Taromatas

Nariai
 • Content count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Taromatas last won the day on May 6 2020

Taromatas had the most liked content!

Community Reputation

145 Excellent

About Taromatas

 • Rank
  Patyręs

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,388 profile views
 1. Visada nuotraukas ikelk į http://talpix.lt/ ir nuotruku linkus idėk čia. Taip galėsi geros kokybės nuotraukas ikelti į forumą.
 2. Kaip su kasimais pliažuose, maudyklose ir t.t...?

  Na dar savivaldybei reik pasidomėti. Būtent kas per leidimas išduodamas, ar ilgalaikis ar tiesiog vienai paieškai. O gal jis yra mokamas išvis. Na bet Ačiū jau palengvinai galvos skausmą jei ką sužinosiu čia parašysiu
 3. Kaip su kasimais pliažuose, maudyklose ir t.t...?

  Ačiū už atsakymą. Kaip visada pas mus įstatymai nesupaprastinti kaip kitur.. Žinau, Zarasuose kažkoks vaikinukas ieško prie Zaraso ežero tai manau jog tai skaitosi miesto zona. bet įdomu ar jis leidimą turi ar neturi. Draugas kaip ir bandė domėtis šiandien seniūnijoje miestelio kuriame yra gan populiarus ežeras bet nelabai gavo atsakymų ir buvo išprašytas.
 4. Sveiki, Vakar su draugu prie alaus diskusiją iškėlėm dėl kurios tikrai įdomu pasidarė pasidomėti rimčiau. Draugas nusipirko kinišką detektorių už 60 e na ir sako: eisiu į maudyklas, eisiu į pliažus papuošalų ieškoti, pinigų prie algos dasidurti. Na ir aš susimąsčiau, ar tai leistina pagal įstatymus? Detektoriaus nebeturiu, tad man asmeniškai tai neaktualu, bet va draugą išgąsdinau, kai pasakiau, jog problemų gali prisidaryti su tokiomis paieškomis. Tai kaip ten yra? Tai leistina ar ne? Leidimo reikia ar ne? O gal išvis galima eiti į viduryje miesto esančią maudyklą prie ežero ir niekas nieko nesakys, jog su md mojuoji, ar visgi atvyks pareigūnai aprodyti policijos automobilio vidų? Nes kiek iš seniau žinau įstatymiškai detektorių tik noragams bei kolūkio šiukšlėms gali naudoti... (dėl to iš dalies ir atsisakiau šio hobio). Gal kur nors yra įstatymiškai parašyta viskas smulkiai? Nes kur ieškojom, atsakymai iš tuščio į kiaurą. Ačiū už atsakymus.
 5. Sveiki draugai.. senai čia buvau... bet va stalčiui radau iš senų kasimo laikų tokias smulkmenas imestas.. blomba tai atpažystu bet kas čia su vyčiu? net nepamenu kad būčiau tokį rades.. kokybė ne stebulkai bet matosi
 6. This advert is COMPLETED!

  • PARDUODU
  • Naudotas

  Sveiki, parduodu garrett ace 250 su NEL Tornado rite ir Pro pointer II, pirktas prieš porą metų skainetoje, naudotas mažai, paskutiniu metu stovi numestas. Dėžių ir popierių nėra, nes nežinau ar išmesta, ar kažkur nukišta. Parduodu, nes nebereikalingas. Kaina 250 eur. Kaina dar galim paderinti proto ribose. Atskirai neparduodu, tik viską kartu. Miestas Utena. Paštu nesiunčiu, atsiėmimas vietoje, niekur nevežu. Rimtai susidomėję gaus numerį per pm. Su kvailais komentarais negaiškit mano ir savo laiko.

  $250.00

 7. Antrasis Pasaulinis karas

  Pipiec.. Tu gal ten Vokiečių kapus kasinėji?:D
 8. fosil akmenukai

  Papildysiu dar šiek tiek šia temą. Šiandien gavau atsakymą viename forūme dėl dantų kuriuos buvau radęs. Žmogus kuris atsakė mano temoje jau beveik 10 metų domisi vandens organizmų priešistore Mano visiems rodyti ir nustatyti "kaulų likučiai" pasirodo taipogi dantys smulkiu, ne plėšriu žuvu kuriu nustatyti praktiškai neimanoma nes beveik visi dantys skirtingi ir ju dydis neviršyja 1-2mm Tai papraščiausiai vadinama mikrofosilijomis. O Trys didieji dantys (90% tikimybė) jog priklausė https://en.wikipedia.org/wiki/Enchodus Tik maniškiai jaunos žuvies todėl tokie maži o didysis tai tik labai maža atskilusi danties viršūnė.
 9. fosil akmenukai

  Sveiki. Senai čia bebuvau.. Štai noriu parodyti rankdarbį iš fosilijos. Rastas prieš metus suakmenėjas koralas (Halysites) tapo gan gražiu papuošalu. Dar žinojimas jog jis viešpatavo prieš ~450-410mm (Ordviko-Silūro perioduose) daro ji dar idomesniu.
 10. Dukštas.

  Sveiki kolegos. Domiuosi karu daug teko girdėti apie Dukšto apylinkes bei Turmantą. Šiandien nuvažiavau ir nusivyliau.. Klaidžiojau visą dieną nieko neradau pravažinėjau ratais ir tiek.. Gal kasnors galit pasidalinti tikslias vietas kur vyko susiremimai? Gal bent miško pavadinimą ar kažką galėčiau sužinoti plačiau? Ačiū.
 11. 2018 metu radiniai

  Opa, ačiū.
 12. 2018 metu radiniai

  Supratau. Ačiū.
 13. 2018 metu radiniai

  Idomu ką britai čia veikė
 14. 2018 metu radiniai

  Na va dar kampas buvo neapsėtas.. 40minučiu gal mažiau.. kastelėjau. Kas per saga ir kas per skardos gabalas?:D
 15. 2018 metu radiniai

  Neišeis. Vakar apsėjo tą lauką.. :c dabar tik rudenį teks...