AntoskaLT

Nariai
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AntoskaLT

Profile Information

 • Miestas
  Vilnius
 • MD
  Nėra

Recent Profile Visitors

549 profile views
 1. Suskilo paieskos rite

  O gal galit patarti kuo hermetint? Ar epoksidiniai klijai tinka? Ar galiu tas trukimo vietas dar praplatint su irankiais tam tikslui kad geriau suklijuotu?
 2. Sveiki, nukrito MD ir suskilo rite:/ MD garret ace 250. Rite originali kur buna su siuo MD. Rite skilo poroje vietu ant plokstumos ir beveik visa rites puse (sonas) matosi kad atsiklijavo ir atsirado tarpelis. Kazkaip galima ja sutaisyt ar jau ismetimui? Jei taisyt, tai gal galit patarti kaip ta tvarkingai padaryt ir ar nepakens tikslumui ir MD parodymams?
 3. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • IEŠKAU
  • Naudotas

  Sveiki, Ieškau išsinuomoti kelioms dienoms geresnės už standartinę Garret ACE 250 ritės (NEL Tornado ar panašios). Su standartine rite nepavyko rasti objekto miške (galimai trūksta gylio). Paiešką vykdyčiau savaitgalį, tai būtų puiku jei pavyktų sutarti bent porai dienų. Jei kažkas galėtų pagelbėti parašykite čia asmeninę žinutę arba į el. paštą antoska11@gmail.com, tikrai rasime abiems pusėms naudingą sprendimą

  $15.00

 4. Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar galiu apklijuoti ritės apatinę ir šoninę plokštumas paprasta juoda izoliacija? Ar toks apsaugos būdas nepakenks aparato jautrumui ir gyliui?
 5. Garrett detektoriai

  Dėl patirties taip, su standartine rite (1 padala iki max jautrumo) kasėm aplamai visus signalus, nes zona paieškos nedidelė (daiktas juodo metalo). Iškasėm tik visokias šiukšles/smulkmes. Manau, kad konkrečiai pritrūko gylio standartinei ritei, todėl ir svarstau ar verta investuoti ar ir didesnė ritė nepagelbės.
 6. Garrett detektoriai

  manau, kad problema yra tame, jog objektas užkastas miške, samanos ganėtinai purios ir vien jos "suryja" kokių 10-15 cm...
 7. Garrett detektoriai

  Sveiki, Turiu garrett ACE250. Turiu klausimą dėl ritės (dabar originali). Kiek pastebėjau su tokia rite randu didesnius objektus ~20-25 cm gylyje. Bandžiau ieškoti miške užkasto daikto (jis ten 100 proc. yra ir nemažo dydžio), tiesiog tiksliai nepamenu vietos, bet zona aiški. Kasiau beveik max jautrumu (truko vienos padalos iki max), kasiau visus signalus, tačiau nieko nepavyko aptikti (tik šiukšlės). Ar pagelbėtų man šioje situacijoje kita, geresnė/didesnė ritė (ar duotų daugiau gylio, nes daiktas galima guli ~35-45 cm gylyje)?
 8. Sveiki, Apie pačius magnetus informacijos yra pakankamai. Tik va mokykloje nesimokiau fizikos labai stipriai, tai nelabai suprantu. Vienur rašo, kad magnetas gali traukti tarkim auksą, kitur rašo, kad netraukia. Aš suprantu, kad gali būti su mažiau arba daugiau priemaišų ir t.t Gal galit pasidalinti kokia tema ar straipsniu kur būtų normaliai aprašyta, kas vis gi limpa prie magneto o kas visiškai ne.