Termas

Nariai
 • Parašė

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  1

Termas paskutinį kartą buvo geriausias Liepos 20

Termas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

15 Neutral

Apie Termas

Paskutiniai lankytojai

147 profilio peržiūros
 1. 2017 metu radiniai

  Labai ačiū. Visko probrowsinau, bet iki šito nedasikasiau.
 2. 2017 metu radiniai

  Ar Lietuvoje buvo dramblių? Apvalūs šratai tai Šrapneliai. Vieni didesni, kiti mažesni. Čia kaip ir aišku. Bet kas tos pailgos, dramblinės kulkos? Jokių griovelių nėra, apačioje yra įdubimas. Ant vienos matosi kiek ji kišasi į gilzę. Minie / Nessler / Snider-Enfield ? Bet kokiu atveju kas, su kuom, į ką ir kada čia šaudė? Įvertinant, kad veiksmas Lietuvoje.
 3. Аčiū ir sorry už susivėlimą : ]
 4. radau antrą pusę, gal dabar rasiu daugiau info, bet, kad įdėjau, tai jau įdėjau
 5. Pagal img Google nerado. Gal yra pavadinimas jam, už ką duodavo, kam duodavo, kurių metų? p.s. Nekastinis egzempliorius, bobutės palikimas.
 6. 2017 metų monetų radiniai

  Pavydu žiūrint į keletą aukščiau įdėtų radinių, kai savam kieme tik tokios lūženos. 1. Bronzinis medalionas su popiežiaus atvaizdu. ~18XXm. 2. Vidinė suplotos sagos pusė su užrašais: БУХЪ St PETERSBURG. Išorinėje pusėje jokio vaizdo nematyti. 3. Pavelo I 2 kapeikos, 1800m. Suvalgyta. Kažkas dar matyt darėsi iš jos raktų pakabuką, yra skylė : ] 4. Noname suplota saga, gal net ne saga 5. Gerai išsilaikiusi saga, tačiau be jokio atvaizdo. Yra raidės ГР. Internetas rašo: Пуговица нижних чинов подразделений РИА, которым не полагались изображения, периода образца 1829-1877. Г.Р. - инициалы производителя. 6. Lietuva 1 centas, 1925m. Gerai pagraužtas. Ar įmanoma jos restauracija?
 7. Pinpointeris Deteknix Wader. Galima naudoti po vandeniu. Tik, jei ne tie įskylimai: Ar turit kas nors kokių rekomendacijų kaip jas geriausia užkamšyti? Užpilti klijais? Kokiais. Reikia, matyt, kažkokių skvarbių. Jaučiu, kad superglue netiks, nors jie kartais plastmasę netgi sulydo. Geriausia turbūt užpilti, kuomet skylės prasižioję, kad pribėgtų į tarpus ir tada iš karto atsukti, kad skylės susispaustų. Žodžiu, jei kas panašius dalykus remontavę, pasidalinkit patirtimi.
 8. 2017 metų monetų radiniai

  Sklando gandai, kad irgi sidabrinė. Rasta gyvenamo namo kieme.
 9. 2017 metų monetų radiniai

  Sėsk, du! arba dvejeto evoliucija (regresija). 1797 / 1811 / 1896 / 1973 Pirmasis buvo rastas atskiru ieškojimu, o likę trys - gyvenamos sodybos kieme, tai ir palikau tokius kaip yra.
 10. 2017 metų monetų radiniai

  Tiesiog uošvių sode. Turbūt nėra retas svečias, bet man patiko.
 11. 2017 sagos

  Ačiū, dabar jau pilna internetą jų randu : ]
 12. 2017 sagos

  Šioje temoje, pirmu post'u matau identišką sagą. Google pagal img neradau identiškos. Gal kas žino ką nors plačiau apie ją?
 13. Afrika pilna tokių statulėlių. Herojų atpažinti jaučiu, kad neįimanoma, nes gali būti visiškai išgalvotas. Statulėlės gali būti iš mangrove medžio/krūmo ir šiaip iš belenkokio vietinio medžio. Dažnai ir dar palakuotos.
 14. Vokiečių stovykla

  Kas pasakys kas ta varinė/žalvarinė plokštelė kur prie gilzių nuotraukoje? Esu radęs bent kelias. Su kuriuo karu susiję, kieno jos, kam jos? Ačiū.