UDRA

Nariai
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

2 Followers

About UDRA

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Žiedas su ereliu

  Pritariu, psichologinės saviraiškos problemos.
 2. Žiedas su ereliu

  https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj2pr6x7IbXAhUqCZoKHXTxDtMQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fmirusgold.ru%2Fshop%2Fmuzhskie-pechatki%2Fzolotoj-persten-585-proby-s-dvuglavym-orlom%2F&psig=AOvVaw3fQSVbaPUpx6bGq8Z7jJC_&ust=1508851367024004 Štai šitas turi bendrą panašumą ir šoniniu raštu ir erelio forma.
 3. Žiedas su ereliu

  Nemačiau šito tinklapio, labai ačiu. O gražius daro žalčiai.
 4. Žiedas su ereliu

  Ieškojau internete, žiedu su vokiška simbolika pilna o su tokia neradau, todėl ir bandau forume.
 5. Žiedas su ereliu

  O taip neturiu ka daugiau veikti. Šiaip iš ežero. Žiedas varinis, bet dešinėje apačioje įstatytas akmenukas. Ar jis galėjo būti kokio valstybės tarnautojo. Gal buvo paauksuotas. Nes nesiriša varis su akmenuku.
 6. Labas rytas. Dar nešifravau bet didelis ačiu nes pagal tai ką mačiau turėtu padėti.
 7. Gal but ir taip, bet kol vyksta veiksmas tol mes gyvi, kai išsiaiškini lieka tik taškas...
 8. Žiauriai panašu į žiedų valdovo. Bent jau rašysena.
 9. Netgi jeigu ir taip būtu tai vis dėlto kas parašyta.
 10. Galbūt dėl užrašo galima būtu ir taip manyti, bet kam tada į tą daiktą įdėti tiek sidabro ir jeigu tai būtu bižuterija tai pagal turima formą būtu prigaminta daug tokių. Labiausiai verčia susimastyti, kad tai yra vientisas liejinis nenaudojant šiuolaikinių technologijų, kadangi norint pagaminti tokius nelygumus kurie matosi padidinus reikėtu velniškai paplušėti.
 11. Sveiki. Runas žiūrėjau, bet tik keli ženklai atitinka ir jau reiškia ne žodį o ištisą savoką. Dėl prabos irgi mastau. Jeigu darė senelis tai manau kad praba neturėtu būti tiksli kaip dabartinių žiedų.
 12. Žiedas-sidabrinis, kaip ir priklauso sidabrui buvo pajuodavęs. Svoris 13.7 gr. įdomumas tame, kad palyginus su kitais panašaus dydžio sidabriniais žiedais gerokai sunkesnis. Apžiūrėjus per 60X didinimą matosi, kad yra lietas ir apdirbime staklės nenaudotos. Užrašas ant žiedo, pradžioje galvojau, kad bus iškaltas, bet matosi, kad yra liejimo žymės. Išvada, kad visas gaminys yra vieno liejimo. Pasitelkus visagalį internetą iššifruoti užrašo nepavyksta. Taip ir neaišku ar tai senelis gudravo ar šiuolaikiniai burtininkai. Gal kam teko matyti ka panašaus ar turite žynių šifravime. Vientisą tekstą pridėsiu nuotraukoje, vorde surinkti nepavyksta.
 13. Taip šita mačiau, bet pagal idėją turėtu būti koks erelis ar dar koks mokyklos ženklas.