WAFFEN-SS

Nariai
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About WAFFEN-SS

 • Rank
  Žalias
 1. Ukmergė rekonstrukcijų klubas

  Jei galėsite atvykti ir dažnai dalyvauti. Žinoma taip.
 2. Sveiki ukmergiškiai, turiu jūsų vertą pasiūlymą dėl WW2 rekonstrukcijų klubo. Paskambinkit , daugiau informacijos telefonu +37063929608.
 3. Ukmergė

  Sveiki ukmergiškiai, turiu jūsų vertą pasiūlymą dėl rekonstrukcijų klubo. Paskambinkit , daugiau informacijos telefonu +37063929608.
 4. 2011 Sezono monetos

  Biški paGooglinus sužinai kokios kainos. Gal man atsakys kas nors ko tokie gobšus esat? fght4555
 5. 2011 Sezono monetos

  Taip naudojau aprazivini paviršiu turinčias priemonęs. PIRŠTUS
 6. 2011 Sezono monetos

  Kokią šių monetų kaina. Iš anksto dėkoju fght4555
 7. 2011 Sezono monetos

  http://public.fotki.com/194100/karas/moneti.html#media http://public.fotki.com/194100/karas/mo ... html#media Štai tokias radau
 8. Napoleonmetis

  4 savaičių grobis fght4555 http://public.fotki.com/194100/karas/jadri.html
 9. leidimas kasineti ?

  Viskas prieš mus kolegos .
 10. leidimas kasineti ?

  Taip , įšeitis tik slapstytis .
 11. leidimas kasineti ?

  Jonava- Upninkų miškas. Pamiršau pridurti ,kad tą dieną vyko reidas. Vat ir pakliuvau. Veliau,po įvykio paklausiau pažįstamo policininko. Pasakė taip: -Vyko reidas, per reidą reikia rezultatų,todėl be ceremonijų nubaudė.
 12. leidimas kasineti ?

  Aplinkos sauga,Aplinkosaugininkas ir su juo policijos įgaliotinis (ne koks paparastas eilinis). Užmatė automobilį (blogai paslėpem nuo kelio) mes tik atvažiavom aplinkosaugininkas išlipo iš automobilio , del mandagumo nors pasisveikintų , net ne pasisveikino ir pradėjo. - Turite ledimą? Ne neturiu. - Kasinėti drauždiama metalo detektoriumį. policininkas. - Tai ne istorinio paveldo vieta ! Aš - Nesvarbu gadinate miško paklotę.Tai ką rašysimę protokolą ? aplinkosaugininkas . - Atsiprašom. Gal tik įspejimų apseisimę? Aš. - Ne, baikit juokus čia jum ne turgus.policininkas. Atsiprašinėju , o jis kaip negirdi. Paskui pasikarščėvau. - Šernai viską išrausią , o aš iškasų randų ir užkasų. Jus geriau ''kalchoznikus'' (kolukiečius) gaudikit kurie šiukšles į mišką vežą. O ne mane. Jis kaip stvėrė ieškiklį . - Tuo neturėsi su kuo kasinėti , dar paprieštarauk. Surašė protokolą , po savaitės gaunų registruotą laišką. Jame lapas, ant jo parašytas mano įvykdytas nusikaltimas.Lengvinančios priežastys nenurodytos (nors sutikau ,kad įvykdžiau nusikaltimą protokolę tai nenurodyta) 75 lt. gavau baudos.
 13. leidimas kasineti ?

  Mane policija pagavo, surašė protokolą už miško paklotės gadinimą, ir vos nesulaužė metalo detektoriaus. Ką jam nuotaika bloga buvo? gddrrgd5
 14. Į apranga(diržai.kepurės ...),tankų dalys,ginklai (deaktyvuoti),veliavos,durklai ,apdovanojimai tik kastiniai ir t.t.Amunicijos pvz. šoviniai,gilzės,indai,tankų vikšrai. nedomina.
 15. apie 8 kg. domina labiau ketimas į WW2. Bet jei ką dominą labiau pirkimas galiu parduoti. Už 100 Lt. neparduosiu . fght4555 Per pigiai čia būtų. 355454dd