Termas

Nariai
 • Parašė

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  2

Termas paskutinį kartą buvo geriausias Balandžio 23

Termas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

32 Good

Apie Termas

Paskutiniai lankytojai

501 profilio peržiūros
 1. 2018 metu radiniai

  Ačiū. Žinau, kad vadinamas lapeliu ir, kad skirtas moterims (dėl savo plastiškesnio dizaino).
 2. 2018 metu radiniai

  Tikiu, kad čia yra ir įdomesnių dalykų, bet ar galėtų kas nors pakomentuoti plačiau apie: - tą kryžiuką, kuris pačiame viršuje, kairėje - po juo esantį pasagos formos darinį Domina, nes pats tokius dalykus matęs/radęs ir tiesiog įdomu plačiau.
 3. 2018 metu radiniai

  Caras su savo skriaudėjais.
 4. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ziedo-paieska-metalo-detektoriumi-34282813.html p.s. Niekaip nesusijęs su skelbimu
 5. ...Ir tada mėginsi patobulinti padirbinėjimo stakles? : ] Juokauju. Aš esu absoliutus nulis padirbimų atpažinime, nu bet čia akivaizdžiai namų darbo moneta, atstumai nesueina, rantelių net nėra per visą apskritimą, jie ten tikrai kišwnėje nenudilo. Čia gi kalba eina apie 1848 metus, o ne 16-tą amžių.
 6. Į temą, modifikuotas anekdotas: Ėjo Štirlicas mišku ir pamatė žmones su lazdom. "Slidininkai" - pagalvojo Štirlicas. "Štirlicas" - pagalvojo žvejai detektoristai.
 7. 2017 metų monetų radiniai

  Tikrų tikriausias lobis. Sveikinu! Būtų labai įdomu pats lobio kontekstas, t.y. kaip buvo iki jo prieita? Ar ieškota pagal žemėlapius, kur kažkada stovėjo troba/kaimas/belenkas, ar tai labiau atsitiktinis reikalas? Neklausiu konkrečiai žemėlapio aišku (o gal?), bet įdomu bent jau jo autoriai (šalis) ir mastelis. Jei tai akivaizdžiai kiemas, tai kokioje kiemo vietoje rasta, kokie išskirtiniai ženklai šalia - medis, pamatai, krūmas, akmuo? Na, kažkokią istoriją juk reikia dabar turėti, kaip tas lobis ir kodėl čia ir būtent čia atsirado : ], aš tokias visada su kolegomis kuriu, kuomet randame gilzę, o jei dvi, tuomet jau prasideda drama su bendra meile, dueliu ir t.t.
 8. Garrett detektoriai

  Kokių nors nuorodų į kainą esant nurodytai kompektacijai: Belaidės ausinės MS-3, ritės apsauga, kepuraitė Garrett AT MAX?
 9. Padėka

  Naudodamasis proga noriu padėkoti kolegai, kuris vakar leido prisijungti prie paieškų jo žvalgomuose plotuose (Kauno raj.). Žinau, kad jis skaito šį forumą, tačiau dėl laiko stokos nepavyko vakar paklausti nei vardo, nei nicko, nei iš vis daugiau paplepėti. Nesvarbu, kad apart įvairių kulkų – Šrapnelio, Berdan, Mosino – daugiau nieko nepavyko rasti, tačiau palei liepas radau tris sveikus baravykus. Kurie, iškepti ant sviesto suėjo kaip per sviestą : ]. Ačiū. p.s. kaip pasisveikinimą panaudojau frazę – „tai ar turite, vyrai leidimus?“, lygiai tai pat greitai buvo atsakyta, kad turime. Taigi, fair play :]
 10. Sąskrydis 2017

  : ] ačiū už palaikymą
 11. Sąskrydis 2017

  Sveiki. Skelbime adresu http://www.ieskotojas.lt/saskrydis2017/ nerandu jokio kontakto papildomiems klausimams. Jei užsiregistruosiu kaip ieškotojas, ar galima, kad su manimi paieškas kartu atliktų nepilnametis sūnus? + jo draugas? + visa šeima? Kurie, suprantama, kad jiems atsibodus nueis savais keliais, bet po kažkurio laiko gali ir sugrįžti, ir taip begalybę kartų. Kiek maždaug ploto kiekvienam ieškotojui gali tekti prazonduoti? Suprantu, kad nuėjimas priklauso nuo tūpčiojimų, t.y. nuo radimų gausos. Tačiau, ar tas plotas griežtai priskirtas vienam ieškotojui ir kol jo nepabaigsiu, negalėsiu pasitraukti? Suprantama, kad jei pradėsiu alpti, niekas manęs nesulaikys, bet tais atvejais, kai tarkim kartu esantys vaikai pavargo, jiems atsibodo, ar tiesiog baigėsi mano turimi elektros elementai ir t.t. Ant kiek šios paieškos ir tvarka yra griežta? Kaip suprantu tai jau nebe sąskrydis, o kaip ir parašyta – “ARCHEOLOGINIAI ŽVALGYMAI”, kurie yra gan griežtai reglamentuoti, ne veltui pabrėžta – „Prieš žvalgymus bus privalomas instruktažas, privaloma laikytis instrukcijų ir archeologų nurodymų“. Skelbime parašyta: Lydinčių asmenų be ieškiklių prašome neiti į žvalgomus plotus, netrukdyti ieškotojams ir archeologams. Žodžiu, man peršasi mintis, kad geriausia važiuoti tik vienam arba iš vis nevažiuoti, jei kitaip neįmanoma. Ar gerai suprantu?
 12. 2017 metu radiniai

  Tai čia visraktis : ], o anas tik raktas
 13. 2017 metu radiniai

  Tikrai taip, patvirtinu, turėjęs tokią spyną asmeniškai. Vaikystėje tai atrodė kaip koks kosTmosas : ]
 14. Nepanašu, kad būtų koks nors kilmingas, nes nėra jokios dailios rankenėlės, ausytės, dar kažko skirto spaudo paėmimui. Deja, dabar neturiu nuotraukos parodyti, tiesiog grubus, šiek tiek kūginis strypas. Nebent jis galėjo būti įkištas į kokią medinę rankenėlę. Paveikslėlyje parodytas jau apsuktas vaizdas, t.y. taip kaip jis atrodytų uždėtas. Įžvelgiu Kirilica raides З. С. Apačioje nieko gudraus neįskaitau kaip - Расин... Viršuje iš vis kažkokia Hebrajų kalba. Gal kas matėt analogišką? Ant muilo, žvakės? Gal įskaitot daugiau nei aš?
 15. Sąskrydis 2017

  Ups, sumaišiau rugsėji su spaliu