Nagas

Nariai
 • Parašė

  335
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Geriausias išviso

  4

Nagas paskutinį kartą buvo geriausias Lapkričio 1 2017

Nagas turėjo geriausiai įvertintą turinį !

Karmos taškai

131 Excellent

Apie Nagas

 • Rangas
  Ieškotojas

Profile Information

 • Miestas
  Trakai
 • MD
  Ieškau

Paskutiniai lankytojai

836 profilio peržiūros
 1. Palėpių radiniai

  Sveikinu - linkiu, kad pavyktų iš šio radinio uždibt.
 2. 2018 metu radiniai

  Manau, kad taip. Pas tave gal ir kitaip, Klaipėdos regione visad šilčiau. Dar prieš pastaruosius šaltukus pas mus vietomis jau kapot reikėjo. Tiesa, įšalas nestoras, kokie 10 cm.
 3. Palėpių radiniai

  Tuose pačiuose Nyderlanduose sendaikčių turgų yra žymiai daugiau. Žiūronai priklauso nuo firmos - kai kurių optika jau pokariu buvo taip išvystyta, kad ir dabar juos pilnai galima naudot. Tiesa, paskutiniais metais optika rovė į priekį, tai pokario modeliai jau atsilieka. Bet... Rusai visu tarybiniu laikotarpiu žiūronus štampavo iš reparacijų metu iš vokietijos atsivežtų Carl Ceiz prizmių ir lęšių. T.y, didelės dalies iki 1985 metų padarytų rusiškų žiūronų optika buvo pagaminta Vokietijoje apie 1943 metus...
 4. Garret krepšelyje yra vienas skyrius.
 5. 2018 metu monetos

  Man dažnai taip būna - per žvalgybą per valandą randi keletą įdomių radinių, kitą dieną ateini į tą plotą ir nors pusdienį vaikščiok - vien šiukšlės.
 6. Terra į telefoną praktiškai nereaguoja. Esu girdėjęs, kad kitų modelių naudotojai skundžiasi. Kaip minėjau, ausinėse pasigirsta silpnas garsas dar prieš suskambant telefonui, bet galbūt ausinės, o ne md taip reaguoja.
 7. X-tera į elektros linijas smarkiai reaguoja. Bet ne visas - kažkokios aukštos įtampos linijos jokio poveikio, o paprastos 240 - neįmanoma net artyn prieit, ypač jei didesnė ritė. Su maža rite triukšmo mažiau. Į telefoną reaguoja skambinimo metu, bet garsas specifinis, iškart aišku, kad telefoninis triukšmas. O elektros linijos tai aiškių signalų kakofoniją duoda - labai sunku išgirst tikrus signalus per tą triukšmą.
 8. 2017 metu radiniai

  Gal pats medikas būsi? Čia tarp medikų tokia sparnuota frazė yra.
 9. 2017 metu radiniai

  Padžioviau savo žiemos miegui... Jau trys dienos kaip minusas laikosi, -5 kelias paras - žemę visur surakino. Ar dar kur nors kas nors kapstosi?
 10. Kiek pamenu, prailginamas kastuvas yra sunkesnis už standartinį (dėl dvigubos rankenos konstrukcijos).
 11. Svetur

  Ir vėl žiurkėnas sidabrioko kampą atsikando :-)
 12. Esu profesionalus kastuvų naudotojas (dirbubžemės ūkyje). Sulaužiau daug kastuvų, tame tarpe ir kelis išgirtuosius Fiskars. Mano nuomone kastuvas turi būti ilga rankena. "Kasėjams" pilnas ilgis nebūtinas, gali būti kokiu sprindžiu trumpesnis už normalų darbinį kastuvą. (Atsukat varžtus, kur rankeną laiko, nupjaunat iki reikiamo ilgio ir prisukat rankeną atgal). Jokių galinčių lūžti ar judančių dalių kote neturi būti. Plėšiant velėną ar kasant medžio šaknyse/akmenyse viskas kas gali lūžti - lūžta. Jei kasat smėlėtuose arimuose - kastuvas gali būti bet koks. Kas dėl trumpos rankenos - viskas priklauso nuo nugaros stiprumo/ patirtų traumų. Ar jūs galit kasti susirietęs dvilinkas? Ar po pusdienio lankstymosi neskaudės nugara? Ilga rankena veikia kaip svertas/laužtuvas. Galima kasti atsistojus, apkrova tenka kojoms, tuo tarpu naudojant trumpą rankeną visa apkrova tenka nugarai/rankoms. Taip pat reikia žiūrėt, kad kastuvo geležtė būtų šiek tiek į priekį palenkta (aktualu naudojant ilgą rankeną), tada svertas geresnis, kasti sunkiame grunte lengviau. Asmeniškai naudoju normalų Fiskarsinį kastuvą. Einant velku jį iš paskos žeme ant briaunos.
 13. Kas Tai?

  Forma panaši į stilizuotą prancūzmečio kareivio kepurę. Tuo metu jie naudojo kažkokį tai erelį kaip simbolį. Bet gal kokie daliniai naudojo gulbę? Ar yra kokie tvirtinimo požymiai gale?