seeeeilius

Nariai
 • Content count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

seeeeilius last won the day on June 29 2017

seeeeilius had the most liked content!

Community Reputation

162 Excellent

About seeeeilius

 • Rank
  Ieškotojas

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Pasvalys
 • MD
  XP Deus

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. medalikėlis ir saga

  Pats pirmas tai rusiškai vadinama - kanina (arklio pakinktų detalė dirželis per ją verdavosi). Sagą panašią tekę rasti tik čia nelabai matosi bet mano panaši buvo tai angliškas herbas bet čia galiu klysti.
 2. Žvaigždutė

  Sveiki. Po paieškų su išjungtu detektoriumi eidamas namo per suartą lauką vizualiai radau ant molio grumsto išartą va tokią žvaigždę. Isimečiau prie radinukų. Pirma mintis kad tai pentino ratukas tik kažkos tai didokas 5 cm skersmuo ir pernelyg aštrus pasirodė plius centrinė skylė neišdilusi nesimato sukimo žymių. Kai nuploviau pasirodė paauksavimo pėdsakai tai kilo mintis o gal čia kokio ordino detalė? Kas tai galėtų būti? Gal kas turite minčių?
 3. Monetos identifikacija

  Normaliai ji sidabrinė turėtų būti ar bent jau maišyto sidabro.
 4. Del metalo ieskikliu

  viskas labai gražu tik man užkliuvo žodžiai - raudona zona ir ekskavatoriuas žemės kas ten per veikla daroma
 5. Del kratos

  sory jei įžeidžiau.
 6. Litų banknotai

  aš irgi nieko prieš turėt 200 lt atminimui tad va jau du suinteresuoti
 7. Litų banknotai

  na mielieji gal kas turite man 1991 m. 10 litų 20 o ypač 50 litų banknotų už jų nominalo vertę parduoti mielai po vieną paimčiau? jei pamenat jie pirmieji po vagnorėlių pasirodė labai trumpą laiką buvo ir pašalinti dėl prastos apsaugos, jų kainos kosminės. Kas domitės tuo tikriausia žinote kokios jų kainos net kolegos minimi litų banknotai jau turi kainą. Pvz. pamenate 5 litų banknotus? net prastos būklės dabar 10 eurų, o geros būklės 19€ taigi pabrangęs nuo savo vertės net 13 kartų. Mano patarimas jei tie banknotai geros būklės nelenkti nenudėvėti neplyšę ir turi galimybę leisti juos įdėti albuman kokiam laikyk. Na 13 kartų kaip penketukai gal nekils, bet pigti tikrai nepigs.
 8. Radinukas muziejui

  čia gali ir ritę netyčia sudaužyt į tokius pernai man taip pat buvo tik voveruškų deja neradau. Nebežinai ku daryt ir signalai ir grybai o dar jei svetimas miškas ir galva sukasi
 9. 2017 metų monetų radiniai

  tas porno visur
 10. 2017 metų monetų radiniai

  kokius giluminius nustatymus darot ant deus? nes panašiai pievas perskanuoju
 11. XP detektoriai

  Nu ką pagaliau ir aš jau turiu MI-6 toks mažas, bet sunkus. Pradžioje sunkiai kalbėjosi su deusu, bet po kelių įjungimų išjungimų stabilizavosi ir dabar veikia puikiai. Labai jautrus ir didelis plotas jautrumo man 35 per akis o su 50 manau galima dirbt kaip su tikru detektoriumi. Kol kas tik dideli pliusai iš šio pino. Lyginant su wader li šis tikrai smagesnis. Taigi Irfai ačiū tau o su ta povandenine antena tai nelabai ten suprantu tie laikikliai kur prisiklijuoja ant štangos jie tipo visam laikui?
 12. Del metalo ieskikliu

  Leonardai gal gali plačiau papasakoti apie tą draugo užsakymą ir pranešimą dėl neteisėto naudojimo? ta prasme jam net nepardavė ar tik parašė įspėjimą prie atsiūsto detektoriaus? manau ten tiesiog pardavėjas apsidraudė, kad pats nenukentėtų, nes jei tu nusipirksi detektorių ir patrauksi į piliakalnio esančio raudonoje zonoje centrą tai tikrai baigsis liūdnai. Todėl pardavėjai ir parašo įspėjimą, na čia kaip su mikrobangėmis nebūdavo punkto kad mikro bangų krosnelėje negalima džiovinti gyvunėlių, kol viena dama išdžiovino katiną tada padavė kompaniją į teismą nes vartotojo gide nebuvo parašyta, kad negalima to daryti. Prisiteisė gražią sumą pinigėlių (vargšas katinas) o jei kasinėji savo žemėje ir ji nėra draudžiamoje zonoje, tai koks skirtumas sakai jei kas klausia kad ieškai pamestos grandinėlės arba kuprinikėje nešioji sauja mėšlo kratytuvų narelių geležinių ir visada gali pasakyt renku juodąjį metalą asmeniškai turiu tokią terbą per petį permetamą tai į ją visas iškastas šiukšles dedu toks įprotis, tai jei ką dar ir gamtą valau.
 13. Plytos apie XV a.

  Na mes čia į lankas nuklydome, BET kaip nori taip sakyk ant Gedimino kalno tikrai ne šabakštynas augo ten buvo rimti medžiai. Giminėje buvo ir yra žmonių kurie išmano tuos reikalus dėl medžių, asmeniškai tuo domiuosi ir pats stebėjau, kaip mano senolio buvo suvaldytas 1 km ilgio ir apie 8-10 m aukščio šlaito slinkimas kas met po 2-3 metrus dingdavo per visą ilgį. Taip procesas ilgas ir nuobodus truko apie 20-25 metus pradžioje sodinami krūmeliai po to greitai augantys menkaverčiai medžiai galiausiai rimti medžiai, dabar kai ten suaugo viskas net norėdamas to šlaito neišjudinsi. Rudenį žmonės su parasparniais atskrenda būtent prie to šlaito pasigėrėti jo spalvomis net foto keletą esu gavęs iš jų, nes pasirodo senolis medžius susodino pagal kažkokį ten vakarietišką metodą ir būtent rudenį tai pasimato ir tik iš parasparnistų tą pamačiau (senolis beje jau ATA buvo baigęs dvi Smetonos gimnazijos klases ir kažkaip tai žinojo kad su medžiais šlaitus sutvirtinti galima). O dėl Gedimino kalno - jei juos būtų kirtę palaipsniui po truputį kertant ir atauginant kitas tinkamesnes rūšis nebūtų buvę jokių nesąmonių, bet pas mus priimta belekaip bukagalvis pasirašė leidimą vykdytojai atvyko brūkšt brūkšt medžių nėra darbas padarytas. Aplamai dabar nėra jokios atsakomybės bet kurioje srityje - mano miestelyje darė cento renovaciją atvažiavo ekskavatoriai nukasė asfaltą po juo rado autentišką akmenimis grystą bruką - aikštę gatves ir t.t. iškasė viską sunaikino bruko akmenys nusėdo valdininkėlių kiemuose smėlio privarė paklojo akmens plytas apie kurių klojimą nieko neišmano tik jie išvažiavo tos plytos tą patį rudenį ir išsiklaipė dalį miestelėnai išnešiojo kitas pikti vairuotojai išmėtė nes briaunos padangas prakerta...viskas vyksta staigiai neapgalvojus valdininkėlis tik parašiuką suraito ir pirmyn... Dėl žaliojo terorizmo - gyvenu šiaurės Lietuvoje prieš 2 mėnesius užklydau į senai lankytą labai nuošalų ąžuolyną jis šimtametis ten vykę kovos tad mėgstu pasivaikščiot gilzių parankiot kartais kokią caro monetą ar sagą randu... tai kai atvažiavau vos radau vietą tą buvo viskas iškirsta sukrauta rietuvėmis paimti tik kamienai šakos po 30 cm ir storesnės suverstos ir paliktos po visą mišką ir tikrai nieks jų netvarkys, o juokingiausia tai kad privaloma palikti po vieną kitą medį iškirstame plote kad jo sėklos kristų ir padėtų greičiau atsistatyti iškirstam plotui tai va palikti ąžuolai tie kurie nudžiuvę, žali iškirsti o nudžiuvę palikti po kelių metų nueis savininkas sakys va nudžiuvo ir išsikirs ir tuos. Turiu n tokių pvz. kai tas žaliasis terorizmas klesti. Protingas pasimoko iš kitų klaidų, bet mes man atrodo pripratom laipioti ant to pačio grėblio ir tai netgi ima kelti malonumą, bandysim valyti trijų kryžių kalną ir kai po kirtimo praėjus keliems metams pasipils nuošliaužos tada sakysim hmm tai kažkur jau matyta ir bandysime daryti išvadas, kad tikriausia kaltas intensyvus transportas, lietus, gruntiniai vandenys ir t.t....
 14. 2017 metu radiniai

  aina peklon kaip jum sekasi su vištelėmis tomis baltas pavydas
 15. Plytos apie XV a.

  Priklauso nuo požiūrio vienam buratinka niekalas kitam vertybė man kiekviena buratinka paglosto dūšią. Jei kasinėji ne savo vietovėse kur tau nei šilta nei šalta vėl kitaip vertini daiktus nežinai istorijos tos vietovės ir t.t.. Aš savo krašte vaikštinėju tai kiekvienas radinukas įdomus domiesi iš kur galėjo atsirasti kas pametė ir t.t. O dėl KPD manau jie pirma turėtų pasidomėti valdžiažmogiais kurie rašo projektus dėl kultūros paveldo naikinimo - iškirto medžius Gedimino kalne rezultatai akivaizdūs čia tokia žala padaryta kad net šiurpai eina ar girdėti kokie atgarsiai iš KPD? nieko valdžiažmogiai padėję parašus dėl medžių kirtimo net nemojuoja ausimis ramūs sau sėdi.... mano nuomone KPD turėtų gyva grandine apjuosę rankomis stovėt ir saugot tą kalną. Juolab, kad chebrytė nnnntelektualų jau puse lūpų kalba, kad reikia trijų kryžių kalną išryškinti nukertant medžius taip kaip Gedimino kalną.... tad mano nuomone tai kad savo žemėje randi burtininką ir jos nenuneši KPD čia pati mažiausia problema. Ypač kai tokie dalykai dedasi valstybiniu mastu....nežinau, gal klystu, bet... kažkas turėtų rimčiau pradėti kovoti prieš valdžiažmogių siautėjimą ir nebaudžiamumą....