adzius

Nariai
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by adzius

 1. O man dabar kas kelintą prisijungimą užblokuoja ir sako, kad nebetinka slaptažodis. Kelis kartus per diena leidžia atnaujinti slaptažodį, bet po kiek laiko vėl blokuoja.
 2. Sveiki, į kablio forumą jungiuosi iš keleto kompiuterių ir vieno arba dviejų android įrenginių, nes rašo, jog pass netinka. Turėjau ir žinojau slaptažodį, bet kažkas atsitiko ir nebegaliu iš įrenginių prisijungti. Mėginau net ir kitas variacijas, kurias galėjau naudoti, kaip pass, bet daėjau iki laikino blokavimo. Tai laimė, kad viename iš įrenginių pailkęs automatinį slaptažodžio užpildymą ir tik jame pasijungiau, kad parašyčiau čia žinutę (niekas kitas prie to įrenginio negalėjo prieiti ir slaptažodžio negalėjo pakeisti. Panašu, jog čia neveikia ir funkcija ,,užmiršau slaptažodį", nes bent keletą kartų bandžiau atsisiųsti naują ir nė karto žinutė iki pašto nedaėjo (paštas teisingas). Parašyti į supportą taip pat neišeina. Dėl to pakūriau šitą tema. Gal kaip nors puslapio adminai man galėtų pagelbėti?
 3. papildau... labai retai, bet kartais suveikia pass recovery. Bet pastebėjau, gal tai sutapimas, o gal ne, bet pasijungus prie Kablio per telefoną, vėl viskas palūžta ir vėl nebepriima slaptažodžio. Ar niekam daugiau taip nepasitaikė? Dabar per telefoną bandysiu nesijungti ir stebėsiu, kaip veikia puslapis.
 4. Pozemiai

  Sveiki, būtų daug įdomiau, jei parašytumėte pilną informaciją, aplinkybes ir pan. O dabar tik nuotraukos, kurios įdomios, bet nepasako nieko. Ačiū.
 5. Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas.
 6. Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:
 7. Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra . Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.
 8. 2020 monetos

  lengvas prasibėgimas lauke: p.s. foto kažkodėl apverstos, nors kompe rodo tiesiai...
 9. kokia tai saga?

  Kaip reikėtų žiūrėti? Pirmas paveiksliukas ar antras? Bandžiau paieškas googlej: ,,saga 10", ,,saga 0r", ,,pugovica 10". Kažkaip neužsikabinu.
 10. 2019 metų radiniai

  tai, kas pavaizduota ženkle, panašu į kažkokio regiono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ženkliuką, gal net segamą ant kepurės. Matosi šalmas, kirvis ir kažkas panašaus į kablį traukimui, kur dedamas ant pagalio galo. Belieka išsiaiškinti, kokio regiono. Galbūt galima būtų užsikabint už ten, kur jis rastas... kažką su liūtu esu matęs Tauragės regiono ženkle... bet galiu būti visiškai neteisus ir čia ne gelbėjimo tarnybos ženklas ir net ne Lietuvos...
 11. Kas čia galėtų būti?

  Ką pavyko rasti,tai įdedu nuorodą iš google. Per telefoną kitaip neišeina. Atsidarius nuorodą spauskit pirmą pasirinkimą. Ten rašo,kad buvo toks rastas ir yra paveiksliukas. Čia kažkoks žetonas,kurio kitoje pusėje Abramovič herbas. Rusų kalba gan aiškiai aprašyta. https://www.google.com/search?q=dextera+tva+salva+bit+me+devs&source=lmns&bih=512&biw=360&prmd=inv&hl=lt&ved=2ahUKEwjx1eaxkczlAhVBC5oKHQSXD68Q_AUoAHoECAAQAg
 12. 2019 metų radiniai

  šiandienos pasivaikščiojimas...
 13. Medalikėlis ir saga. Medalikėlio tokio pat neradau internete, tai gal koks įdomesnis tada... bet čia bus naujesnių laikų tikriausiai, na, o saga, tik tiek pavyko rasti, kad susiję su ,,Vremevych herbu".
 14. Apturėta belenkiek džiaugsmo,kai išlindo toks kryžius. Žymėjimų jokių nėra,tai sprendžiu,kad tai tiesiog kažkoks papuošimas... Metalas kaip žalvaris ar bronza,sunkokas. Puikiai išsilaikiusios kilpelės. Googlej nesugebėjau tokio pat rasti,bet labai ilgai tam laiko ir neskyriau...
 15. Garrett detektoriai

  Nesu turejes bevieliu ausiniu ir kazkaip nesidomejau,nes nebuvo aktualu,bet isivaizdavau,kad ten yra kistukas su adapteriu. Vaikystej kazka kaimynas turejo ir ikisdavo i muzikini centra ir vaiksciodavo namie su bevielem ausinem - toks vaizdas atminty likes. Reiks truputi apsisviest tada man...
 16. Garrett detektoriai

  paprastas klausimas: ar ACE 300i detektoriams eina pajungti paprastas buitines bevieles ausines? Nekalbėkime apie buitinių ausinių patvarumą lauke. Tiesiog, ar nusipirkus paprastas bevieles ausines ir įkišus į ausinių lizdą bus galima girdėti?
 17. ar tai moneta?

  Na,taip ir galvojau,kad kažkam,tai bus labai aišku. Ačiū už informaciją.
 18. Sveiki. Po nemažai metų domėjimosi detektoriavimu,pagaliau užkrėčiau ir savo tėvą,kuris neilgai trukus nusipirko garretuką. Kai ko jau esam radę ir identifikavę,bet vieno daikto neišeina atpažinti. Bandžiau visokias užklausas googlej, net ir angliškai,bet nesugalvoju,kaip dar paklaust. Taigi,metu į šią temą... nei tai moneta,nei tai koks kitas daiktas. Aiškiau matosi tik tai,kas matosi foto ir daugiau nieko. p.s. jei kam tai labai akivaizdu,tai nepykit,monetose mes dar esam labai žali ir dar nesigaudom. Vėliau į monetų skiltį įdėsiu radinukų.
 19. 2018 metu monetos

  keletas naujokų geresnių radinukų 2018 metų rudenį...
 20. Nuorodėlės

  tuo pačiu, ten yra jau iki 6 serijos...
 21. http://putlockers.fm/watch/7vNeNLdR-detectorists-season-3.html 3 sezono 1 serija. Angliškai...
 22. Nuorodėlės

  http://putlockers.fm/watch/7vNeNLdR-detectorists-season-3.html 3 sezono 1 serija angliskai
 23. Girna su zydu arba kažkokia kalba.

  P.S. jei čia jidiš kalba, tai turbūt į foto reikėtų žiūrėti apvertus ją žemyn galva... raidės tada panašesnės būtų i jidiš... http://www.omniglot.com/writing/yiddish.htm
 24. Girna su zydu arba kažkokia kalba.

  Nebūtinai tai yra girnos ir nebūtinai antkapis. Girnoms, sakyčiau, per maža skylutė. Tai gali būti memorialinis akmuo su iškaltu įrašu. Kai sužinosim, kas ten iškalta, tada ir matysim ,kas per daiktas... Ir šiaip, sunku įžiūrėti, ar ten akmuo, ar betonas.
 25. durtuvas

  Sveiki, gavo tėvas senokai dovanų gimtadienio proga iš draugo tokį durtuvą. Kadangi niekas iš mūsų nesidomime militarizmu, tai mums jis ,,vienas iš daugelio". Įkeliu parodyti ir gal kažkas galės pakomentuoti plačiau. Kiek pats skaičiau, tai linkstu link Austro-Vengrijos, bet sunku pasakyti. Matosi, jog durtuvo galas tikriausiai ,,apdirbtas" ir patrumpintas - ilgis 34 cm. Abiejuose ašmenų pusėse matosi tam tikri žymėjimai, pagal kuriuos ir sprendžiau, jog durklas Austro-Vengrijos.. bent jau googlej radau panašių labai. Bet viską komplikuoja įspaudas L.R., kurį aš nedrąsiai šifruočiau Lietuvos Respublika. Bet, kažin ar tai tiesa.. nebent tai reiškia, kad jis kažkada buvo tapęs LR karo inventoriumi. Žodžiu, palieku spręsti specialistams ir laukiu jūsų nuomonių. P.S. domintų ir materialinė vertė, bet parduoti nesiruošiam, pasiliksim sau. <img src="https://www.ipix.lt/images/00da1d6da598e28ed716d6b4fef3d88e.jpg"alt="00da1d6da598e28ed716d6b4fef3d88e.jpg" border="0" /> <img src="https://www.ipix.lt/images/4e792a651becc0d6e793d6e2fa98bb01.jpg"alt="4e792a651becc0d6e793d6e2fa98bb01.jpg" border="0" /> <img src="https://www.ipix.lt/images/ffff92164d71e250f7b2870aa5db3770.jpg"alt="ffff92164d71e250f7b2870aa5db3770.jpg" border="0" /> <img src="https://www.ipix.lt/images/882e57a57bfcea4b030fdd3612d07ce0.jpg"alt="882e57a57bfcea4b030fdd3612d07ce0.jpg" border="0" /> <img src="https://www.ipix.lt/images/6119895277701e3e8d2f98b9cb42eca0.jpg"alt="6119895277701e3e8d2f98b9cb42eca0.jpg" border="0" /> jei reikės, foto nuorodas ryt pakoreguosiu, nes per ipix metu pirmą kartą ir gavos kažkaip kreivai.