Rolbolas

Nariai
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Rolbolas last won the day on April 5 2018

Rolbolas had the most liked content!

Community Reputation

17 Neutral

About Rolbolas

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Miestas
  Vilnius
 • MD
  Garret AT Pro

Recent Profile Visitors

1,069 profile views
 1. 2018 metu monetos

  Taip jis kaip iškaltas ir dar ne visai simetriškai - mėgėjiškai. Rastas gana senose vietose..... Įdomu ar seniau populiaru būdavo inicialus taip iškalti ant žiedo?
 2. 2018 metu monetos

  Monetos kaip suprantu švediskos Adolfo Gustavo Rygos kalyklos? Vat žiedelis (tiksliau jo liekana) įdomu senesnis ar šiuolaikinis (sidabrinis)?
 3. 2018 metu monetos

  Neiškentėjau vieną dieną ir pravažiuodamas stabtelėjau dieną prie miškelio (ieškiklis jau voliojosi bagažinėje ). Taip norejosi išgirsti nors ir bet kokį signalą :). Įbėgau su kedais į mišką, takeliai dar įšale, kur samanos pašalo beveik visur nėra. Kamštis, kamštis, kamštis..... Ir gal po 30 minučių švarus signalas 90-92 ..... Ir išrieda pirma šių metų moneta :). Beveik idealiai išsilaikiusi jeigu ne duobutė prie "venzelio". Kartais pasiseka ir netyčia ...... Čia ji net neplauta po vandeniu - štai ką reiškia miškas.
 4. Įvairūs "gelžgaliukai"

  Panašu..... Jeigu čia tikrai šitas daiktas, tai čia jau pas tamstą aukštasis pilotažas metalo liekanų atpažinime"! Kas čia per ginklas (markė ar gamitojas), 19a?
 5. Įvairūs "gelžgaliukai"

  Ta varinė plokštelė? Gal viršuje kairėje?
 6. Įvairūs "gelžgaliukai"

  Dar keletas varinių "gelžgaliukų". Viršutinėje eilėje: pirmas tai tikriausiai nuo "samovaro", antras varžtas su skyle vyduryje per visą varzto ilgį, trečias kablys (gal kam pasikabint) su likusia oda-gal kokia "arkliena"? Apačioje: pirmas tikriausiai "arkliena", o paskutinis gal nuo skambaliuko likutis?
 7. Įvairūs "gelžgaliukai"

  Ačiū. Čia dalis kokardos, reikia "vištos" dar paieškot
 8. Tarp įvairaus iškapstyto "šmurdekėlio", kartais kyla klausimas kas, nuo ko, kokio laikotarpio ........ Štai keletas "gelžgaliukų" iš dar nepatekusių į metalo laužą :). Pirmos dvi tai kaip ir sagtelės, tik įdomu nuo ko? Aplūžęs vamzdelis - tuščiavidūris su ornamentais. Apatiniai du - variniai, paskutinis su ornamentais.
 9. Saga ar papuošalas?

  Rasta "plika" akim išplautos dirvos paviršiuje. Lyg stiklinė, iš galo yra likęs įlietas metaliukas. Iš pažiūros atrodo nešiuolaikinė, bet kokio senumo irgi neaišku. Gal kokia sagė o ne saga? Gal kas daugiau apie tokį daiktą žinot?
 10. Kario žetonas?

  Dėkoju. Is kokio jis metalo, kad taip rudys grauzia?
 11. Ar tai kario žetonas? Greičiausiai vokiškas, nes Reinecke kaip suprantu pavardė? "Pavargęs", tai štai ka pavyko įskaityti: KAN. REINECKE. FELD. ART ROT. 27. (prastai matosi, gali buti klaidu) 2. BATTR. N 33
 12. Pliaže tik su pinpointeriu?

  Ačiū, yra sita funkcija.
 13. Pliaže tik su pinpointeriu?

  Ne, ne Garret. O kazkur skaiciau, kad vandeni reikia ijungineti?
 14. Pliaže tik su pinpointeriu?

  O pinpointeris i suru vandeni nereaguoja kartais klaidingai - nepypsi be reikalo?