Termas

Nariai
 • Parašė

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  2

Termas paskutinį kartą buvo geriausias Balandžio 23

Termas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

35 Good

Apie Termas

Paskutiniai lankytojai

558 profilio peržiūros
 1. Monetos identifikacija

  Žiauriai ačiū, jau pradedu rasti į temą.
 2. Sveiki, Rasta Lietuvoje. Varinė. Gan netoli buvo keletas Jono Kazimiero šilingų. Raidės lyg ir įskaitomos, bet google pagal jas nieko neranda. Gal yra koks saitas, kuriame pagal tokius fragmentus galima atlikti specialiai monetų paiešką? Nuo ko pradėti ieškoti?
 3. Jei žiūrėti praktiškai, tai eurocentus traukia kaip reikiant, pačius eurus sunkiau (bet traukia). Tad drąsiai gali eiti šukuoti laimės šulinių ir fontanų : ]
 4. Ozi explorer (koordinaciu tinklas)

  Pagaliau ir aš prisėdau prie Ozi‘ko. Ačiū už hint‘us. Tikrai forume aprašytas mistinis movemapcal.dat failas ir jo daromi stebuklai. Realiai jis vienodai pastumia visų kampų koordinates į norimą pusę, ką galima būtų padaryti ir rankomis (arba tiesiai .map faile su bet kokiu editoriumi), bet tikrai patogu/efektyvu. Na, dabar tai jau pasipils lobiai : ]
 5. Ozi explorer (koordinaciu tinklas)

  Ačiū, nežinojau apie tokius defaultinius nuokrypius. Man jie dažnai pasitaiko pririšinėjant. Tad, jei jie tokie yra, atitinkamai pastumdamas visą žemėlapį aš visada pritempsiu jį prie man norimo vaizdo. Mano pavyzdyje buvo įdėta vokiško 25K žemėlapio ištrauka. Bet žinant, kad jie čia visi daryti kopijuojant/remiantis Cariniais vienvarsčiais, tai gal tas pasistūmimas paveldėtas.
 6. Ozi explorer (koordinaciu tinklas)

  Neveikia naujos temos kūrimas forume, todėl bandau atsakydamas į jau esamą pranešimą, kuris arčiausiais temos. Kalibravimas pagal keturis kampus, žemėlapio datum'as žinomas (tarkim jis geras pagal tai ką siūlo kiti forumai). Finale kaip ir gaunamas geras (patenkinamas) rezultatas - keliai/objektai atitinka savo vietą, bet yra bendras pasistūmimas. T.y. jei visą žemėlapį atitinkamai vienodai pastumčiau, viskas atsidurtų savo vietose. Kodėl toks postūmis iš viso atsiranda ir kaip jis gydomas/eliminuojamas? Ar tiesiog atitinkamai pastumti visus keturis kampus į reikiamą pusę? Bet tuomet gaunasi, kad kampai neatlieka visai savo funkcijos. Gal yra kokie nors tik postūmiui būdingi parametrai? Ar čia, visgi, bus klaidingi parametrai kalibracijoje? Na, bet lygiai tos pačios pačios bėdos būdingos ir PKKA 25K žemėlapiams, pagal kuriuos iš esmės visos kalibravimo instrukcijos internete ir pateikiamos kaip de facto (na gerai, ten paprastai būna PKKA 100K).
 7. Kalibravimas pagal keturis kampus, žemėlapio datum'as žinomas (tarkim jis geras pagal tai ką siūlo kiti forumai). Finale kaip ir gaunamas geras (patenkinamas) rezultatas - keliai/objektai atitinka savo vietą, bet yra bendras pasistūmimas. T.y. jei visą žemėlapį atitinkamai vienodai pastumčiau, viskas atsidurtų savo vietose. Kodėl toks postūmis iš viso atsiranda ir kaip jis gydomas/eliminuojamas? Ar tiesiog atitinkamai pastumti visus keturis kampus į reikiamą pusę? Bet tuomet gaunasi, kad kampai neatlieka visai savo funkcijos. Gal yra kokie nors tik postūmiui būdingi parametrai? Ar čia, visgi, bus klaidingi parametrai kalibracijoje? Na, bet lygiai tos pačios pačios bėdos būdingos ir PKKA 25K žemėlapiams, pagal kuriuos iš esmės visos kalibravimo instrukcijos internete ir pateikiamos kaip de facto (na gerai, ten paprastai būna PKKA 100K).
 8. 2018 metu radiniai

  Ačiū. Žinau, kad vadinamas lapeliu ir, kad skirtas moterims (dėl savo plastiškesnio dizaino).
 9. 2018 metu radiniai

  Tikiu, kad čia yra ir įdomesnių dalykų, bet ar galėtų kas nors pakomentuoti plačiau apie: - tą kryžiuką, kuris pačiame viršuje, kairėje - po juo esantį pasagos formos darinį Domina, nes pats tokius dalykus matęs/radęs ir tiesiog įdomu plačiau.
 10. 2018 metu radiniai

  Caras su savo skriaudėjais.
 11. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ziedo-paieska-metalo-detektoriumi-34282813.html p.s. Niekaip nesusijęs su skelbimu
 12. ...Ir tada mėginsi patobulinti padirbinėjimo stakles? : ] Juokauju. Aš esu absoliutus nulis padirbimų atpažinime, nu bet čia akivaizdžiai namų darbo moneta, atstumai nesueina, rantelių net nėra per visą apskritimą, jie ten tikrai kišwnėje nenudilo. Čia gi kalba eina apie 1848 metus, o ne 16-tą amžių.
 13. Į temą, modifikuotas anekdotas: Ėjo Štirlicas mišku ir pamatė žmones su lazdom. "Slidininkai" - pagalvojo Štirlicas. "Štirlicas" - pagalvojo žvejai detektoristai.
 14. 2017 metų monetų radiniai

  Tikrų tikriausias lobis. Sveikinu! Būtų labai įdomu pats lobio kontekstas, t.y. kaip buvo iki jo prieita? Ar ieškota pagal žemėlapius, kur kažkada stovėjo troba/kaimas/belenkas, ar tai labiau atsitiktinis reikalas? Neklausiu konkrečiai žemėlapio aišku (o gal?), bet įdomu bent jau jo autoriai (šalis) ir mastelis. Jei tai akivaizdžiai kiemas, tai kokioje kiemo vietoje rasta, kokie išskirtiniai ženklai šalia - medis, pamatai, krūmas, akmuo? Na, kažkokią istoriją juk reikia dabar turėti, kaip tas lobis ir kodėl čia ir būtent čia atsirado : ], aš tokias visada su kolegomis kuriu, kuomet randame gilzę, o jei dvi, tuomet jau prasideda drama su bendra meile, dueliu ir t.t.
 15. Garrett detektoriai

  Kokių nors nuorodų į kainą esant nurodytai kompektacijai: Belaidės ausinės MS-3, ritės apsauga, kepuraitė Garrett AT MAX?