Termas

Nariai
 • Parašė

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  8

Termas paskutinį kartą buvo geriausias Sausio 3

Termas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

74 Excellent

Apie Termas

 • Rangas
  Žalias

Paskutiniai lankytojai

737 profilio peržiūros
 1. 2018 metu monetos

  Praeitu metu, rasta kaip tik NY isvakarese. Svedija, Frederikas I, 1723 (panasu), sidabras, 1 ore.
 2. Ačiū. Viskas taip paprasta pasidaro, kai žinai : ]
 3. Su sąlyga, kad radau ir antrąjį identišką daiktą, klausiu kas čia/kieno jis/kam jis? Ne geležiniai, nes nebūčiau kasęs.
 4. 2018 metu monetos

  Nikolajus I perduoda valdžià Aleksandrui II.
 5. ACE 250: When the POWER pushbutton is pressed and held for 5 to 10 seconds (until the detector beeps), the ACE 250 will return to the factory recommended settings of each MODE
 6. Pvz. Garret AT PRO: ON / OFF Power: hold 1 second to turn power on/off. MODE: push quickly to toggle between detection modes RESET: hold 5 seconds to restore factory settings
 7. Na, neįžvelgiu aš H1. Priekis kaip tyčia palankstytas dar. Kas matyti, tai iš vidinės pusės tarytum įrėžta I ir R, na bet čia jau arba rankiniu būdų, arba sutapimas tik. Labiausiai man į ką panašu, tai pagooglinus "Сабля пехотная обр. 1865"
 8. Po ranka dabar neturiu, kaip tik prieisiu, būtinai apžiūrėsiu ir plius jei ką rasiu panašaus tinkle, būtinai įmesiu čia.
 9. Ačiū. Kai parašei, prisiminiau ir aš, kad neseniai kažkas kažką panašaus forume dėjo ir dabar jau radau. Jo, tai šaškos rankenos galas ir paties kardo laikiklis (vidurinis). Dabar ieškau identiško internete. H1, kaip suprantu inicialų, lyg nemačiau.
 10. Viršutinis su kilpute, matyt kažkur segasi. Pusiau kažkokia kardo makštis, arba jos apkaustas. Antras greičiausiai nuo kokio durklo galo. Gal šiaip lazdos galo. Toks gan masyvus. Kas žinot kurios šalies, kokio laikotarpio ir šiaip kuris karo/nekaro atributas?
 11. 2018 metu monetos

  Plius, pirmus du kartus kisau i pomidora, o po to, tiesiog sutraiskiau ji ir laikiau tame sulciu seklu misinyje. Beje, salimais valiau carini 10 kapeiku bilona, tai jis nepasidave ir liko juodas. O gal as jam pagailejau demesio: ]
 12. 2018 metu monetos

  Tikrai taip, tik pomidoru, matyt geras papuolė : ]. Laikiau 5x, per visą naktį, arba dieną. Kiekvienos sesijos gale su ausų krapštuku pavalau, vienu galu vieną pusę, kitu - kitą. Krapštukas pasidaro juodas. Tai pirmi du kartai atrodė nieko gero nebus, o po to stebūklas. Aš pats apakęs ir visi kas matė.
 13. Ar tai moneta?

  Geras, aš apakęs, einu skaityti. Ačiū už nuorodą.
 14. 2018 metu monetos

  Papildau PRIEŠ ir PO serija: Čia dar pusiaukelė. Gal būt nusivalys ir veidas. Pomidoras visagalis.
 15. Ar tai moneta?

  Rasta Lietuvoje. Dydis mažas, grubiai kaip du euro centai. Kaip matyti, deja, čia tik dalis (trečdalis panašiai) Metalas gan minkštas, čiut ne švinas atrodo. Man monogramoje matyti raitelis ant žirgo su ietimi (ar čia man jau visai vaidenasi). Užrašai nei tai kyrilica, ne tai vokiški.