Nierkzordas

Nariai
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nierkzordas last won the day on December 8 2017

Nierkzordas had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Nierkzordas

Profile Information

 • Miestas
  Tauragė
 • MD
  Garret ace 250

Recent Profile Visitors

667 profile views
 1. Kiti detektoriai ir ritės

  Sveiki,gal kas esat naudoje ar žinot kaip šito modelio detektoriai ? Koki gyli maždauk ema ? Informacijos ieskojau bet nelabai radau.Žinau tik tiek kad tik juoda metala rodo.
 2. Del ace250 rites

  Šeip pats dirbu metalo supirktuvei ir matau ka atneša kasinėtojai kai í diena uždirba po 100eur net ir daugiau kartais buna net tokiu radiniu kad ir virs 1000eur paima aisku cia sekmes reikalas o kurgi dar pats smagumas kasinet ? Todėl ir pačiam pabodo tas smulkmes visokias rinkt todėl užsimaniau juodo metalo paieškom uzsiimt
 3. Del ace250 rites

  Čia kitame forume kolegos,rašė jog juodam metalui ieškot labiau tiktu metalo detektoriai veikiantis impulsiniu principu,gal kas girdėje apie tai ir galėtu kažkokių pavizdžiu ?
 4. Del ace250 rites

  Niekas ir nesako kad visad ir kasiu ta 1.5 gyli,tiesiog norisi kad roditu giliau nei garretas tik pavirsius rodo.. nes daug stambaus metalo buna giliau todel ir noriu pasidomet ka imanoma isgaut su garretu arba kas pasiulitu koki kita pasirinkima.
 5. Del ace250 rites

  Up
 6. Del ace250 rites

  Sveiki,norejau paklausti gal kas ant garretuko 250 naudojat ne orginalia rite o kokia nel tornado,kaip su paieskos gyliais padideja ? Mazdauk kokiam gyli ema stambesni metala ?,nes su orginalia tai koki 70cm tejema. ,norėčiau užsimt juodo metalo paieška ir pirkt kita detektoriu bet pažystamas teigė jog nebutina visa keist o nusipirkt tik rite kita,gal sulauksiu kokiu patarimu ?
 7. Pačiam jurbarke gyveni ? Aš iš tauragės tai gal kada prisijunkčiau
 8. Sveiki gal kas galėtu patarti koki metalo detektoriu pasirinkti juodo metalo laužo paieškai ? Svarbiausia kad imtu normalų gylį ir kaina nebūtu itin didele.šiuo metu turiu garret 250 tai gylio trūkumas akivaizdus.
 9. Kas per kardas ?

  Butent kad as nerasiau kad iskasiau ar kazkas panasaus tad apie kokias sazines cia kalbate ? tiesiog rupejo suzinoti kas cia per daigtas nes radau tiesiog bekasinedamas pievoi numesta kaip jis ten atsidure net neisivaizduoju ar vaikai bezaizdami numete ar kaip jis ten atsirado.
 10. Kas per kardas ?

  Tiek daug peržiūru ir niekas nežinot ?
 11. Kas per kardas ?

  Sveiki gal žinot kas čia per kardas? fuflinis ar kažkas rimčiau. ant šono kažkas išgraviruota
 12. Kur ieškote ?

  Ka reiškia šis ženkliukS žemėlapyje ? URL=http://www.part.lt/perziura/52a8ffe2084fc943241a7a385b85548d598.png][/url]
 13. Kur ieškote ?

  Šeip patogus tas kastuvėlis man,tik vėl priklauso kur važiuojų ieškoti ten kur kietas gruntas emu didesnį kastuvą,o kur minkštas tikrai užtenka šito mažiuko.
 14. Kur ieškote ?

  Reiketu dar ten nuvažiuot į ta vieta nes va čia labai trumpai tevaikščiojau. Ir beja kaip suprasti žodi "shurfinti" ?
 15. Kur ieškote ?

  Tuo pačiu norėjau paklaust miške atradau tokia vieta kas čia galėjo būt : http://i.talpix.lt/c4FoZ.jpg