutapimas, o gal ne, bet pasijungus prie Kablio per telefoną, vėl viskas palūžta ir vėl nebepriima slaptažodžio. Ar niekam daugiau taip nepasitaikė? Dabar per telefoną bandysiu nesijungti ir stebėsiu, kaip veikia puslapis.
 3. Sveiki, į kablio forumą jungiuosi iš keleto kompiuterių ir vieno arba dviejų android įrenginių, nes rašo, jog pass netinka. Turėjau ir žinojau slaptažodį, bet kažkas atsitiko ir nebegaliu iš įrenginių prisijungti. Mėginau net ir kitas variacijas, kurias galėjau naudoti, kaip pass, bet daėjau iki laikino blokavimo. Tai laimė, kad viename iš įrenginių pailkęs automatinį slaptažodžio užpildymą ir tik jame pasijungiau, kad parašyčiau čia žinutę (niekas kitas prie to įrenginio negalėjo prieiti ir slaptažodžio negalėjo pakeisti. Panašu, jog čia neveikia ir funkcija ,,užmiršau slaptažodį", nes bent keletą kartų bandžiau atsisiųsti naują ir nė karto žinutė iki pašto nedaėjo (paštas teisingas). Parašyti į supportą taip pat neišeina. Dėl to pakūriau šitą tema. Gal kaip nors puslapio adminai man galėtų pagelbėti?
 4. Pozemiai

  Sveiki, būtų daug įdomiau, jei parašytumėte pilną informaciją, aplinkybes ir pan. O dabar tik nuotraukos, kurios įdomios, bet nepasako nieko. Ačiū.
 5. Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas.
 6. Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra . Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.
 7. Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:
 8. 2020 monetos

  lengvas prasibėgimas lauke: p.s. foto kažkodėl apverstos, nors kompe rodo tiesiai...
 9. kokia tai saga?

  Kaip reikėtų žiūrėti? Pirmas paveiksliukas ar antras? Bandžiau paieškas googlej: ,,saga 10", ,,saga 0r", ,,pugovica 10". Kažkaip neužsikabinu.
 10. 2019 metų radiniai

  tai, kas pavaizduota ženkle, panašu į kažkokio regiono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ženkliuką, gal net segamą ant kepurės. Matosi šalmas, kirvis ir kažkas panašaus į kablį traukimui, kur dedamas ant pagalio galo. Belieka išsiaiškinti, kokio regiono. Galbūt galima būtų užsikabint už ten, kur jis rastas... kažką su liūtu esu matęs Tauragės regiono ženkle... bet galiu būti visiškai neteisus ir čia ne gelbėjimo tarnybos ženklas ir net ne Lietuvos...
 11. Kas čia galėtų būti?

  Ką pavyko rasti,tai įdedu nuorodą iš google. Per telefoną kitaip neišeina. Atsidarius nuorodą spauskit pirmą pasirinkimą. Ten rašo,kad buvo toks rastas ir yra paveiksliukas. Čia kažkoks žetonas,kurio kitoje pusėje Abramovič herbas. Rusų kalba gan aiškiai aprašyta. https://www.google.com/search?q=dextera+tva+salva+bit+me+devs&source=lmns&bih=512&biw=360&prmd=inv&hl=lt&ved=2ahUKEwjx1eaxkczlAhVBC5oKHQSXD68Q_AUoAHoECAAQAg
 12. 2019 metų radiniai

  šiandienos pasivaikščiojimas...
 13. Apturėta belenkiek džiaugsmo,kai išlindo toks kryžius. Žymėjimų jokių nėra,tai sprendžiu,kad tai tiesiog kažkoks papuošimas... Metalas kaip žalvaris ar bronza,sunkokas. Puikiai išsilaikiusios kilpelės. Googlej nesugebėjau tokio pat rasti,bet labai ilgai tam laiko ir neskyriau...
 14. Garrett detektoriai

  Nesu turejes bevieliu ausiniu ir kazkaip nesidomejau,nes nebuvo aktualu,bet isivaizdavau,kad ten yra kistukas su adapteriu. Vaikystej kazka kaimynas turejo ir ikisdavo i muzikini centra ir vaiksciodavo namie su bevielem ausinem - toks vaizdas atminty likes. Reiks truputi apsisviest tada man...
 15. Garrett detektoriai

  paprastas klausimas: ar ACE 300i detektoriams eina pajungti paprastas buitines bevieles ausines? Nekalbėkime apie buitinių ausinių patvarumą lauke. Tiesiog, ar nusipirkus paprastas bevieles ausines ir įkišus į ausinių lizdą bus galima girdėti?