Nagas

Nariai
 • Parašė

  200
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Karmos taškai

57 Excellent

Apie Nagas

 • Rangas
  Patyręs

Profile Information

 • Miestas
  Trakai
 • MD
  Ieškau

Paskutiniai lankytojai

298 profilio peržiūros
 1. Vokiečių stovykla

  Štai panašią sistemą turėtų ir KPD naudoti. Vietoj to, kad žmones varinėt ant "kilimėlio".
 2. Vokiečių stovykla

  Duomenis apie paukščių žiedus renka ornitologai. Vienas iš duomenis renkančių centrų - Tado Ivanausko muziejus Kaune. Reikia parašyti kur, kada rastas žiedas ir žiedo numerį. Pagal numerį jie suranda žieduotojąir jam nusiunčia pranešimą. Visada malonu sužinoti, kad tavo žieduotas paukštis buvo suvalgytas kokių nors laukinių šalyje :-) Ar renkami naminių paukščių, tokių kaip pašto karveliai duomenys - nežinau. Man tai naujiena, ačiū Telekastuvui
 3. 2017 metų monetų radiniai

  Tokios spalvos oksido neteko matyti. Galvojau, kad sieros gabalas :-)
 4. Ieškotojų sąskrydis 2016

  Šefas žadėjo išleist - varysiu ir aš, jei nenugrius kas nors. Galima kooperuotis, kad kiekvienam atskiros mašinos nevarinėt nuo Vilniaus ir atgal 400 km. Ir linksmiau taip. Bent jau mašinoje papliurpt galima būtų. Diskiusijom laiko programoje tai nėra numatyta ... Pagal programą ten ne suvažiavimas, o tiesiog darbinis susitikimas. Bet - geriau nei nieko :-)
 5. Vokiečių stovykla

  Žiedelis gali būti paukščių apskaitoje ir tyrimuose naudojamas žiedas, dedamas ant laisvėje gyvenančio paukščio kojos. Toks žiedas paprastai būna iš šono perkirstas, ir užspaudžiamas, ne ištisinis.
 6. Savo kieme radau tik vieną sparną, ir tai džiaugiuosi, o pas jus, kiek matau, +- didžioji dalis kokardos.
 7. Paimk lietlempę nedidelę, reples, pincetus ir pirmyn! Tik neperkaitink, nes užsiseda oksido sluoksnis, kuris vėliau nutrupa. O metalas ten ir taip ne storas... O gal geriau taip kaip yra. Čia jums spręsti.
 8. 2017 metų monetų radiniai

  Kokarda suglamžyta? Baisiai jau tų vokietukų čia nemylėjo - jau ne vienas radinys suglamžytas. Greičiausiai imant į nelaisvę taip su kokardomis elgdavosi.
 9. Meteoritai

  Teks pašlifuoti. Labai jau ryškus kristalinis paviršius matosi, bet burbulų nėra... O kodėl gi ir ne? O kaip md reaguoja? Kaip į geležies luitą?
 10. Palėpių radiniai

  Puiki radinių dėžutė! Telpa daug šrapnelių ir vielų, yra ir mažesnis skyrelis vertingiems smulkiems radiniams... :-)
 11. Kas tai?

  Sunku suprasti kokio jis dydžio. Gali būti tiek žiebtuvėlis tiek ir svarelis.
 12. "Galimai užfiksuoti juodieji archeologai", "greičiausiai šioje vietoje yra iki šiol mokslininkams nežinoma" ir t.t. ir panašiai. Beje, visi po straipsniu parašyti komentarai buvo ištrinti, nes prieštaravo straipsnio temai. Va taip va žurnaliūgos veikia!
 13. Štai ta sena tema. Nepatingėkit ir paskaitykit iki galo
 14. Ir vėl Balkūnas! Matyt niekur kitur jo jau nebespausdina, jei jau Jonavos žiniose straipsneliai perpublikuojami. Valgyt tai norisi... Jei neklystu, būtent apie šį atvejį buvo visa tema kablyje, kur pasisakė patys šioje nuotraukoje užfiksuoti asmenys. Pasiskaitykit, sužinosit kokius metodus žurnal(-iūgos)istai naudoja.