mintesas

Nariai
 • Parašė

  74
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

14 Neutral

Apie mintesas

 • Rangas
  Žalias

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Miestas
  Kaunas
 • MD
  Garrett AT pro, XP Deus

Paskutiniai lankytojai

671 profilio peržiūros
 1. Sveiki, gal ir nevisai į temą, bet užmačiau facebook grupėje parduodamą ir pagalvojau gal kam nors įdomu bus. Žmogelis prašo 40€.
 2. XP detektoriai

  Na tai smagu Irfai už tave, beje su praėjusiu gimtadieniu. Dar klausimas apie mi-6 susirišimą su pultu. Suršus pinpointeri su pultu o po to pulta išjungus ir įjungus, pinpointeris jau nesusiriša su pultu automatiškai, tenka vėl ištrinti pinpointeri ir vėl pririšti su pultu. Nors to nepadarius pinpointerio paieška pulte veikia, ją paspaudus pinpointeris pradeda pypsėti. Bet ijungus patį pinpointeri pultas toliau lieka veikti su rite. Pinpointeri nustatau ant 7 programos ( veikimui su pultu). Šiaip tas dalykas labai nemaišo, nes vistiek neišjunginėju pulto kol vyksta paieška. Bet įdomu sužinoti ar taip yra visur ar aš kažko nežinau ar pas mane kažkas "gliučina"?
 3. Parduodu Parduodu garret at pro

  Kada buvo išlekęs gabaliukas? Šia žiemą?
 4. Ar realios kainos?

  http://en.ucoin.net/coin/usa-1-cent-1990/?cid=11505
 5. Garrett detektoriai

  Tai,kad žiedo formos metalinį daiktą dažnai rodo kaip spalvotą. Bet nesusiduriau, kad spalvoto metalo lydinį butent žiedo formos,rodytų kaip juodą metalą. O vat, kad giliau esantį (ant detektavimo ribos) spalvotą metalą ar jo lydinius rodo kaip juoda metalą, taip būna, bet kiek pastebėjau nebūtinai žiedo formos.
 6. Pirkčiau XP deus ausines. Laukiu pasiūlymu až.
 7. Kaip atskirti aliumini nuo sidabro?

  Sidabras maždaug keturis kartus sunkesnis už aliuminį. Aliuminis yra vienas išlengviausių metalų. Jeigu klausimas kyla tik renkantis ar dirbinys aliuminis ar sidabrinis, tai tikrai galima atskirti pamėčius delne.
 8. Svetur

  Nindzių svaidomasis durklas įveskit į googla ninja throwing dagger, panašių labai formų randa. O šiaip tikrai panašu į svaidomajį peilį.
 9. Va dar kam gali buti panaudojamas rastas svedijoje
 10. paieskos Lietuvoje

  Taip taip šitai žinau, kad kažkoks procentas nuokrypio yra normalu, bet mano atveju buvo dingę 64% kas netilpo į jokias lenteles
 11. paieskos Lietuvoje

  Geriausia , kad nei mažiau nei daugiau neduotu, o būtu viskas kaip priklauso. Nes dabar tai nežinai ko tikėtis.
 12. paieskos Lietuvoje

  Aišku geriausia jeigu būtu likęs senas sklypas normalus.Na bet mano atveju gavosi visai gerai dar, nes dalį sklypo gražino prie upelio, kas man labai patiko kita dali šalia esvaltuoto kelio, kas irgi visai neblogai ir formos sklypų tvarkingos. Tik kiek žinau, tai retai kam taip gaunasi. Vasara, taip man irgi yra ir toks atvejis atsitikęs, kad dadėjo apie 2 arus prie 117aru nes laisvi kažkaip buvo, tiesiog nei aš prašiau nei ką, o užsakiau geodezinius ir žmogus kur darė geodezinius pridėjo savo nuožiūra, ir pasakė kad buvo galimybė tai ir dadėjo. Žodžiu net nepranešė, tiesiog atsiimant geodezinius pamačiau kad daugiau žemės yra ir tiek. Su kaimynais viskas suderinta ir niekam nieko netrūko.