Huronas

Nariai
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Huronas

Profile Information

 • Miestas
  Siauliai

Recent Profile Visitors

606 profile views
 1. Sveiki, gal kas atpažinsite markiruotę ant obliaus, ką ji reiškia ir gal nusako kur pagamintas bei koks laikotarpis. Obius rastas tiesiogiai pas senelį ant palėpės, kadangi išėjo amžino atilsio tai paklausti nebepavyks.
 2. Ar tai raktas?

  O kur tokias naudodavo? Ištraukiau iš seno šulinio apleistoje/sudegusioje sodyboje.
 3. Ar tai raktas?

  Pridedu daugiau foto ir dar viniu foto, ar tai ranku darbo kalvio vinys?
 4. Sveiki is upes istraukiau sitoki gelezini daikciuka, panasus lyg specifinis raktelis.
 5. Paieškos magnetai

  Dekui, bet jau Dauguvos tokio pynimo ir tik kiek storesne, 30m ilgio nusipirkes buvau, nebloga virve, nesiskundziu. O magneta pirkau is pigienergija.
 6. Paieškos magnetai

  Gal atsiras kas labiau apsvies kokia virve pirkti, sukta ar pinta, keliu pinimu, kokio skersmens ir svarbiausia is kokios medziagos pagaminta? Dekui.
 7. Paieškos magnetai

  O i zieda surisimo kilpa nuo pasikartojancio trinimosi nenudyla? Youtubeje maciau, kad taip risti nerekomenduoja, nes galimai nudils ir nutruks. Kokias virves, kokio storio, kokio pinimo naudoti? Kaip suprntu reikia,kad kuo maziau tampytusi, nepailgetu?
 8. Paieškos magnetai

  Sveiki, gal galite pasidalinti video ar nuotraukomis kokius mazgus naudojate virvei suristi su magnetu? Ir gal patarsite kokia virve pirkti? Dekui.
 9. 2016 metų radiniai

  Tai taip išeina ka randate, pvz šiuose nuotraukose, viska turite per savatę pristatyti KPD ar klystu? Noriu pradėti užsiiminėti šiuo hobiu, tik baisu istatymui nenusižengti.