Termas

Nariai
 • Parašė

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  1

Termas paskutinį kartą buvo geriausias Liepos 20

Termas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

18 Neutral

Apie Termas

Paskutiniai lankytojai

240 profilio peržiūros
 1. Garrett detektoriai

  Kokių nors nuorodų į kainą esant nurodytai kompektacijai: Belaidės ausinės MS-3, ritės apsauga, kepuraitė Garrett AT MAX?
 2. Padėka

  Naudodamasis proga noriu padėkoti kolegai, kuris vakar leido prisijungti prie paieškų jo žvalgomuose plotuose (Kauno raj.). Žinau, kad jis skaito šį forumą, tačiau dėl laiko stokos nepavyko vakar paklausti nei vardo, nei nicko, nei iš vis daugiau paplepėti. Nesvarbu, kad apart įvairių kulkų – Šrapnelio, Berdan, Mosino – daugiau nieko nepavyko rasti, tačiau palei liepas radau tris sveikus baravykus. Kurie, iškepti ant sviesto suėjo kaip per sviestą : ]. Ačiū. p.s. kaip pasisveikinimą panaudojau frazę – „tai ar turite, vyrai leidimus?“, lygiai tai pat greitai buvo atsakyta, kad turime. Taigi, fair play :]
 3. Sąskrydis 2017

  : ] ačiū už palaikymą
 4. Sąskrydis 2017

  Sveiki. Skelbime adresu http://www.ieskotojas.lt/saskrydis2017/ nerandu jokio kontakto papildomiems klausimams. Jei užsiregistruosiu kaip ieškotojas, ar galima, kad su manimi paieškas kartu atliktų nepilnametis sūnus? + jo draugas? + visa šeima? Kurie, suprantama, kad jiems atsibodus nueis savais keliais, bet po kažkurio laiko gali ir sugrįžti, ir taip begalybę kartų. Kiek maždaug ploto kiekvienam ieškotojui gali tekti prazonduoti? Suprantu, kad nuėjimas priklauso nuo tūpčiojimų, t.y. nuo radimų gausos. Tačiau, ar tas plotas griežtai priskirtas vienam ieškotojui ir kol jo nepabaigsiu, negalėsiu pasitraukti? Suprantama, kad jei pradėsiu alpti, niekas manęs nesulaikys, bet tais atvejais, kai tarkim kartu esantys vaikai pavargo, jiems atsibodo, ar tiesiog baigėsi mano turimi elektros elementai ir t.t. Ant kiek šios paieškos ir tvarka yra griežta? Kaip suprantu tai jau nebe sąskrydis, o kaip ir parašyta – “ARCHEOLOGINIAI ŽVALGYMAI”, kurie yra gan griežtai reglamentuoti, ne veltui pabrėžta – „Prieš žvalgymus bus privalomas instruktažas, privaloma laikytis instrukcijų ir archeologų nurodymų“. Skelbime parašyta: Lydinčių asmenų be ieškiklių prašome neiti į žvalgomus plotus, netrukdyti ieškotojams ir archeologams. Žodžiu, man peršasi mintis, kad geriausia važiuoti tik vienam arba iš vis nevažiuoti, jei kitaip neįmanoma. Ar gerai suprantu?
 5. 2017 metu radiniai

  Tai čia visraktis : ], o anas tik raktas
 6. 2017 metu radiniai

  Tikrai taip, patvirtinu, turėjęs tokią spyną asmeniškai. Vaikystėje tai atrodė kaip koks kosTmosas : ]
 7. Nepanašu, kad būtų koks nors kilmingas, nes nėra jokios dailios rankenėlės, ausytės, dar kažko skirto spaudo paėmimui. Deja, dabar neturiu nuotraukos parodyti, tiesiog grubus, šiek tiek kūginis strypas. Nebent jis galėjo būti įkištas į kokią medinę rankenėlę. Paveikslėlyje parodytas jau apsuktas vaizdas, t.y. taip kaip jis atrodytų uždėtas. Įžvelgiu Kirilica raides З. С. Apačioje nieko gudraus neįskaitau kaip - Расин... Viršuje iš vis kažkokia Hebrajų kalba. Gal kas matėt analogišką? Ant muilo, žvakės? Gal įskaitot daugiau nei aš?
 8. Sąskrydis 2017

  Ups, sumaišiau rugsėji su spaliu
 9. Sąskrydis 2017

  Kas buvote pasidalinkite įspūdžiais. Ką šnekėjot, ką radote, ką papasakojo dr. Zabiela?
 10. 2017 metu radiniai

  Labai ačiū. Visko probrowsinau, bet iki šito nedasikasiau.
 11. 2017 metu radiniai

  Ar Lietuvoje buvo dramblių? Apvalūs šratai tai Šrapneliai. Vieni didesni, kiti mažesni. Čia kaip ir aišku. Bet kas tos pailgos, dramblinės kulkos? Jokių griovelių nėra, apačioje yra įdubimas. Ant vienos matosi kiek ji kišasi į gilzę. Minie / Nessler / Snider-Enfield ? Bet kokiu atveju kas, su kuom, į ką ir kada čia šaudė? Įvertinant, kad veiksmas Lietuvoje.
 12. Аčiū ir sorry už susivėlimą : ]
 13. radau antrą pusę, gal dabar rasiu daugiau info, bet, kad įdėjau, tai jau įdėjau
 14. Pagal img Google nerado. Gal yra pavadinimas jam, už ką duodavo, kam duodavo, kurių metų? p.s. Nekastinis egzempliorius, bobutės palikimas.
 15. 2017 metų monetų radiniai

  Pavydu žiūrint į keletą aukščiau įdėtų radinių, kai savam kieme tik tokios lūženos. 1. Bronzinis medalionas su popiežiaus atvaizdu. ~18XXm. 2. Vidinė suplotos sagos pusė su užrašais: БУХЪ St PETERSBURG. Išorinėje pusėje jokio vaizdo nematyti. 3. Pavelo I 2 kapeikos, 1800m. Suvalgyta. Kažkas dar matyt darėsi iš jos raktų pakabuką, yra skylė : ] 4. Noname suplota saga, gal net ne saga 5. Gerai išsilaikiusi saga, tačiau be jokio atvaizdo. Yra raidės ГР. Internetas rašo: Пуговица нижних чинов подразделений РИА, которым не полагались изображения, периода образца 1829-1877. Г.Р. - инициалы производителя. 6. Lietuva 1 centas, 1925m. Gerai pagraužtas. Ar įmanoma jos restauracija?