Nagas

Nariai
 • Parašė

  458
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  6

Nagas paskutinį kartą buvo geriausias Gegužės 31 2018

Nagas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

166 Excellent

Apie Nagas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Miestas
  Trakai
 • MD
  Ieškau

Paskutiniai lankytojai

1.535 profilio peržiūros
 1. Su Kalėdomis sveikina Tesora!

  Su Šventėm visus! Gerų radinių ir azarto kitais metais
 2. Taip pat neseniai galvą laužiau. Nepamenu kas iš forumo pasufleravo.
 3. Brokuoti 5 centai galbut kazka domina?

  Na, dabartiniai "variokai" neatlaikys žeméje nei 10 Metelių. Pūna kaip pasiutę. Ir ką ateityje kasim?!? Kai pirmą kartą pamačiau, jog nauji centai limpa prie magneto - pagalvojau, jog padirbtus gavau.
 4. 2018 metu radiniai

  Čia šio bombonešio, atakavusio vokiečius Varšuvos Sukilimo metu, piloto kepurė
 5. 2018 metu radiniai

  Sagutė ant lėktuvo piloto beretės iš Varšuvos Sukilimo muziejaus Lenkijoje.
 6. 2018 metu monetos

  Austro-Vengras. Teko ir savo darže rasti (kitokio nominalo). Galima tik pasvarstyti kokiais keliais jos iki čia atkeliavo.
 7. Mano kryzeliai

  Čia kiekvienam daiktui individualiai. Metalo lankstumas labai nuo priemaišų varyje priklauso. Mišinys ir kaitintas gali likti kietas ir trapus, o grynas varis yra plastiškas. Labai stipriai ugnimi įkaitinus susidaro storas oksidas, kuris nutrupa vėliau. Tai ploniems dalykams visai netinka. Jei reikia aukštesnės nei vandens temperatūros - verda alyvoje/tepale.
 8. Mano kryzeliai

  VA tokio su kaukole gabaliuką ir man teko rasti - iš ko padarytas jūsiškis? Savo padėjau ant pečiaus atbrailos apdžiūvimui (apie 150 laipsnių), tai tas gabalėlis ėmė ir išsilydė. Tokioj žemoj temperatūroje tikriausiai ir lydmetalis dar liktų kietas.
 9. 2018 metu radiniai

  Čia vadinasi "nelenda"... Kas ten per blynas su Amerikos ereliu?
 10. 2018 metu monetos

  1/4 kopeikos dar neteko rasti. Gal nekabina Xtera tokio dydžio? O 1/2 kopeikos bene dažniausia moneta mano apylinkėse (po aliuminių centų).
 11. 2018 metu monetos

  Dažniausiai kasų sutemus, nes dienomis nėra laiko. Ir tikrai neinu plėšti kapų - dar savo sklypo visų užkaborių neišvaikščiojau.
 12. Net keista, ką ten tokio galima prikeitaliot, kad MD kvailioti pradėtų. Ace 250 pakankamai paprastas prietaisas, nelabai ten kas reguliuojasi... Bet smagu, kad padėjo!
 13. 2018 metu monetos

  Sovietų 10 kop. Berods 1967 metų, proginė masinė moneta 50 metų revoliucijos sukakčiai paminėti. Dar 20 kop su kreiseriu Aurora buvo išleisti.
 14. 2018 metu monetos

  Esu panašią skardelę radęs daržą bekasdamas. 7 rubliai, 108 litrai... Nusprendžiau, jog kažkokia etiketė nuo prekių dėžės ir kažkur numečiau... Tik įsigijęs MD sužinojau, jog tai žetonas.
 15. Medalikelis?

  Čia to pačio reversals ir aversas tokie?